Vojvodina 0 - 0 Zeleznicar Pancevo — rezultat
26.04.2026 18:00 • Srbija - Super liga
Mečevi iz lige Srbija - Super liga
Tabele Srbija - Super liga
Super Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 1 | 15 | 3.4 | 15 |
| 2 | Vojvodina | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 6 | 9 | 3 | 15 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 4 | 6 | 2 | 13 |
| 4 | Radnicki 1923 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 10 |
| 5 | Mladost Lucani | 7 | 2 | 4 | 1 | 7 | 6 | 1 | 1.9 | 10 |
| 6 | Cukaricki | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3 | 10 |
| 7 | Zeleznicar Pancevo | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 8 |
| 8 | OFK Beograd | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 8 |
| 9 | Radnik Surdulica | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 8 |
| 10 | Novi Pazar | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 1.9 | 8 |
| 11 | Macva | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 7 |
| 12 | Radnicki NIS | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 13 | FK Partizan | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 14 | Zemun | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | 14 | -12 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 1 | 13 | 3.8 | 12 |
| 2 | Vojvodina | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 12 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 7 |
| 4 | Zeleznicar Pancevo | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 5 | Radnik Surdulica | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 6 | Novi Pazar | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 7 | Radnicki 1923 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 8 | Macva | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Cukaricki | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 6 |
| 10 | Mladost Lucani | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 12 | Radnicki NIS | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 13 | Zemun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 1 |
| 14 | FK Partizan | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IMT Novi Beograd | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 2 | Mladost Lucani | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 5 |
| 3 | FK Partizan | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 4 | Radnicki NIS | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 5 | Cukaricki | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 6 | Radnicki 1923 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 4 |
| 7 | FK Crvena Zvezda | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 8 | Vojvodina | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 3 |
| 9 | OFK Beograd | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 10 | Zeleznicar Pancevo | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 11 | Novi Pazar | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1 | 1 |
| 12 | Radnik Surdulica | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 | 1 |
| 13 | Macva | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 1 |
| 14 | Zemun | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | -8 | 2.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Vojvodina Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | FK Partizan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | FK Crvena Zvezda | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 08.04.2026 | Radnicki NIS | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 04.04.2026 | IMT Novi Beograd | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Napredak | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Radnicki 1923 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.03.2026 | FK Partizan | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 04.03.2026 | FK Trayal | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Zeleznicar Pancevo | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Novi Pazar | H | 0-3 (0-2) | I | O |
Zeleznicar Pancevo Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | FK Crvena Zvezda | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 18.04.2026 | FK Partizan | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.04.2026 | Javor | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Novi Pazar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Cukaricki | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Mladost Lucani | H | 5-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | TSC Backa Topola | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Vojvodina | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 21.02.2026 | OFK Beograd | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | FK Crvena Zvezda | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Super Liga | Zeleznicar Pancevo | 2-0 (2-0) | Vojvodina | I | U |
| 27.09.2025 | Super Liga | Vojvodina | 1-1 (0-1) | Zeleznicar Pancevo | N | U |
| 17.02.2025 | Super Liga | Zeleznicar Pancevo | 1-1 (0-1) | Vojvodina | N | U |
| 14.09.2024 | Super Liga | Vojvodina | 2-0 (2-0) | Zeleznicar Pancevo | P | U |
| 06.04.2024 | Super Liga | Zeleznicar Pancevo | 0-3 (0-2) | Vojvodina | P | O |
| 05.11.2023 | Super Liga | Vojvodina | 2-2 (2-0) | Zeleznicar Pancevo | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 93.3% | 94.9% | – | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 1.72 1.7% | 1.72 1.7% | 1.75 4.2% | 1.76 0.0% | - | 1.70 1.2% | 1.71 0.0% |
| X | 3.38 6.1% | 3.38 6.1% | 3.40 5.6% | 3.70 0.0% | - | 3.65 4.3% | 3.45 5.5% |
| 2 | 4.52 9.2% | 4.52 9.2% | 4.85 2.0% | 4.65 0.0% | - | 4.60 2.1% | 4.65 7.4% |
| 0-2 | 1.72 7.0% | 1.72 7.0% | 1.73 6.5% | 2.02 0.0% | - | 1.80 5.8% | 1.73 12.2% |
| 3+ | 2.00 8.1% | 2.00 8.1% | 2.00 8.1% | 1.73 0.0% | - | 1.92 6.7% | 1.99 14.4% |
| 4+ | 3.34 9.9% | 3.34 9.9% | 3.65 10.6% | 2.77 0.0% | - | 3.35 9.8% | 3.65 23.7% |
| GG | 1.88 2.2% | 1.88 2.2% | 1.95 3.7% | 1.70 0.0% | - | 1.90 6.7% | 1.96 13.3% |
| NG | 1.81 2.2% | 1.81 2.2% | 1.75 2.8% | 2.07 0.0% | - | 1.81 7.2% | 1.73 13.5% |
| I2+ | 2.90 7.4% | 2.90 7.4% | 3.00 5.3% | 2.57 0.0% | - | 2.90 5.5% | 3.00 13.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice