FC Aarau 2 - 2 FC Thun — rezultat
Mečevi iz lige Svajcarska - Challenge liga
Tabele Svajcarska - Challenge liga
Challenge League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Lausanne-Ouchy | 12 | 8 | 4 | 0 | 23 | 5 | 18 | 2.3 | 28 |
| 2 | FC Winterthur | 12 | 7 | 3 | 2 | 26 | 11 | 15 | 3.1 | 24 |
| 3 | Yverdon Sport | 12 | 6 | 4 | 2 | 23 | 14 | 9 | 3.1 | 22 |
| 4 | SC Kriens | 12 | 4 | 4 | 4 | 21 | 19 | 2 | 3.3 | 16 |
| 5 | Neuchatel Xamax FC | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | 20 | -4 | 3 | 16 |
| 6 | FC Aarau | 12 | 4 | 3 | 5 | 19 | 21 | -2 | 3.3 | 15 |
| 7 | Etoile Carouge | 12 | 3 | 4 | 5 | 12 | 17 | -5 | 2.4 | 13 |
| 8 | Rapperswil | 12 | 3 | 2 | 7 | 18 | 25 | -7 | 3.6 | 11 |
| 9 | FC WIL 1900 | 12 | 2 | 5 | 5 | 18 | 27 | -9 | 3.8 | 11 |
| 10 | Stade Nyonnais | 12 | 2 | 2 | 8 | 12 | 29 | -17 | 3.4 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Lausanne-Ouchy | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 2 | 12 | 2.7 | 16 |
| 2 | FC Winterthur | 6 | 4 | 2 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 14 |
| 3 | Yverdon Sport | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 12 |
| 4 | FC Aarau | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 5 | SC Kriens | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 10 |
| 6 | Etoile Carouge | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 7 | Neuchatel Xamax FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 6 |
| 8 | FC WIL 1900 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 5 |
| 9 | Stade Nyonnais | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 5 |
| 10 | Rapperswil | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 15 | -7 | 3.8 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Lausanne-Ouchy | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2 | 12 |
| 2 | Yverdon Sport | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3 | 10 |
| 3 | FC Winterthur | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 4 | Neuchatel Xamax FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 10 |
| 5 | Rapperswil | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 7 |
| 6 | SC Kriens | 6 | 1 | 3 | 2 | 11 | 13 | -2 | 4 | 6 |
| 7 | FC WIL 1900 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 8 | Etoile Carouge | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Aarau | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 10 | Stade Nyonnais | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 21 | -15 | 3.9 | 3 |
Forma i statistika timova
FC Aarau Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2022 | Yverdon Sport | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 18.09.2022 | FC Basel 1893 | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 09.09.2022 | FC Schaffhausen | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 03.09.2022 | FC WIL 1900 | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 27.08.2022 | Stade Lausanne-Ouchy | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 20.08.2022 | Bischofszell | A | 0-8 (0-5) | P | O |
| 12.08.2022 | Bellinzona | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 05.08.2022 | FC Thun | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 29.07.2022 | Lausanne | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 22.07.2022 | Neuchatel Xamax FC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
FC Thun Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2022 | Neuchatel Xamax FC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 16.09.2022 | Neuchatel Xamax FC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 10.09.2022 | Stade Lausanne-Ouchy | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 02.09.2022 | Lausanne | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 26.08.2022 | FC WIL 1900 | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.08.2022 | Bulle | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 14.08.2022 | FC Vaduz | A | 2-4 (0-1) | P | O |
| 05.08.2022 | FC Aarau | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 29.07.2022 | Yverdon Sport | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 22.07.2022 | Bellinzona | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2022 | Challenge League | FC Thun | 2-2 (0-0) | FC Aarau | N | O |
| 18.04.2022 | Challenge League | FC Thun | 2-1 (1-0) | FC Aarau | I | O |
| 13.02.2022 | Challenge League | FC Aarau | 2-0 (1-0) | FC Thun | P | U |
| 22.10.2021 | Challenge League | FC Aarau | 0-2 (0-0) | FC Thun | I | U |
| 06.08.2021 | Challenge League | FC Thun | 1-2 (0-1) | FC Aarau | P | O |
| 14.05.2021 | Challenge League | FC Thun | 1-3 (0-1) | FC Aarau | P | O |
| 02.03.2021 | Challenge League | FC Aarau | 4-2 (2-0) | FC Thun | P | O |
| 19.12.2020 | Challenge League | FC Aarau | 3-1 (1-0) | FC Thun | P | O |
| 30.10.2020 | Challenge League | FC Thun | 1-0 (0-0) | FC Aarau | I | U |