Neuchatel Xamax FC 1 - 1 FC Schaffhausen — rezultat
17.10.2022 18:15 • Svajcarska - Challenge liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Challenge liga
Tabele Svajcarska - Challenge liga
Challenge League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Lausanne-Ouchy | 12 | 8 | 4 | 0 | 23 | 5 | 18 | 2.3 | 28 |
| 2 | FC Winterthur | 12 | 7 | 3 | 2 | 26 | 11 | 15 | 3.1 | 24 |
| 3 | Yverdon Sport | 12 | 6 | 4 | 2 | 23 | 14 | 9 | 3.1 | 22 |
| 4 | SC Kriens | 12 | 4 | 4 | 4 | 21 | 19 | 2 | 3.3 | 16 |
| 5 | Neuchatel Xamax FC | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | 20 | -4 | 3 | 16 |
| 6 | FC Aarau | 12 | 4 | 3 | 5 | 19 | 21 | -2 | 3.3 | 15 |
| 7 | Etoile Carouge | 12 | 3 | 4 | 5 | 12 | 17 | -5 | 2.4 | 13 |
| 8 | Rapperswil | 12 | 3 | 2 | 7 | 18 | 25 | -7 | 3.6 | 11 |
| 9 | FC WIL 1900 | 12 | 2 | 5 | 5 | 18 | 27 | -9 | 3.8 | 11 |
| 10 | Stade Nyonnais | 12 | 2 | 2 | 8 | 12 | 29 | -17 | 3.4 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Lausanne-Ouchy | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 2 | 12 | 2.7 | 16 |
| 2 | FC Winterthur | 6 | 4 | 2 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 14 |
| 3 | Yverdon Sport | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 12 |
| 4 | FC Aarau | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 5 | SC Kriens | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 10 |
| 6 | Etoile Carouge | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 7 | Neuchatel Xamax FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 6 |
| 8 | FC WIL 1900 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 5 |
| 9 | Stade Nyonnais | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 5 |
| 10 | Rapperswil | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 15 | -7 | 3.8 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Lausanne-Ouchy | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2 | 12 |
| 2 | Yverdon Sport | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3 | 10 |
| 3 | FC Winterthur | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 4 | Neuchatel Xamax FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 10 |
| 5 | Rapperswil | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 7 |
| 6 | SC Kriens | 6 | 1 | 3 | 2 | 11 | 13 | -2 | 4 | 6 |
| 7 | FC WIL 1900 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 8 | Etoile Carouge | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Aarau | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 10 | Stade Nyonnais | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 21 | -15 | 3.9 | 3 |
Forma i statistika timova
Neuchatel Xamax FC Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2022 | Lausanne | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 07.10.2022 | Bellinzona | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 30.09.2022 | FC Thun | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 16.09.2022 | FC Thun | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 11.09.2022 | FC Vaduz | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.09.2022 | Stade Lausanne-Ouchy | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 27.08.2022 | Bellinzona | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 21.08.2022 | ASI Audax-Friul | A | 1-5 (1-2) | P | O |
| 12.08.2022 | Lausanne | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 05.08.2022 | Yverdon Sport | H | 2-3 (1-1) | I | O |
FC Schaffhausen Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2022 | Yverdon Sport | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 09.10.2022 | FC Vaduz | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 02.10.2022 | Bellinzona | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 18.09.2022 | Yverdon Sport | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 09.09.2022 | FC Aarau | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 04.09.2022 | FC Vaduz | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.08.2022 | Yverdon Sport | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 21.08.2022 | Ibach | A | 1-5 (1-3) | P | O |
| 13.08.2022 | Stade Lausanne-Ouchy | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 05.08.2022 | FC WIL 1900 | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2022 | Challenge League | FC Schaffhausen | 2-0 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | I | U |
| 01.04.2022 | Challenge League | FC Schaffhausen | 2-1 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | I | O |
| 04.02.2022 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 2-1 (0-1) | FC Schaffhausen | P | O |
| 05.11.2021 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 0-3 (0-0) | FC Schaffhausen | I | O |
| 01.10.2021 | Challenge League | FC Schaffhausen | 4-0 (2-0) | Neuchatel Xamax FC | I | O |
| 23.04.2021 | Challenge League | FC Schaffhausen | 3-0 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | I | O |
| 12.03.2021 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 3-0 (1-0) | FC Schaffhausen | P | O |
| 27.11.2020 | Challenge League | FC Schaffhausen | 2-0 (2-0) | Neuchatel Xamax FC | I | U |
| 25.09.2020 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 0-3 (0-2) | FC Schaffhausen | I | O |
| 09.05.2018 | Challenge League | FC Schaffhausen | 1-0 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | I | U |
| 11.03.2018 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 1-0 (1-0) | FC Schaffhausen | P | U |
| 03.11.2017 | Challenge League | FC Schaffhausen | 1-2 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | P | O |
| 18.08.2017 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 0-1 (0-0) | FC Schaffhausen | I | U |
| 18.05.2017 | Challenge League | FC Schaffhausen | 2-1 (1-0) | Neuchatel Xamax FC | I | O |
| 04.03.2017 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 0-2 (0-1) | FC Schaffhausen | I | U |
| 05.11.2016 | Challenge League | FC Schaffhausen | 1-4 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | P | O |
| 10.09.2016 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 2-0 (0-0) | FC Schaffhausen | P | U |