BSC Young Boys 4 - 2 FC Sion — rezultat
26.07.2026 12:00 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
BSC Young Boys Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | FC Sion | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 14.05.2026 | FC Thun | A | 3-8 (2-3) | P | O |
| 10.05.2026 | FC Basel 1893 | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 03.05.2026 | FC Lugano | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.04.2026 | FC ST. Gallen | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 12.04.2026 | Servette FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | FC Basel 1893 | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 22.03.2026 | FC Lugano | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.03.2026 | Lausanne | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.03.2026 | FC Thun | H | 1-2 (1-0) | I | O |
FC Sion Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.07.2026 | Bate Borisov | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 17.05.2026 | BSC Young Boys | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 14.05.2026 | FC Lugano | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 10.05.2026 | FC Thun | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 03.05.2026 | FC ST. Gallen | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 26.04.2026 | FC Basel 1893 | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.04.2026 | Lausanne | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 06.04.2026 | Grasshoppers | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 21.03.2026 | FC ST. Gallen | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.03.2026 | FC Zurich | A | 1-2 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (37 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Super League | BSC Young Boys | 3-3 (1-1) | FC Sion | N | O |
| 22.02.2026 | Super League | FC Sion | 3-1 (2-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 07.12.2025 | Super League | FC Sion | 2-0 (2-0) | BSC Young Boys | I | U |
| 10.08.2025 | Super League | BSC Young Boys | 0-0 (0-0) | FC Sion | N | U |
| 08.02.2025 | Super League | BSC Young Boys | 5-1 (3-1) | FC Sion | P | O |
| 07.12.2024 | Super League | FC Sion | 3-1 (3-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 21.07.2024 | Super League | BSC Young Boys | 1-2 (1-1) | FC Sion | I | O |
| 29.02.2024 | Schweizer Cup | FC Sion | 2-1 (1-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 21.05.2023 | Super League | FC Sion | 0-2 (0-1) | BSC Young Boys | P | U |
| 11.03.2023 | Super League | BSC Young Boys | 4-0 (2-0) | FC Sion | P | O |
| 22.10.2022 | Super League | BSC Young Boys | 1-1 (0-0) | FC Sion | N | U |
| 24.07.2022 | Super League | FC Sion | 0-3 (0-2) | BSC Young Boys | P | O |
| 01.05.2022 | Super League | FC Sion | 1-2 (0-0) | BSC Young Boys | P | O |
| 26.02.2022 | Super League | BSC Young Boys | 3-1 (1-0) | FC Sion | P | O |
| 12.12.2021 | Super League | BSC Young Boys | 4-3 (1-2) | FC Sion | P | O |
| 07.08.2021 | Super League | FC Sion | 1-0 (1-0) | BSC Young Boys | I | U |
| 25.04.2021 | Super League | BSC Young Boys | 2-1 (1-1) | FC Sion | P | O |
| 04.04.2021 | Super League | FC Sion | 0-3 (0-0) | BSC Young Boys | P | O |
| 31.01.2021 | Super League | BSC Young Boys | 2-1 (2-1) | FC Sion | P | O |
| 26.09.2020 | Super League | FC Sion | 0-0 (0-0) | BSC Young Boys | N | U |
| 09.08.2020 | Schweizer Cup | BSC Young Boys | 3-1 (0-0) | FC Sion | P | O |
| 31.07.2020 | Super League | FC Sion | 0-1 (0-1) | BSC Young Boys | P | U |
| 08.02.2020 | Super League | BSC Young Boys | 1-0 (1-0) | FC Sion | P | U |
| 24.11.2019 | Super League | FC Sion | 3-4 (2-3) | BSC Young Boys | P | O |
| 28.09.2019 | Super League | BSC Young Boys | 3-2 (2-1) | FC Sion | P | O |
| 05.05.2019 | Super League | FC Sion | 0-4 (0-2) | BSC Young Boys | P | O |
| 02.03.2019 | Super League | BSC Young Boys | 1-0 (0-0) | FC Sion | P | U |
| 27.10.2018 | Super League | BSC Young Boys | 3-2 (0-2) | FC Sion | P | O |
| 01.09.2018 | Super League | FC Sion | 0-3 (0-1) | BSC Young Boys | P | O |
| 05.05.2018 | Super League | FC Sion | 0-1 (0-0) | BSC Young Boys | P | U |
| 24.02.2018 | Super League | BSC Young Boys | 1-0 (0-0) | FC Sion | P | U |
| 29.10.2017 | Super League | BSC Young Boys | 5-1 (3-1) | FC Sion | P | O |
| 24.09.2017 | Super League | FC Sion | 0-1 (0-0) | BSC Young Boys | P | U |
| 07.05.2017 | Super League | FC Sion | 0-1 (0-1) | BSC Young Boys | P | U |
| 05.02.2017 | Super League | BSC Young Boys | 3-1 (2-0) | FC Sion | P | O |
| 20.11.2016 | Super League | BSC Young Boys | 4-3 (1-2) | FC Sion | P | O |
| 25.09.2016 | Super League | FC Sion | 0-0 (0-0) | BSC Young Boys | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 93.6% | – | 94.3% | 94.3% | 95.3% | 91.9% |
| 1 | 1.88 1.1% | 1.85 0.5% | - | 1.83 1.7% | 1.78 8.2% | 1.85 4.1% | 1.84 2.2% |
| X | 4.04 1.5% | 4.00 1.2% | - | 4.10 7.9% | 4.35 4.6% | 4.25 6.3% | 4.00 5.3% |
| 2 | 3.64 0.0% | 3.60 0.0% | - | 3.70 7.2% | 3.72 12.4% | 3.65 2.8% | 3.40 4.6% |
| 0-2 | 2.80 6.0% | 2.64 2.9% | - | 2.82 0.0% | 3.10 5.4% | 3.00 5.3% | 2.80 1.8% |
| 3+ | 1.44 2.9% | 1.38 1.5% | - | 1.38 0.0% | 1.36 2.2% | 1.40 2.1% | 1.38 1.5% |
| 4+ | 2.09 3.0% | 2.07 3.0% | - | 1.92 1.5% | 1.93 4.0% | 2.05 4.7% | 2.02 2.5% |
| GG | 1.44 1.4% | 1.40 1.4% | - | 1.39 0.7% | 1.38 0.7% | 1.38 3.5% | 1.39 2.2% |
| NG | 2.80 3.1% | 2.73 2.8% | - | 2.77 1.8% | 2.98 1.0% | 3.00 9.1% | 2.80 3.7% |
| I2+ | 2.08 2.0% | 2.05 2.0% | - | 1.97 0.0% | 2.01 2.9% | 2.05 2.4% | 2.07 2.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice