BSC Young Boys 1 - 2 FC ST. Gallen — rezultat
26.04.2026 14:30 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 12 | 11 | 1 | 0 | 36 | 10 | 26 | 3.8 | 34 |
| 2 | BSC Young Boys | 12 | 7 | 4 | 1 | 38 | 23 | 15 | 5.1 | 25 |
| 3 | FC Sion | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 | 18 | 7 | 3.6 | 23 |
| 4 | FC Zurich | 12 | 6 | 2 | 4 | 25 | 26 | -1 | 4.2 | 20 |
| 5 | FC ST. Gallen | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | 22 | -3 | 3.4 | 19 |
| 6 | Servette FC | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | 16 | 1 | 2.8 | 16 |
| 7 | FC Basel 1893 | 12 | 4 | 2 | 6 | 18 | 22 | -4 | 3.3 | 14 |
| 8 | FC Luzern | 12 | 3 | 4 | 5 | 19 | 25 | -6 | 3.7 | 13 |
| 9 | FC Thun | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 | 34 | -10 | 4.8 | 13 |
| 10 | FC Vaduz | 12 | 3 | 1 | 8 | 24 | 25 | -1 | 4.1 | 10 |
| 11 | Grasshoppers | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | 28 | -13 | 3.6 | 10 |
| 12 | Lausanne | 12 | 1 | 3 | 8 | 11 | 22 | -11 | 2.8 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 7 | 6 | 1 | 0 | 20 | 5 | 15 | 3.6 | 19 |
| 2 | BSC Young Boys | 7 | 4 | 2 | 1 | 22 | 17 | 5 | 5.6 | 14 |
| 3 | FC Sion | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 7 | 5 | 3.2 | 13 |
| 4 | FC Zurich | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 11 | 2 | 4 | 12 |
| 5 | Servette FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 10 |
| 6 | FC Luzern | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 10 |
| 7 | FC ST. Gallen | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 10 |
| 8 | FC Vaduz | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 4.4 | 9 |
| 9 | Grasshoppers | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4 | 5 |
| 10 | FC Basel 1893 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3 | 4 |
| 11 | Lausanne | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 2 |
| 12 | FC Thun | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 14 | -10 | 3.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 5 | 11 | 4.2 | 15 |
| 2 | FC Thun | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 | 20 | 0 | 5.7 | 12 |
| 3 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 4 | FC Sion | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 11 | 2 | 4 | 10 |
| 5 | FC Basel 1893 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 10 |
| 6 | FC ST. Gallen | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 9 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 15 | -3 | 4.5 | 8 |
| 8 | Servette FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 6 |
| 9 | Grasshoppers | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 5 |
| 10 | Lausanne | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 6 | -4 | 1.3 | 4 |
| 11 | FC Luzern | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 7 | 0 | 1 | 6 | 10 | 17 | -7 | 3.9 | 1 |
Forma i statistika timova
BSC Young Boys Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | Servette FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | FC Basel 1893 | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 22.03.2026 | FC Lugano | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.03.2026 | Lausanne | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.03.2026 | FC Thun | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 04.03.2026 | FC Luzern | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 01.03.2026 | FC Zurich | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 22.02.2026 | FC Sion | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 14.02.2026 | FC Winterthur | H | 6-1 (1-0) | P | O |
| 11.02.2026 | FC ST. Gallen | A | 2-1 (2-0) | I | O |
FC ST. Gallen Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Yverdon Sport | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.04.2026 | FC Luzern | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 06.04.2026 | FC Zurich | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 21.03.2026 | FC Sion | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 17.03.2026 | FC Lugano | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | FC Basel 1893 | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 05.03.2026 | FC Thun | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 28.02.2026 | FC Winterthur | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 21.02.2026 | Servette FC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.02.2026 | FC Winterthur | A | 1-5 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (39 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | Super League | FC ST. Gallen | 2-1 (2-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 09.11.2025 | Super League | FC ST. Gallen | 1-4 (1-2) | BSC Young Boys | P | O |
| 19.10.2025 | Super League | BSC Young Boys | 1-2 (0-0) | FC ST. Gallen | I | O |
| 29.03.2025 | Super League | BSC Young Boys | 1-0 (0-0) | FC ST. Gallen | P | U |
| 01.12.2024 | Super League | BSC Young Boys | 3-1 (2-0) | FC ST. Gallen | P | O |
| 28.07.2024 | Super League | FC ST. Gallen | 4-0 (2-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 16.05.2024 | Super League | BSC Young Boys | 3-1 (0-1) | FC ST. Gallen | P | O |
| 07.04.2024 | Super League | FC ST. Gallen | 2-2 (1-0) | BSC Young Boys | N | O |
| 09.12.2023 | Super League | BSC Young Boys | 3-0 (2-0) | FC ST. Gallen | P | O |
| 27.09.2023 | Super League | FC ST. Gallen | 2-1 (0-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 06.05.2023 | Super League | FC ST. Gallen | 0-2 (0-0) | BSC Young Boys | P | U |
| 12.02.2023 | Super League | BSC Young Boys | 5-1 (2-1) | FC ST. Gallen | P | O |
| 08.10.2022 | Super League | BSC Young Boys | 2-1 (1-1) | FC ST. Gallen | P | O |
| 04.09.2022 | Super League | FC ST. Gallen | 2-1 (0-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 10.05.2022 | Super League | BSC Young Boys | 4-1 (1-0) | FC ST. Gallen | P | O |
| 06.02.2022 | Super League | FC ST. Gallen | 3-3 (0-2) | BSC Young Boys | N | O |
| 30.10.2021 | Super League | FC ST. Gallen | 3-1 (1-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 25.09.2021 | Super League | BSC Young Boys | 2-1 (1-0) | FC ST. Gallen | P | O |
| 11.04.2021 | Super League | BSC Young Boys | 2-0 (0-0) | FC ST. Gallen | P | U |
| 08.04.2021 | Schweizer Cup | FC ST. Gallen | 4-1 (1-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 14.03.2021 | Super League | FC ST. Gallen | 2-2 (1-0) | BSC Young Boys | N | O |
| 22.12.2020 | Super League | FC ST. Gallen | 1-2 (0-0) | BSC Young Boys | P | O |
| 08.11.2020 | Super League | BSC Young Boys | 0-0 (0-0) | FC ST. Gallen | N | U |
| 03.08.2020 | Super League | BSC Young Boys | 3-1 (2-1) | FC ST. Gallen | P | O |
| 23.02.2020 | Super League | FC ST. Gallen | 3-3 (1-2) | BSC Young Boys | N | O |
| 10.11.2019 | Super League | BSC Young Boys | 4-3 (2-2) | FC ST. Gallen | P | O |
| 10.08.2019 | Super League | FC ST. Gallen | 2-3 (1-2) | BSC Young Boys | P | O |
| 22.05.2019 | Super League | FC ST. Gallen | 4-1 (2-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 31.03.2019 | Super League | BSC Young Boys | 3-2 (1-1) | FC ST. Gallen | P | O |
| 11.11.2018 | Super League | FC ST. Gallen | 2-3 (1-3) | BSC Young Boys | P | O |
| 26.09.2018 | Super League | BSC Young Boys | 2-0 (2-0) | FC ST. Gallen | P | U |
| 08.04.2018 | Super League | FC ST. Gallen | 2-4 (2-2) | BSC Young Boys | P | O |
| 03.02.2018 | Super League | BSC Young Boys | 2-0 (1-0) | FC ST. Gallen | P | U |
| 01.10.2017 | Super League | BSC Young Boys | 6-1 (1-0) | FC ST. Gallen | P | O |
| 27.08.2017 | Super League | FC ST. Gallen | 2-2 (1-1) | BSC Young Boys | N | O |
| 30.04.2017 | Super League | FC ST. Gallen | 0-2 (0-0) | BSC Young Boys | P | U |
| 18.02.2017 | Super League | BSC Young Boys | 2-2 (1-0) | FC ST. Gallen | N | O |
| 02.10.2016 | Super League | BSC Young Boys | 2-2 (1-1) | FC ST. Gallen | N | O |
| 23.07.2016 | Super League | FC ST. Gallen | 0-2 (0-0) | BSC Young Boys | P | U |