FC Lugano 1 - 1 FC Basel 1893 — rezultat
12.09.2021 14:30 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 10 | 9 | 1 | 0 | 31 | 7 | 24 | 3.8 | 28 |
| 2 | BSC Young Boys | 10 | 6 | 4 | 0 | 33 | 18 | 15 | 5.1 | 22 |
| 3 | FC Sion | 10 | 6 | 1 | 3 | 23 | 17 | 6 | 4 | 19 |
| 4 | FC ST. Gallen | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 3.6 | 16 |
| 5 | FC Zurich | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | 22 | -4 | 4 | 14 |
| 6 | Servette FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 13 |
| 7 | FC Basel 1893 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 20 | -3 | 3.7 | 13 |
| 8 | FC Luzern | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 22 | -5 | 3.9 | 12 |
| 9 | FC Thun | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 27 | -10 | 4.4 | 10 |
| 10 | FC Vaduz | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 21 | 0 | 4.2 | 9 |
| 11 | Grasshoppers | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 26 | -13 | 3.9 | 8 |
| 12 | Lausanne | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 16 | -9 | 2.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 16 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 12 | 5 | 5.8 | 11 |
| 3 | FC Sion | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 4 | FC Vaduz | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC Luzern | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | FC Zurich | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | FC ST. Gallen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 9 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| 10 | FC Basel 1893 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 3 |
| 11 | Lausanne | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 12 | FC Thun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 4 | FC Sion | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC ST. Gallen | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 9 |
| 6 | FC Thun | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 16 | -1 | 5.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 8 | FC Zurich | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 5 |
| 9 | Lausanne | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 10 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 11 | FC Luzern | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 13 | -6 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Lugano Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2021 | FC Sion | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 13.08.2021 | La Chaux-de-Fonds | A | 1-7 (0-4) | P | O |
| 08.08.2021 | FC ST. Gallen | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.08.2021 | Servette FC | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 25.07.2021 | FC Zurich | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 21.05.2021 | FC Luzern | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 15.05.2021 | FC Sion | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 11.05.2021 | FC Basel 1893 | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 08.05.2021 | FC Vaduz | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 02.05.2021 | FC Zurich | A | 3-0 (1-0) | I | O |
FC Basel 1893 Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2021 | BSC Young Boys | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.08.2021 | Hammarby FF | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 22.08.2021 | Lausanne | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.08.2021 | Hammarby FF | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 15.08.2021 | Schonenwerd-Niedergosgen | A | 0-7 (0-3) | P | O |
| 12.08.2021 | Ujpest | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 08.08.2021 | Servette FC | H | 5-1 (2-0) | P | O |
| 05.08.2021 | Ujpest | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 01.08.2021 | FC Sion | H | 6-1 (5-0) | P | O |
| 29.07.2021 | Partizani | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2021 | Super League | FC Basel 1893 | 2-0 (2-0) | FC Lugano | I | U |
| 20.03.2021 | Super League | FC Lugano | 2-1 (0-1) | FC Basel 1893 | P | O |
| 31.01.2021 | Super League | FC Basel 1893 | 2-2 (0-1) | FC Lugano | N | O |
| 29.11.2020 | Super League | FC Lugano | 1-0 (0-0) | FC Basel 1893 | P | U |
| 26.07.2020 | Super League | FC Basel 1893 | 4-4 (2-3) | FC Lugano | N | O |
| 01.07.2020 | Super League | FC Lugano | 2-1 (0-0) | FC Basel 1893 | P | O |
| 10.11.2019 | Super League | FC Lugano | 0-3 (0-2) | FC Basel 1893 | I | O |
| 01.09.2019 | Super League | FC Basel 1893 | 2-1 (1-0) | FC Lugano | I | O |
| 07.04.2019 | Super League | FC Basel 1893 | 1-1 (0-0) | FC Lugano | N | U |
| 10.03.2019 | Super League | FC Lugano | 1-1 (1-1) | FC Basel 1893 | N | U |
| 04.11.2018 | Super League | FC Basel 1893 | 3-2 (2-0) | FC Lugano | I | O |
| 30.09.2018 | Super League | FC Lugano | 2-2 (0-1) | FC Basel 1893 | N | O |
| 08.04.2018 | Super League | FC Lugano | 0-1 (0-1) | FC Basel 1893 | I | U |
| 04.02.2018 | Super League | FC Basel 1893 | 0-1 (0-1) | FC Lugano | P | U |
| 14.10.2017 | Super League | FC Lugano | 0-4 (0-2) | FC Basel 1893 | I | O |
| 20.08.2017 | Super League | FC Basel 1893 | 1-1 (0-0) | FC Lugano | N | U |
| 07.05.2017 | Super League | FC Lugano | 2-2 (0-1) | FC Basel 1893 | N | O |
| 04.02.2017 | Super League | FC Basel 1893 | 4-0 (3-0) | FC Lugano | I | O |
| 22.10.2016 | Super League | FC Lugano | 2-2 (0-0) | FC Basel 1893 | N | O |
| 20.08.2016 | Super League | FC Basel 1893 | 4-1 (1-0) | FC Lugano | I | O |