FC Lugano 2 - 1 FC Vaduz — rezultat
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Lugano Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.07.2026 | Dukagjini | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 17.05.2026 | FC Basel 1893 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 14.05.2026 | FC Sion | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 10.05.2026 | FC ST. Gallen | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 03.05.2026 | BSC Young Boys | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | FC Thun | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | FC Zurich | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 04.04.2026 | FC Thun | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.03.2026 | BSC Young Boys | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.03.2026 | FC ST. Gallen | A | 1-1 (1-0) | N | U |
FC Vaduz Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.07.2026 | Atletic Club d'Escaldes | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 15.05.2026 | FC WIL 1900 | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 11.05.2026 | FC Aarau | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.05.2026 | Etoile Carouge | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 02.05.2026 | Stade Lausanne-Ouchy | H | 2-2 (2-2) | N | O |
| 24.04.2026 | Stade Nyonnais | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 19.04.2026 | Rapperswil | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 10.04.2026 | Yverdon Sport | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 07.04.2026 | Bellinzona | H | 3-2 (3-0) | P | O |
| 03.04.2026 | Neuchatel Xamax FC | A | 1-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2021 | Super League | FC Lugano | 0-2 (0-1) | FC Vaduz | I | U |
| 14.03.2021 | Super League | FC Vaduz | 0-3 (0-2) | FC Lugano | P | O |
| 03.02.2021 | Super League | FC Lugano | 1-1 (1-1) | FC Vaduz | N | U |
| 17.10.2020 | Super League | FC Vaduz | 1-1 (1-0) | FC Lugano | N | U |
| 20.05.2017 | Super League | FC Lugano | 2-1 (1-0) | FC Vaduz | P | O |
| 19.02.2017 | Super League | FC Vaduz | 1-1 (1-0) | FC Lugano | N | U |
| 27.11.2016 | Super League | FC Vaduz | 5-1 (0-0) | FC Lugano | I | O |
| 07.08.2016 | Super League | FC Lugano | 0-2 (0-0) | FC Vaduz | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 93.7% | – | 94.0% | 94.6% | 95.3% | 91.7% |
| 1 | 1.49 4.2% | 1.47 4.3% | - | 1.60 14.3% | 1.60 7.4% | 1.60 8.1% | 1.53 12.5% |
| X | 4.46 8.2% | 4.40 8.3% | - | 4.25 6.6% | 4.23 8.0% | 4.50 5.3% | 4.30 4.4% |
| 2 | 6.30 6.7% | 6.25 6.4% | - | 4.90 10.9% | 5.10 13.6% | 4.95 18.9% | 4.90 15.5% |
| 0-2 | 2.50 3.8% | 2.39 3.6% | - | 2.37 7.1% | 2.39 0.0% | 2.42 4.0% | 2.38 3.6% |
| 3+ | 1.53 2.0% | 1.46 2.1% | - | 1.52 4.8% | 1.56 0.0% | 1.57 2.6% | 1.52 6.3% |
| 4+ | 2.29 3.6% | 2.27 3.7% | - | 2.30 7.0% | 2.45 8.9% | 2.45 4.3% | 2.35 7.8% |
| GG | 1.66 0.0% | 1.62 0.0% | - | 1.60 2.4% | 1.64 0.6% | 1.63 0.6% | 1.60 2.4% |
| NG | 2.22 0.0% | 2.17 0.5% | - | 2.20 3.8% | 2.23 0.9% | 2.25 0.0% | 2.18 6.3% |
| I2+ | 2.25 2.7% | 2.21 2.3% | - | 2.17 4.8% | 2.35 5.9% | 2.35 2.2% | 2.28 6.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice