FC Luzern 1 - 3 FC Thun — rezultat
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Luzern Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | FC Winterthur | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 12.05.2026 | FC Zurich | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | Servette FC | H | 3-3 (0-2) | N | O |
| 02.05.2026 | Lausanne | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Grasshoppers | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 12.04.2026 | FC ST. Gallen | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 06.04.2026 | Servette FC | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Lausanne | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 15.03.2026 | FC Winterthur | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 07.03.2026 | FC Lugano | A | 1-3 (0-1) | P | O |
FC Thun Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 3
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | Dinamo Zagreb | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.05.2026 | FC ST. Gallen | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.05.2026 | BSC Young Boys | H | 3-8 (2-3) | I | O |
| 10.05.2026 | FC Sion | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 02.05.2026 | FC Basel 1893 | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 25.04.2026 | FC Lugano | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.04.2026 | FC Basel 1893 | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 04.04.2026 | FC Lugano | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.03.2026 | FC Zurich | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Grasshoppers | H | 5-1 (2-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Super League | FC Thun | 2-1 (2-1) | FC Luzern | I | O |
| 06.12.2025 | Super League | FC Thun | 4-1 (3-0) | FC Luzern | I | O |
| 09.08.2025 | Super League | FC Luzern | 1-2 (1-1) | FC Thun | I | O |
| 16.09.2023 | Schweizer Cup | FC Thun | 1-1 (1-0) | FC Luzern | N | U |
| 31.01.2023 | Schweizer Cup | FC Thun | 2-2 (0-1) | FC Luzern | N | O |
| 13.09.2020 | Schweizer Cup | FC Thun | 0-1 (0-0) | FC Luzern | P | U |
| 05.07.2020 | Super League | FC Luzern | 3-0 (2-0) | FC Thun | P | O |
| 22.02.2020 | Super League | FC Thun | 1-1 (1-1) | FC Luzern | N | U |
| 05.10.2019 | Super League | FC Thun | 0-2 (0-0) | FC Luzern | P | U |
| 11.08.2019 | Super League | FC Luzern | 0-2 (0-1) | FC Thun | I | U |
| 27.04.2019 | Super League | FC Luzern | 3-1 (2-0) | FC Thun | P | O |
| 17.03.2019 | Super League | FC Thun | 1-1 (0-0) | FC Luzern | N | U |
| 20.10.2018 | Super League | FC Luzern | 0-2 (0-0) | FC Thun | I | U |
| 29.07.2018 | Super League | FC Thun | 2-1 (0-1) | FC Luzern | I | O |
| 07.04.2018 | Super League | FC Thun | 1-0 (0-0) | FC Luzern | I | U |
| 25.02.2018 | Super League | FC Luzern | 2-1 (2-1) | FC Thun | P | O |
| 01.10.2017 | Super League | FC Thun | 2-0 (1-0) | FC Luzern | I | U |
| 10.09.2017 | Super League | FC Luzern | 2-2 (0-1) | FC Thun | N | O |
| 06.05.2017 | Super League | FC Thun | 3-1 (0-1) | FC Luzern | I | O |
| 18.02.2017 | Super League | FC Luzern | 1-1 (0-1) | FC Thun | N | U |
| 26.11.2016 | Super League | FC Thun | 1-2 (0-0) | FC Luzern | P | O |
| 21.08.2016 | Super League | FC Luzern | 3-0 (1-0) | FC Thun | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 93.7% | – | 94.7% | 94.3% | 95.3% | 91.8% |
| 1 | 2.09 18.7% | 2.06 18.3% | - | 1.82 25.7% | 1.87 15.8% | 1.82 20.9% | 1.84 21.7% |
| X | 3.86 1.0% | 3.82 1.6% | - | 4.00 11.1% | 3.98 2.0% | 4.00 3.9% | 3.90 5.4% |
| 2 | 3.17 27.3% | 3.12 27.9% | - | 3.90 66.0% | 3.65 32.2% | 4.00 42.9% | 3.45 50.0% |
| 0-2 | 2.98 11.8% | 2.72 10.8% | - | 2.52 21.3% | 2.60 21.5% | 2.67 13.9% | 2.55 15.0% |
| 3+ | 1.40 6.1% | 1.36 5.4% | - | 1.46 12.3% | 1.48 12.1% | 1.48 8.0% | 1.45 11.5% |
| 4+ | 2.01 9.2% | 1.99 9.3% | - | 2.12 21.8% | 2.25 22.3% | 2.20 12.8% | 2.20 20.9% |
| GG | 1.40 6.9% | 1.36 6.3% | - | 1.45 12.4% | 1.47 11.4% | 1.45 10.7% | 1.44 11.6% |
| NG | 2.98 12.9% | 2.90 12.7% | - | 2.55 22.7% | 2.63 19.8% | 2.70 20.6% | 2.55 16.4% |
| I2+ | 2.04 6.3% | 2.01 6.3% | - | 2.10 14.8% | 2.22 18.7% | 2.20 10.0% | 2.18 13.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice