Uporedi kvote: FC Sion - FC Thun
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | – | 94.1% | – | – | 90.1% |
| 1 | 1.68 0.0% | 1.68 0.0% | - | 1.68 2.4% | - | - | 1.65 1.8% |
| X | 4.20 0.0% | 4.20 0.0% | - | 4.25 6.3% | - | - | 4.05 2.5% |
| 2 | 4.28 0.0% | 4.28 0.0% | - | 4.30 7.5% | - | - | 3.90 1.3% |
| 0-2 | 2.71 0.0% | 2.71 0.0% | - | 2.70 0.0% | - | - | 2.75 5.0% |
| 3+ | 1.36 0.0% | 1.36 0.0% | - | 1.41 0.0% | - | - | 1.38 2.8% |
| 4+ | 2.04 0.0% | 2.04 0.0% | - | 2.02 0.0% | - | - | 2.02 4.7% |
| GG | 1.43 0.0% | 1.43 0.0% | - | 1.46 0.7% | - | - | 1.42 1.4% |
| NG | 2.63 0.0% | 2.63 0.0% | - | 2.55 2.0% | - | - | 2.60 2.0% |
| I2+ | 2.05 0.0% | 2.05 0.0% | - | 2.00 1.0% | - | - | 2.07 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
H2H serije
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Sion Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC Basel 1893 | A | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | FC Lugano | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 27.08.2026 | Ajax | A | 5-3 (3-2) | I | O |
| 23.08.2026 | Grasshoppers | A | 0-0 | I | U |
| 20.08.2026 | Ajax | H | 2-4 (1-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Kerzers | A | 1-6 (0-1) | P | O |
| 13.08.2026 | FC Noah | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 09.08.2026 | FC Vaduz | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 06.08.2026 | FC Noah | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 02.08.2026 | FC Luzern | H | 3-0 (1-0) | P | O |
FC Thun Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Lausanne | H | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | FC ST. Gallen | A | 3-4 (0-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Lech Poznan | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Servette FC | H | 0-0 | I | U |
| 20.08.2026 | Lech Poznan | A | 7-0 (5-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Saxon Sports | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 13.08.2026 | Vikingur Reykjavik | A | 3-2 (2-2) | I | O |
| 09.08.2026 | FC Basel 1893 | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 06.08.2026 | Vikingur Reykjavik | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 01.08.2026 | BSC Young Boys | H | 0-6 (0-3) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Super League | FC Sion | 2-0 (2-0) | FC Thun | P | U |
| 15.02.2026 | Super League | FC Thun | 1-0 (1-0) | FC Sion | I | U |
| 01.11.2025 | Super League | FC Thun | 2-1 (1-1) | FC Sion | I | O |
| 25.10.2025 | Super League | FC Sion | 0-1 (0-1) | FC Thun | I | U |
| 22.04.2024 | Challenge League | FC Thun | 1-0 (1-0) | FC Sion | I | U |
| 15.03.2024 | Challenge League | FC Sion | 1-2 (1-1) | FC Thun | I | O |
| 08.12.2023 | Challenge League | FC Thun | 1-1 (1-1) | FC Sion | N | U |
| 25.09.2023 | Challenge League | FC Sion | 2-3 (2-0) | FC Thun | I | O |
| 30.05.2021 | Super League | FC Sion | 2-3 (2-2) | FC Thun | I | O |
| 27.05.2021 | Super League | FC Thun | 1-4 (0-2) | FC Sion | P | O |
| 25.07.2020 | Super League | FC Sion | 1-1 (0-0) | FC Thun | N | U |
| 26.01.2020 | Super League | FC Thun | 2-1 (2-0) | FC Sion | I | O |
| 30.11.2019 | Super League | FC Sion | 2-1 (0-1) | FC Thun | P | O |
| 01.09.2019 | Super League | FC Thun | 0-1 (0-1) | FC Sion | P | U |
| 25.05.2019 | Super League | FC Sion | 0-1 (0-0) | FC Thun | I | U |
| 04.04.2019 | Super League | FC Thun | 1-2 (1-2) | FC Sion | P | O |
| 25.11.2018 | Super League | FC Sion | 2-1 (1-0) | FC Thun | P | O |
| 22.09.2018 | Super League | FC Thun | 4-1 (0-0) | FC Sion | I | O |
| 19.05.2018 | Super League | FC Thun | 1-4 (1-2) | FC Sion | P | O |
| 11.03.2018 | Super League | FC Sion | 7-2 (3-1) | FC Thun | P | O |
| 09.12.2017 | Super League | FC Sion | 2-3 (2-3) | FC Thun | I | O |
| 23.07.2017 | Super League | FC Thun | 0-1 (0-1) | FC Sion | P | U |
| 30.04.2017 | Super League | FC Thun | 2-1 (1-1) | FC Sion | I | O |
| 01.04.2017 | Super League | FC Sion | 2-1 (0-0) | FC Thun | P | O |
| 05.11.2016 | Super League | FC Thun | 2-3 (0-2) | FC Sion | P | O |
| 11.09.2016 | Super League | FC Sion | 1-0 (1-0) | FC Thun | P | U |