FC Thun 0 - 2 FC Luzern — rezultat
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Thun Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2019 | FC ST. Gallen | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 25.09.2019 | BSC Young Boys | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.09.2019 | FC Zurich | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.09.2019 | Stade Nyonnais | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 01.09.2019 | FC Sion | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.08.2019 | Servette FC | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 18.08.2019 | Signal | A | 0-2 | P | U |
| 15.08.2019 | Spartak Moscow | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 11.08.2019 | FC Luzern | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.08.2019 | Spartak Moscow | H | 2-3 (0-2) | I | O |
FC Luzern Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2019 | FC Basel 1893 | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 26.09.2019 | Neuchatel Xamax FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.09.2019 | FC Lugano | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.09.2019 | FC Wohlen | A | 0-4 (0-0) | P | O |
| 01.09.2019 | BSC Young Boys | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 25.08.2019 | FC Sion | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 18.08.2019 | Calcio Kreuzlingen | A | 0-2 | P | U |
| 15.08.2019 | Espanyol | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 11.08.2019 | FC Thun | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 08.08.2019 | Espanyol | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2019 | Super League | FC Luzern | 0-2 (0-1) | FC Thun | P | U |
| 27.04.2019 | Super League | FC Luzern | 3-1 (2-0) | FC Thun | I | O |
| 17.03.2019 | Super League | FC Thun | 1-1 (0-0) | FC Luzern | N | U |
| 20.10.2018 | Super League | FC Luzern | 0-2 (0-0) | FC Thun | P | U |
| 29.07.2018 | Super League | FC Thun | 2-1 (0-1) | FC Luzern | P | O |
| 07.04.2018 | Super League | FC Thun | 1-0 (0-0) | FC Luzern | P | U |
| 25.02.2018 | Super League | FC Luzern | 2-1 (2-1) | FC Thun | I | O |
| 01.10.2017 | Super League | FC Thun | 2-0 (1-0) | FC Luzern | P | U |
| 10.09.2017 | Super League | FC Luzern | 2-2 (0-1) | FC Thun | N | O |
| 06.05.2017 | Super League | FC Thun | 3-1 (0-1) | FC Luzern | P | O |
| 18.02.2017 | Super League | FC Luzern | 1-1 (0-1) | FC Thun | N | U |
| 26.11.2016 | Super League | FC Thun | 1-2 (0-0) | FC Luzern | I | O |
| 21.08.2016 | Super League | FC Luzern | 3-0 (1-0) | FC Thun | I | O |