Grasshoppers 0 - 2 BSC Young Boys — rezultat
11.10.2026 12:00 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 10 | 9 | 1 | 0 | 31 | 7 | 24 | 3.8 | 28 |
| 2 | BSC Young Boys | 10 | 6 | 4 | 0 | 33 | 18 | 15 | 5.1 | 22 |
| 3 | FC Sion | 10 | 6 | 1 | 3 | 23 | 17 | 6 | 4 | 19 |
| 4 | FC ST. Gallen | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 3.6 | 16 |
| 5 | FC Zurich | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | 22 | -4 | 4 | 14 |
| 6 | Servette FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 13 |
| 7 | FC Basel 1893 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 20 | -3 | 3.7 | 13 |
| 8 | FC Luzern | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 22 | -5 | 3.9 | 12 |
| 9 | FC Thun | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 27 | -10 | 4.4 | 10 |
| 10 | FC Vaduz | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 21 | 0 | 4.2 | 9 |
| 11 | Grasshoppers | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 26 | -13 | 3.9 | 8 |
| 12 | Lausanne | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 16 | -9 | 2.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 16 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 12 | 5 | 5.8 | 11 |
| 3 | FC Sion | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 4 | FC Vaduz | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC Luzern | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | FC Zurich | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | FC ST. Gallen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 9 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| 10 | FC Basel 1893 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 3 |
| 11 | Lausanne | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 12 | FC Thun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 4 | FC Sion | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC ST. Gallen | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 9 |
| 6 | FC Thun | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 16 | -1 | 5.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 8 | FC Zurich | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 5 |
| 9 | Lausanne | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 10 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 11 | FC Luzern | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 13 | -6 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Grasshoppers Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | FC Luzern | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 15.09.2026 | FC Sion | H | 2-5 (1-1) | I | O |
| 12.09.2026 | FC Thun | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 05.09.2026 | FC Zurich | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 02.09.2026 | FC ST. Gallen | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 30.08.2026 | FC Vaduz | A | 5-2 (2-2) | I | O |
| 23.08.2026 | FC Sion | H | - | I | U |
| 15.08.2026 | Regensdorf | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 08.08.2026 | Servette FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 02.08.2026 | FC Lugano | H | 1-4 (1-0) | I | O |
BSC Young Boys Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 2.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Servette FC | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 12.09.2026 | FC Lugano | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 05.09.2026 | FC Luzern | H | 3-3 (1-0) | N | O |
| 01.09.2026 | FC Zurich | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 29.08.2026 | FC Basel 1893 | H | 3-3 (3-2) | N | O |
| 23.08.2026 | FC Vaduz | H | 4-2 (2-2) | P | O |
| 15.08.2026 | Liestal | A | - | I | U |
| 08.08.2026 | Lausanne | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 01.08.2026 | FC Thun | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 26.07.2026 | FC Sion | H | 4-2 (2-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (29 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | Super League | Grasshoppers | 1-1 (0-1) | BSC Young Boys | N | U |
| 17.12.2025 | Super League | BSC Young Boys | 2-6 (1-3) | Grasshoppers | P | O |
| 30.10.2025 | Super League | Grasshoppers | 3-3 (2-1) | BSC Young Boys | N | O |
| 02.03.2025 | Super League | Grasshoppers | 1-0 (0-0) | BSC Young Boys | P | U |
| 25.01.2025 | Super League | Grasshoppers | 0-0 (0-0) | BSC Young Boys | N | U |
| 28.09.2024 | Super League | BSC Young Boys | 0-1 (0-1) | Grasshoppers | P | U |
| 04.04.2024 | Super League | BSC Young Boys | 3-0 (3-0) | Grasshoppers | I | O |
| 20.01.2024 | Super League | BSC Young Boys | 1-0 (0-0) | Grasshoppers | I | U |
| 30.09.2023 | Super League | Grasshoppers | 0-1 (0-1) | BSC Young Boys | I | U |
| 25.04.2023 | Super League | Grasshoppers | 4-1 (2-1) | BSC Young Boys | P | O |
| 10.04.2023 | Super League | BSC Young Boys | 2-0 (0-0) | Grasshoppers | I | U |
| 21.01.2023 | Super League | Grasshoppers | 1-2 (0-1) | BSC Young Boys | I | O |
| 31.07.2022 | Super League | BSC Young Boys | 1-1 (1-0) | Grasshoppers | N | U |
| 22.05.2022 | Super League | BSC Young Boys | 3-0 (1-0) | Grasshoppers | I | O |
| 20.02.2022 | Super League | Grasshoppers | 2-2 (0-0) | BSC Young Boys | N | O |
| 06.11.2021 | Super League | Grasshoppers | 1-1 (1-0) | BSC Young Boys | N | U |
| 31.07.2021 | Super League | BSC Young Boys | 0-0 (0-0) | Grasshoppers | N | U |
| 16.05.2019 | Super League | BSC Young Boys | 6-1 (3-0) | Grasshoppers | I | O |
| 09.03.2019 | Super League | Grasshoppers | 0-1 (0-0) | BSC Young Boys | I | U |
| 03.11.2018 | Super League | Grasshoppers | 0-3 (0-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 22.07.2018 | Super League | BSC Young Boys | 2-0 (0-0) | Grasshoppers | I | U |
| 19.05.2018 | Super League | Grasshoppers | 1-2 (0-0) | BSC Young Boys | I | O |
| 11.03.2018 | Super League | BSC Young Boys | 3-1 (1-1) | Grasshoppers | I | O |
| 10.12.2017 | Super League | BSC Young Boys | 1-1 (0-1) | Grasshoppers | N | U |
| 29.07.2017 | Super League | Grasshoppers | 0-4 (0-1) | BSC Young Boys | I | O |
| 17.04.2017 | Super League | BSC Young Boys | 0-1 (0-0) | Grasshoppers | P | U |
| 25.02.2017 | Super League | Grasshoppers | 2-3 (1-3) | BSC Young Boys | I | O |
| 23.10.2016 | Super League | BSC Young Boys | 4-0 (2-0) | Grasshoppers | I | O |
| 28.08.2016 | Super League | Grasshoppers | 4-1 (1-0) | BSC Young Boys | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 93.1% | 93.8% | 94.5% | 95.3% | 91.9% |
| 1 | 5.60 17.4% | 5.60 17.4% | 5.20 20.1% | 5.55 24.7% | 5.50 23.3% | 5.90 19.2% | 5.15 30.4% |
| X | 5.35 10.3% | 5.35 10.3% | 5.20 8.3% | 5.35 18.9% | 5.35 10.1% | 5.00 5.3% | 5.00 14.9% |
| 2 | 1.42 7.2% | 1.42 7.2% | 1.45 8.2% | 1.43 4.7% | 1.45 8.8% | 1.47 6.4% | 1.44 7.1% |
| 0-2 | 4.15 10.4% | 4.15 10.4% | 4.45 6.0% | 4.00 9.6% | - | 4.20 3.4% | 4.40 15.8% |
| 3+ | 1.16 2.5% | 1.16 2.5% | 1.17 1.7% | 1.20 3.2% | - | 1.23 0.8% | 1.17 1.7% |
| 4+ | 1.55 4.9% | 1.55 4.9% | 1.50 3.2% | 1.54 5.5% | 1.59 0.0% | 1.60 1.9% | 1.50 4.5% |
| GG | 1.31 0.8% | 1.31 0.8% | 1.28 1.6% | 1.34 0.7% | 1.31 1.6% | 1.33 2.3% | 1.28 1.6% |
| NG | 3.14 2.2% | 3.14 2.2% | 3.35 2.9% | 3.00 1.7% | 3.37 3.7% | 3.25 1.6% | 3.30 1.5% |
| I2+ | 1.69 4.0% | 1.69 4.0% | 1.63 1.2% | 1.67 2.3% | 1.64 3.0% | 1.75 1.7% | 1.62 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice