Lausanne 1 - 1 Grasshoppers — rezultat
25.07.2026 16:00 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Lausanne Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Grasshoppers | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 12.05.2026 | Servette FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | FC Winterthur | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 02.05.2026 | FC Luzern | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | FC Zurich | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 12.04.2026 | FC Sion | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 04.04.2026 | FC Winterthur | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 22.03.2026 | FC Luzern | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 15.03.2026 | BSC Young Boys | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 08.03.2026 | Grasshoppers | A | 2-3 (1-1) | P | O |
Grasshoppers Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | FC Aarau | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.05.2026 | FC Aarau | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Lausanne | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 12.05.2026 | FC Winterthur | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 09.05.2026 | FC Zurich | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 03.05.2026 | Servette FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.04.2026 | FC Luzern | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Stade Lausanne-Ouchy | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | FC Winterthur | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 06.04.2026 | FC Sion | H | 0-4 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (28 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Super League | Lausanne | 1-3 (0-2) | Grasshoppers | I | O |
| 08.03.2026 | Super League | Grasshoppers | 2-3 (1-1) | Lausanne | P | O |
| 24.01.2026 | Super League | Lausanne | 1-1 (0-0) | Grasshoppers | N | U |
| 14.09.2025 | Super League | Grasshoppers | 3-1 (1-0) | Lausanne | I | O |
| 22.02.2025 | Super League | Lausanne | 2-2 (1-0) | Grasshoppers | N | O |
| 04.02.2025 | Super League | Grasshoppers | 2-2 (0-1) | Lausanne | N | O |
| 26.10.2024 | Super League | Lausanne | 3-0 (1-0) | Grasshoppers | P | O |
| 21.05.2024 | Super League | Lausanne | 0-0 (0-0) | Grasshoppers | N | U |
| 01.04.2024 | Super League | Grasshoppers | 0-1 (0-1) | Lausanne | P | U |
| 02.12.2023 | Super League | Grasshoppers | 5-0 (0-0) | Lausanne | I | O |
| 29.07.2023 | Super League | Lausanne | 1-1 (1-0) | Grasshoppers | N | U |
| 24.04.2022 | Super League | Grasshoppers | 3-1 (1-1) | Lausanne | I | O |
| 12.02.2022 | Super League | Lausanne | 0-2 (0-1) | Grasshoppers | I | U |
| 17.10.2021 | Super League | Lausanne | 3-1 (2-0) | Grasshoppers | P | O |
| 07.08.2021 | Super League | Grasshoppers | 3-1 (1-0) | Lausanne | I | O |
| 24.02.2021 | Schweizer Cup | Grasshoppers | 2-0 (0-0) | Lausanne | I | U |
| 17.07.2020 | Challenge League | Lausanne | 1-0 (0-0) | Grasshoppers | P | U |
| 26.06.2020 | Challenge League | Grasshoppers | 3-1 (1-0) | Lausanne | I | O |
| 13.12.2019 | Challenge League | Grasshoppers | 1-2 (1-1) | Lausanne | P | O |
| 25.09.2019 | Challenge League | Lausanne | 2-1 (1-0) | Grasshoppers | P | O |
| 28.04.2018 | Super League | Lausanne | 0-1 (0-0) | Grasshoppers | I | U |
| 03.03.2018 | Super League | Grasshoppers | 0-0 (0-0) | Lausanne | N | U |
| 04.11.2017 | Super League | Grasshoppers | 2-0 (0-0) | Lausanne | I | U |
| 26.08.2017 | Super League | Lausanne | 1-1 (1-0) | Grasshoppers | N | U |
| 14.05.2017 | Super League | Grasshoppers | 1-1 (1-0) | Lausanne | N | U |
| 02.04.2017 | Super League | Lausanne | 0-0 (0-0) | Grasshoppers | N | U |
| 04.12.2016 | Super League | Lausanne | 1-2 (0-2) | Grasshoppers | I | O |
| 24.07.2016 | Super League | Grasshoppers | 2-0 (1-0) | Lausanne | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 93.7% | – | 94.2% | 94.4% | 95.3% | 91.6% |
| 1 | 1.96 5.4% | 1.93 4.9% | - | 1.68 5.1% | 1.72 10.4% | 1.68 13.8% | 1.70 5.0% |
| X | 3.74 3.6% | 3.70 3.6% | - | 4.10 12.3% | 4.06 6.0% | 4.00 6.7% | 3.90 8.3% |
| 2 | 3.64 5.2% | 3.59 5.5% | - | 4.50 21.6% | 4.32 19.7% | 4.90 32.4% | 4.05 19.1% |
| 0-2 | 2.31 1.7% | 2.29 1.7% | - | 2.32 0.9% | 2.48 4.6% | 2.40 2.1% | 2.40 6.7% |
| 3+ | 1.62 1.9% | 1.60 1.3% | - | 1.54 0.6% | 1.58 0.6% | 1.58 1.3% | 1.50 2.0% |
| 4+ | 2.48 2.1% | 2.38 2.6% | - | 2.32 1.3% | 2.36 1.3% | 2.50 2.0% | 2.30 4.2% |
| GG | 1.57 0.0% | 1.53 0.0% | - | 1.56 1.3% | 1.55 1.3% | 1.60 3.9% | 1.51 0.0% |
| NG | 2.41 0.0% | 2.35 0.0% | - | 2.27 2.2% | 2.41 1.6% | 2.30 6.1% | 2.38 4.4% |
| I2+ | 2.35 2.2% | 2.31 1.8% | - | 2.22 0.0% | 2.30 2.5% | 2.35 2.1% | 2.25 2.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice