Lausanne 0 - 1 Servette FC — rezultat
13.09.2026 14:30 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 10 | 9 | 1 | 0 | 31 | 7 | 24 | 3.8 | 28 |
| 2 | BSC Young Boys | 10 | 6 | 4 | 0 | 33 | 18 | 15 | 5.1 | 22 |
| 3 | FC Sion | 10 | 6 | 1 | 3 | 23 | 17 | 6 | 4 | 19 |
| 4 | FC ST. Gallen | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 3.6 | 16 |
| 5 | FC Zurich | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | 22 | -4 | 4 | 14 |
| 6 | Servette FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 13 |
| 7 | FC Basel 1893 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 20 | -3 | 3.7 | 13 |
| 8 | FC Luzern | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 22 | -5 | 3.9 | 12 |
| 9 | FC Thun | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 27 | -10 | 4.4 | 10 |
| 10 | FC Vaduz | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 21 | 0 | 4.2 | 9 |
| 11 | Grasshoppers | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 26 | -13 | 3.9 | 8 |
| 12 | Lausanne | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 16 | -9 | 2.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 16 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 12 | 5 | 5.8 | 11 |
| 3 | FC Sion | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 4 | FC Vaduz | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC Luzern | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | FC Zurich | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | FC ST. Gallen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 9 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| 10 | FC Basel 1893 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 3 |
| 11 | Lausanne | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 12 | FC Thun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 4 | FC Sion | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC ST. Gallen | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 9 |
| 6 | FC Thun | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 16 | -1 | 5.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 8 | FC Zurich | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 5 |
| 9 | Lausanne | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 10 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 11 | FC Luzern | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 13 | -6 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Lausanne Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FC Vaduz | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 02.09.2026 | FC Thun | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | FC Zurich | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | FC Luzern | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Kosova Neuchatel | A | 0-6 (0-2) | P | O |
| 08.08.2026 | BSC Young Boys | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 01.08.2026 | FC Basel 1893 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.07.2026 | Grasshoppers | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Grasshoppers | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 12.05.2026 | Servette FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Servette FC Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | FC ST. Gallen | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 03.09.2026 | FC Lugano | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.08.2026 | FC Luzern | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Bavois | A | 0-7 (0-5) | P | O |
| 08.08.2026 | Grasshoppers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 01.08.2026 | FC Zurich | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.07.2026 | FC Basel 1893 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 16.05.2026 | FC Zurich | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.05.2026 | Lausanne | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | FC Luzern | A | 3-3 (0-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Super League | Servette FC | 2-0 (0-0) | Lausanne | I | U |
| 15.02.2026 | Super League | Lausanne | 3-3 (2-1) | Servette FC | N | O |
| 14.01.2026 | Super League | Servette FC | 0-1 (0-0) | Lausanne | P | U |
| 29.10.2025 | Super League | Lausanne | 1-3 (0-0) | Servette FC | I | O |
| 24.05.2025 | Super League | Servette FC | 3-3 (1-0) | Lausanne | N | O |
| 01.03.2025 | Super League | Lausanne | 0-1 (0-1) | Servette FC | I | U |
| 03.11.2024 | Super League | Lausanne | 1-0 (1-0) | Servette FC | P | U |
| 28.09.2024 | Super League | Servette FC | 1-0 (1-0) | Lausanne | I | U |
| 10.03.2024 | Super League | Servette FC | 3-1 (1-1) | Lausanne | I | O |
| 09.12.2023 | Super League | Lausanne | 1-1 (0-1) | Servette FC | N | U |
| 30.09.2023 | Super League | Servette FC | 2-1 (0-1) | Lausanne | I | O |
| 03.04.2022 | Super League | Lausanne | 4-1 (1-0) | Servette FC | P | O |
| 05.02.2022 | Super League | Servette FC | 1-0 (1-0) | Lausanne | I | U |
| 28.11.2021 | Super League | Lausanne | 0-3 (0-0) | Servette FC | I | O |
| 25.09.2021 | Super League | Servette FC | 1-1 (1-1) | Lausanne | N | U |
| 12.05.2021 | Super League | Servette FC | 1-4 (1-3) | Lausanne | P | O |
| 13.02.2021 | Super League | Lausanne | 3-1 (2-0) | Servette FC | P | O |
| 31.01.2021 | Super League | Servette FC | 1-1 (0-1) | Lausanne | N | U |
| 20.09.2020 | Super League | Lausanne | 2-1 (1-0) | Servette FC | P | O |
| 10.05.2019 | Challenge League | Servette FC | 3-1 (1-1) | Lausanne | I | O |
| 03.04.2019 | Challenge League | Lausanne | 0-2 (0-1) | Servette FC | I | U |
| 08.12.2018 | Challenge League | Lausanne | 1-1 (0-1) | Servette FC | N | U |
| 31.08.2018 | Challenge League | Servette FC | 0-1 (0-1) | Lausanne | P | U |