Servette FC 0 - 1 FC Basel 1893 — rezultat
25.07.2026 16:00 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Servette FC Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | FC Zurich | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.05.2026 | Lausanne | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | FC Luzern | A | 3-3 (0-2) | N | O |
| 03.05.2026 | Grasshoppers | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 26.04.2026 | FC Winterthur | H | 5-3 (3-2) | P | O |
| 12.04.2026 | BSC Young Boys | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.04.2026 | FC Luzern | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.03.2026 | Grasshoppers | H | 5-0 (4-0) | P | O |
| 15.03.2026 | FC Basel 1893 | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 07.03.2026 | FC Zurich | H | 2-1 (1-0) | P | O |
FC Basel 1893 Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | FC Lugano | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 14.05.2026 | FC ST. Gallen | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 10.05.2026 | BSC Young Boys | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 02.05.2026 | FC Thun | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 26.04.2026 | FC Sion | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.04.2026 | FC Thun | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 04.04.2026 | BSC Young Boys | H | 3-3 (2-1) | N | O |
| 22.03.2026 | FC Winterthur | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 15.03.2026 | Servette FC | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 08.03.2026 | FC ST. Gallen | A | 3-0 (3-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Super League | FC Basel 1893 | 3-1 (1-0) | Servette FC | I | O |
| 20.12.2025 | Super League | FC Basel 1893 | 1-1 (0-1) | Servette FC | N | U |
| 05.10.2025 | Super League | Servette FC | 0-3 (0-2) | FC Basel 1893 | I | O |
| 04.05.2025 | Super League | FC Basel 1893 | 5-1 (3-0) | Servette FC | I | O |
| 09.02.2025 | Super League | Servette FC | 2-1 (0-0) | FC Basel 1893 | P | O |
| 24.11.2024 | Super League | FC Basel 1893 | 3-1 (1-0) | Servette FC | I | O |
| 11.08.2024 | Super League | Servette FC | 0-6 (0-1) | FC Basel 1893 | I | O |
| 14.04.2024 | Super League | FC Basel 1893 | 2-1 (2-0) | Servette FC | I | O |
| 12.11.2023 | Super League | Servette FC | 4-1 (1-1) | FC Basel 1893 | P | O |
| 21.10.2023 | Super League | FC Basel 1893 | 0-1 (0-0) | Servette FC | P | U |
| 25.05.2023 | Super League | Servette FC | 3-3 (1-1) | FC Basel 1893 | N | O |
| 19.02.2023 | Super League | FC Basel 1893 | 2-2 (0-1) | Servette FC | N | O |
| 16.10.2022 | Super League | Servette FC | 0-0 (0-0) | FC Basel 1893 | N | U |
| 24.07.2022 | Super League | FC Basel 1893 | 1-1 (1-0) | Servette FC | N | U |
| 19.05.2022 | Super League | Servette FC | 0-0 (0-0) | FC Basel 1893 | N | U |
| 13.03.2022 | Super League | FC Basel 1893 | 2-0 (0-0) | Servette FC | I | U |
| 12.12.2021 | Super League | Servette FC | 2-2 (1-1) | FC Basel 1893 | N | O |
| 08.08.2021 | Super League | FC Basel 1893 | 5-1 (2-0) | Servette FC | I | O |
| 18.04.2021 | Super League | FC Basel 1893 | 5-0 (3-0) | Servette FC | I | O |
| 06.03.2021 | Super League | Servette FC | 2-1 (0-0) | FC Basel 1893 | P | O |
| 05.12.2020 | Super League | FC Basel 1893 | 1-0 (0-0) | Servette FC | I | U |
| 27.09.2020 | Super League | Servette FC | 1-0 (0-0) | FC Basel 1893 | P | U |
| 19.07.2020 | Super League | Servette FC | 2-2 (1-1) | FC Basel 1893 | N | O |
| 23.02.2020 | Super League | FC Basel 1893 | 2-2 (2-0) | Servette FC | N | O |
| 23.11.2019 | Super League | Servette FC | 2-0 (1-0) | FC Basel 1893 | P | U |
| 10.08.2019 | Super League | FC Basel 1893 | 3-1 (2-1) | Servette FC | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 93.3% | – | 94.5% | 94.5% | 95.1% | 91.7% |
| 1 | 2.42 12.3% | 2.38 12.5% | - | 1.95 27.8% | 1.96 17.3% | 1.95 20.4% | 1.90 24.0% |
| X | 3.80 1.1% | 3.74 0.5% | - | 3.85 10.0% | 4.01 3.1% | 4.25 13.3% | 3.90 8.3% |
| 2 | 2.65 12.8% | 2.60 12.1% | - | 3.50 59.1% | 3.35 26.9% | 3.30 24.5% | 3.25 46.4% |
| 0-2 | 2.72 1.8% | 2.57 1.5% | - | 2.52 4.9% | 2.79 1.5% | 2.78 4.1% | 2.70 3.8% |
| 3+ | 1.46 0.7% | 1.40 0.7% | - | 1.47 3.5% | 1.43 0.7% | 1.45 2.0% | 1.40 0.7% |
| 4+ | 2.13 1.9% | 2.11 1.9% | - | 2.17 7.4% | 2.09 1.9% | 2.15 2.3% | 2.05 1.4% |
| GG | 1.42 0.7% | 1.38 0.7% | - | 1.43 2.9% | 1.41 0.0% | 1.41 1.4% | 1.39 1.5% |
| NG | 2.89 1.4% | 2.81 1.7% | - | 2.62 5.4% | 2.83 0.7% | 2.85 1.7% | 2.75 1.9% |
| I2+ | 2.13 1.4% | 2.10 1.4% | - | 2.10 2.4% | 2.13 0.9% | 2.15 2.3% | 2.08 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice