Servette FC 3 - 0 FC Sion — rezultat
10.10.2026 16:00 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 10 | 9 | 1 | 0 | 31 | 7 | 24 | 3.8 | 28 |
| 2 | BSC Young Boys | 10 | 6 | 4 | 0 | 33 | 18 | 15 | 5.1 | 22 |
| 3 | FC Sion | 10 | 6 | 1 | 3 | 23 | 17 | 6 | 4 | 19 |
| 4 | FC ST. Gallen | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 3.6 | 16 |
| 5 | FC Zurich | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | 22 | -4 | 4 | 14 |
| 6 | Servette FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 13 |
| 7 | FC Basel 1893 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 20 | -3 | 3.7 | 13 |
| 8 | FC Luzern | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 22 | -5 | 3.9 | 12 |
| 9 | FC Thun | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 27 | -10 | 4.4 | 10 |
| 10 | FC Vaduz | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 21 | 0 | 4.2 | 9 |
| 11 | Grasshoppers | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 26 | -13 | 3.9 | 8 |
| 12 | Lausanne | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 16 | -9 | 2.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 16 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 12 | 5 | 5.8 | 11 |
| 3 | FC Sion | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 4 | FC Vaduz | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC Luzern | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | FC Zurich | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | FC ST. Gallen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 9 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| 10 | FC Basel 1893 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 3 |
| 11 | Lausanne | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 12 | FC Thun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 4 | FC Sion | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC ST. Gallen | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 9 |
| 6 | FC Thun | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 16 | -1 | 5.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 8 | FC Zurich | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 5 |
| 9 | Lausanne | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 10 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 11 | FC Luzern | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 13 | -6 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Servette FC Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | BSC Young Boys | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 16.09.2026 | FC Thun | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 13.09.2026 | Lausanne | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.09.2026 | FC ST. Gallen | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 03.09.2026 | FC Lugano | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.08.2026 | FC Luzern | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Bavois | A | 0-7 (0-5) | P | O |
| 08.08.2026 | Grasshoppers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 01.08.2026 | FC Zurich | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.07.2026 | FC Basel 1893 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
FC Sion Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | FC Zurich | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.09.2026 | Grasshoppers | A | 2-5 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | FC ST. Gallen | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 06.09.2026 | FC Thun | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 03.09.2026 | FC Basel 1893 | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 30.08.2026 | FC Lugano | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 27.08.2026 | Ajax | A | 5-3 (3-2) | I | O |
| 23.08.2026 | Grasshoppers | A | - | I | U |
| 20.08.2026 | Ajax | H | 2-4 (1-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Kerzers | A | 1-6 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Super League | Servette FC | 0-0 (0-0) | FC Sion | N | U |
| 31.01.2026 | Super League | Servette FC | 3-3 (2-1) | FC Sion | N | O |
| 17.09.2025 | Super League | FC Sion | 0-2 (0-0) | Servette FC | P | U |
| 13.04.2025 | Super League | FC Sion | 1-1 (0-0) | Servette FC | N | U |
| 04.02.2025 | Super League | FC Sion | 3-3 (1-1) | Servette FC | N | O |
| 19.10.2024 | Super League | Servette FC | 3-0 (1-0) | FC Sion | P | O |
| 13.05.2023 | Super League | Servette FC | 5-0 (3-0) | FC Sion | P | O |
| 08.04.2023 | Super League | FC Sion | 2-2 (1-1) | Servette FC | N | O |
| 29.01.2023 | Super League | Servette FC | 2-2 (2-0) | FC Sion | N | O |
| 30.07.2022 | Super League | FC Sion | 0-0 (0-0) | Servette FC | N | U |
| 22.05.2022 | Super League | FC Sion | 3-3 (1-0) | Servette FC | N | O |
| 20.03.2022 | Super League | Servette FC | 2-1 (2-1) | FC Sion | P | O |
| 24.10.2021 | Super League | Servette FC | 1-2 (0-1) | FC Sion | I | O |
| 25.07.2021 | Super League | FC Sion | 1-2 (0-1) | Servette FC | P | O |
| 22.04.2021 | Super League | Servette FC | 3-5 (1-1) | FC Sion | I | O |
| 14.03.2021 | Super League | FC Sion | 1-2 (0-2) | Servette FC | P | O |
| 17.12.2020 | Super League | Servette FC | 1-1 (0-1) | FC Sion | N | U |
| 25.11.2020 | Super League | FC Sion | 2-0 (1-0) | Servette FC | I | U |
| 03.08.2020 | Super League | Servette FC | 1-2 (1-1) | FC Sion | I | O |
| 24.06.2020 | Super League | FC Sion | 1-1 (1-1) | Servette FC | N | U |
| 26.10.2019 | Super League | FC Sion | 1-1 (1-1) | Servette FC | N | U |
| 27.07.2019 | Super League | Servette FC | 0-0 (0-0) | FC Sion | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 92.4% | 94.2% | 94.5% | 95.1% | 91.9% |
| 1 | 3.16 26.4% | 3.16 26.4% | 3.05 22.0% | 3.20 29.6% | 3.16 24.9% | 3.20 28.0% | 2.55 17.0% |
| X | 3.75 2.3% | 3.75 2.3% | 3.60 5.3% | 3.60 1.4% | 3.65 5.9% | 3.65 8.8% | 3.70 2.8% |
| 2 | 2.05 14.9% | 2.05 14.9% | 2.10 12.5% | 2.12 10.5% | 2.14 13.0% | 2.15 14.0% | 2.35 7.8% |
| 0-2 | 2.24 12.5% | 2.24 12.5% | 2.25 16.7% | 2.27 6.2% | 2.30 4.2% | 2.30 13.9% | 2.55 3.8% |
| 3+ | 1.52 8.6% | 1.52 8.6% | 1.58 11.3% | 1.57 4.7% | 1.60 2.6% | 1.62 9.5% | 1.45 5.1% |
| 4+ | 2.45 15.0% | 2.45 15.0% | 2.50 19.0% | 2.42 9.0% | 2.25 5.6% | 2.60 18.2% | 2.20 8.9% |
| GG | 1.49 8.0% | 1.49 8.0% | 1.50 8.7% | 1.50 3.4% | 1.54 9.2% | 1.53 9.3% | 1.41 4.4% |
| NG | 2.44 13.2% | 2.44 13.2% | 2.38 15.0% | 2.42 5.8% | 2.43 14.7% | 2.45 15.5% | 2.65 3.6% |
| I2+ | 2.23 8.8% | 2.23 8.8% | 2.38 12.3% | 2.27 4.6% | 2.41 12.1% | 2.45 11.4% | 2.18 6.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice