Rapperswil 0 - 2 FC ST. Gallen — rezultat
16.10.2026 18:00 • Svajcarska - Švajcarski kup
Mečevi iz lige Svajcarska - Švajcarski kup
Forma i statistika timova
Rapperswil Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Stade Lausanne-Ouchy | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 18.09.2026 | Neuchatel Xamax FC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.09.2026 | Yverdon Sport | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 04.09.2026 | FC Aarau | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 01.09.2026 | SC Kriens | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Etoile Carouge | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 21.08.2026 | FC Winterthur | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | YF Juventus | A | 1-6 (0-4) | P | O |
| 07.08.2026 | Stade Lausanne-Ouchy | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 31.07.2026 | Stade Nyonnais | A | 1-2 (0-1) | P | O |
FC ST. Gallen Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Lausanne | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 20.09.2026 | FC Basel 1893 | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 16.09.2026 | FC Lugano | A | 4-1 (4-0) | I | O |
| 12.09.2026 | FC Sion | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 06.09.2026 | Servette FC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.09.2026 | Grasshoppers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2026 | FC Thun | H | 3-4 (0-1) | I | O |
| 27.08.2026 | FC Nordsjaelland | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 23.08.2026 | FC Lugano | A | - | I | U |
| 20.08.2026 | FC Nordsjaelland | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | Schweizer Cup | Rapperswil | 0-0 (0-0) | FC ST. Gallen | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 91.8% | 91.3% | 91.7% | 92.6% | 91.9% |
| 1 | 7.36 2.5% | 7.36 2.5% | 5.60 0.0% | 6.30 9.6% | 6.75 6.3% | 7.10 27.9% | 5.60 20.6% |
| X | 5.20 4.6% | 5.20 4.6% | 4.85 5.4% | 5.40 4.4% | 5.40 5.3% | 5.50 15.8% | 5.00 8.3% |
| 2 | 1.33 1.5% | 1.33 1.5% | 1.42 2.1% | 1.33 0.7% | 1.32 2.3% | 1.32 9.0% | 1.41 7.6% |
| 0-2 | 2.88 3.6% | 2.88 3.6% | 3.00 15.4% | 2.90 7.4% | - | 2.80 17.6% | 2.88 2.9% |
| 3+ | 1.32 1.5% | 1.32 1.5% | 1.34 5.6% | 1.32 3.6% | - | 1.33 8.3% | 1.36 0.7% |
| 4+ | 1.91 4.0% | 1.91 4.0% | 1.90 11.6% | 1.87 7.4% | 1.86 6.5% | 1.85 14.0% | 1.96 1.5% |
| GG | 1.56 3.1% | 1.56 3.1% | 1.48 6.3% | 1.60 3.6% | 1.54 5.5% | 1.52 2.6% | 1.51 7.4% |
| NG | 2.28 4.6% | 2.28 4.6% | 2.45 8.9% | 2.20 4.8% | 2.31 8.5% | 2.35 4.4% | 2.38 10.7% |
| I2+ | 1.98 2.0% | 1.98 2.0% | 2.00 7.0% | 1.92 4.0% | 1.95 4.4% | 1.90 11.6% | 2.02 1.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice