Stade Nyonnais 0 - 3 FC Basel 1893 — rezultat
16.10.2026 18:15 • Svajcarska - Švajcarski kup
Mečevi iz lige Svajcarska - Švajcarski kup
Forma i statistika timova
Stade Nyonnais Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 3
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | FC Aarau | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 18.09.2026 | FC WIL 1900 | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 11.09.2026 | Neuchatel Xamax FC | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 06.09.2026 | Yverdon Sport | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 01.09.2026 | FC Winterthur | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 28.08.2026 | SC Kriens | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 21.08.2026 | Etoile Carouge | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Amical Saint-Prex | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 07.08.2026 | FC Aarau | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 31.07.2026 | Rapperswil | H | 1-2 (0-1) | I | O |
FC Basel 1893 Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | FC Vaduz | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 20.09.2026 | FC ST. Gallen | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 13.09.2026 | FC Luzern | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 06.09.2026 | FC Lugano | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 03.09.2026 | FC Sion | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | BSC Young Boys | A | 3-3 (3-2) | N | O |
| 22.08.2026 | FC Zurich | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Courtetelle | A | 1-6 (0-4) | P | O |
| 09.08.2026 | FC Thun | H | 4-2 (2-0) | P | O |
| 01.08.2026 | Lausanne | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2024 | Schweizer Cup | Stade Nyonnais | 0-1 (0-0) | FC Basel 1893 | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.2% | 92.2% | 91.8% | 91.3% | 91.6% | 92.6% | 91.9% |
| 1 | 15.50 38.0% | 15.50 38.0% | 13.00 0.0% | 13.00 0.0% | 13.00 50.0% | 14.30 0.0% | 13.75 46.1% |
| X | 8.40 2.3% | 8.40 2.3% | 7.00 0.0% | 8.00 12.1% | 6.90 26.6% | 8.00 0.0% | 7.25 21.6% |
| 2 | 1.11 2.8% | 1.11 2.8% | 1.15 0.0% | 1.12 1.8% | 1.15 8.5% | 1.13 0.0% | 1.14 7.5% |
| 0-2 | 3.20 11.1% | 3.20 11.1% | 3.20 0.0% | 3.10 8.0% | - | 2.93 2.8% | 3.30 13.8% |
| 3+ | 1.26 4.5% | 1.26 4.5% | 1.29 0.0% | 1.28 3.0% | - | 1.30 1.5% | 1.28 5.2% |
| 4+ | 1.80 4.3% | 1.80 4.3% | 1.78 0.0% | 1.75 7.9% | 1.77 7.3% | 1.80 1.6% | 1.77 8.3% |
| GG | 1.88 21.0% | 1.88 21.0% | - | 1.97 14.3% | 1.89 33.9% | 1.90 0.0% | 1.92 34.9% |
| NG | 1.82 19.7% | 1.82 19.7% | - | 1.75 12.9% | 1.78 31.9% | 1.81 0.0% | 1.75 31.6% |
| I2+ | 1.88 6.5% | 1.88 6.5% | - | 1.80 5.3% | 1.80 9.1% | 1.85 2.6% | 1.81 9.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice