Halmstad 0 - 2 BK Hacken — rezultat
Mečevi iz lige Svedska - Allsvenskan
Tabele Svedska - Allsvenskan
Allsvenskan
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 19 | 13 | 3 | 3 | 47 | 27 | 20 | 3.9 | 42 |
| 2 | Hammarby FF | 19 | 11 | 3 | 5 | 44 | 18 | 26 | 3.3 | 36 |
| 3 | Djurgardens IF | 18 | 10 | 2 | 6 | 41 | 19 | 22 | 3.3 | 32 |
| 4 | IF Elfsborg | 19 | 8 | 7 | 4 | 27 | 19 | 8 | 2.4 | 31 |
| 5 | BK Hacken | 19 | 8 | 7 | 4 | 33 | 29 | 4 | 3.3 | 31 |
| 6 | AIK Stockholm | 18 | 9 | 4 | 5 | 28 | 27 | 1 | 3.1 | 31 |
| 7 | Malmo FF | 19 | 9 | 2 | 8 | 33 | 30 | 3 | 3.3 | 29 |
| 8 | Vasteras SK FK | 19 | 8 | 5 | 6 | 28 | 33 | -5 | 3.2 | 29 |
| 9 | Gais | 19 | 7 | 5 | 7 | 25 | 18 | 7 | 2.3 | 26 |
| 10 | IF Brommapojkarna | 19 | 6 | 6 | 7 | 27 | 31 | -4 | 3.1 | 24 |
| 11 | IFK Goteborg | 19 | 6 | 5 | 8 | 24 | 39 | -15 | 3.3 | 23 |
| 12 | Mjallby AIF | 17 | 5 | 5 | 7 | 24 | 27 | -3 | 3 | 20 |
| 13 | Kalmar FF | 19 | 5 | 4 | 10 | 21 | 29 | -8 | 2.6 | 19 |
| 14 | Degerfors IF | 19 | 4 | 4 | 11 | 17 | 31 | -14 | 2.5 | 16 |
| 15 | Orgryte IS | 19 | 3 | 5 | 11 | 22 | 42 | -20 | 3.4 | 14 |
| 16 | Halmstad | 19 | 2 | 5 | 12 | 13 | 35 | -22 | 2.5 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 5 | 26 | 3.6 | 25 |
| 2 | Sirius | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 15 | 8 | 3.8 | 20 |
| 3 | Gais | 10 | 5 | 3 | 2 | 16 | 4 | 12 | 2 | 18 |
| 4 | IF Elfsborg | 10 | 5 | 3 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.5 | 18 |
| 5 | Kalmar FF | 9 | 5 | 2 | 2 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 17 |
| 6 | Djurgardens IF | 10 | 5 | 1 | 4 | 27 | 12 | 15 | 3.9 | 16 |
| 7 | BK Hacken | 10 | 4 | 4 | 2 | 17 | 17 | 0 | 3.4 | 16 |
| 8 | IFK Goteborg | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 12 | 1 | 2.5 | 15 |
| 9 | Vasteras SK FK | 9 | 3 | 4 | 2 | 15 | 12 | 3 | 3 | 13 |
| 10 | IF Brommapojkarna | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 12 |
| 11 | AIK Stockholm | 8 | 4 | 0 | 4 | 10 | 14 | -4 | 3 | 12 |
| 12 | Mjallby AIF | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 10 |
| 13 | Malmo FF | 9 | 3 | 0 | 6 | 20 | 19 | 1 | 4.3 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 9 | 1 | 5 | 3 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 8 |
| 15 | Degerfors IF | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.6 | 8 |
| 16 | Halmstad | 10 | 2 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 2.4 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 9 | 7 | 1 | 1 | 24 | 12 | 12 | 4 | 22 |
| 2 | Malmo FF | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 20 |
| 3 | AIK Stockholm | 10 | 5 | 4 | 1 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 19 |
| 4 | Djurgardens IF | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | 7 | 7 | 2.6 | 16 |
| 5 | Vasteras SK FK | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 21 | -8 | 3.4 | 16 |
| 6 | BK Hacken | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.1 | 15 |
| 7 | IF Elfsborg | 9 | 3 | 4 | 2 | 11 | 10 | 1 | 2.3 | 13 |
| 8 | IF Brommapojkarna | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 12 |
| 9 | Hammarby FF | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 2.9 | 11 |
| 10 | Mjallby AIF | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 18 | -4 | 3.6 | 10 |
| 11 | Gais | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.6 | 8 |
| 12 | Degerfors IF | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 8 |
| 13 | IFK Goteborg | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 27 | -16 | 4.2 | 8 |
| 14 | Orgryte IS | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | 25 | -18 | 3.2 | 6 |
| 15 | Halmstad | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | 18 | -12 | 2.7 | 3 |
| 16 | Kalmar FF | 10 | 0 | 2 | 8 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 2 |
Forma i statistika timova
Halmstad Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2026 | Djurgardens IF | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 04.07.2026 | Vasteras SK FK | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 30.05.2026 | Malmo FF | A | 5-2 (2-2) | I | O |
| 23.05.2026 | Orgryte IS | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 16.05.2026 | IF Elfsborg | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Kalmar FF | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.05.2026 | IF Brommapojkarna | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 27.04.2026 | Mjallby AIF | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 22.04.2026 | Hammarby FF | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.04.2026 | IFK Goteborg | H | 1-1 (0-0) | N | U |
BK Hacken Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | Orgryte IS | A | 4-3 (1-2) | I | O |
| 06.07.2026 | Djurgardens IF | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 31.05.2026 | Hammarby FF | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 25.05.2026 | IF Elfsborg | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.05.2026 | Mjallby AIF | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.05.2026 | Malmo FF | H | 3-2 (3-2) | P | O |
| 02.05.2026 | Degerfors IF | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 27.04.2026 | Sirius | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 22.04.2026 | Vasteras SK FK | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 19.04.2026 | Gais | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2025 | Allsvenskan | Halmstad | 0-0 (0-0) | BK Hacken | N | U |
| 13.07.2025 | Allsvenskan | BK Hacken | 4-1 (3-0) | Halmstad | I | O |
| 27.10.2024 | Allsvenskan | BK Hacken | 0-1 (0-0) | Halmstad | P | U |
| 15.05.2024 | Allsvenskan | Halmstad | 3-0 (2-0) | BK Hacken | P | O |
| 17.09.2023 | Allsvenskan | BK Hacken | 3-2 (1-0) | Halmstad | I | O |
| 07.05.2023 | Allsvenskan | Halmstad | 1-0 (1-0) | BK Hacken | P | U |
| 04.03.2023 | Svenska Cupen | BK Hacken | 2-1 (2-1) | Halmstad | I | O |
| 23.10.2021 | Allsvenskan | BK Hacken | 2-3 (2-1) | Halmstad | P | O |
| 11.04.2021 | Allsvenskan | Halmstad | 1-0 (0-0) | BK Hacken | P | U |
| 10.09.2017 | Allsvenskan | Halmstad | 0-3 (0-1) | BK Hacken | I | O |
| 17.05.2017 | Allsvenskan | BK Hacken | 2-1 (1-1) | Halmstad | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 93.7% | 93.1% | 92.2% | 95.2% | 95.3% | 91.8% |
| 1 | 4.82 1.7% | 4.77 1.9% | 4.50 0.0% | 4.65 6.9% | 4.60 12.4% | 4.95 12.4% | 4.65 4.5% |
| X | 4.50 8.7% | 4.45 8.5% | 4.85 11.5% | 4.30 11.7% | 4.56 1.1% | 4.75 11.8% | 4.15 7.8% |
| 2 | 1.60 3.6% | 1.58 3.7% | 1.55 3.1% | 1.57 2.5% | 1.63 4.5% | 1.57 0.0% | 1.58 4.2% |
| 0-2 | 2.66 18.2% | 2.54 13.9% | 2.75 27.9% | 2.57 18.4% | 2.83 8.0% | 2.70 7.1% | 2.55 17.0% |
| 3+ | 1.48 9.8% | 1.41 13.5% | 1.40 14.1% | 1.44 10.6% | 1.44 4.0% | 1.47 3.9% | 1.46 9.3% |
| 4+ | 2.16 15.6% | 2.14 12.7% | 2.05 21.2% | 2.10 16.0% | 2.10 7.5% | 2.20 6.4% | 2.20 16.0% |
| GG | 1.55 7.7% | 1.51 7.9% | 1.48 10.3% | 1.53 7.3% | 1.50 5.7% | 1.50 5.7% | 1.53 7.3% |
| NG | 2.46 12.8% | 2.39 12.2% | 2.50 19.0% | 2.35 11.9% | 2.61 10.6% | 2.55 10.9% | 2.35 10.8% |
| I2+ | 2.16 10.7% | 2.13 9.7% | 2.10 14.3% | 2.05 11.6% | 2.14 4.9% | 2.20 4.3% | 2.18 11.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice