EGS Gafsa 2 - 1 US Ben Guerdane — rezultat
12.01.2025 13:00 • Tunis - Ligue 1
Mečevi iz lige Tunis - Ligue 1
Tabele Tunis - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 2.6 | 17 |
| 2 | ES Tunis | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 13 |
| 3 | Club Africain | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 12 |
| 4 | US Monastirienne | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 12 |
| 5 | Progres Sakiet Eddaier | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 6 | CA Bizertin | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 11 |
| 7 | Stade Tunisien | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 10 |
| 8 | Jeunesse Sportive Omrane | 7 | 2 | 4 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.6 | 10 |
| 9 | CS Sfaxien | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.7 | 9 |
| 10 | AS Marsa | 7 | 2 | 3 | 2 | 6 | 4 | 2 | 1.4 | 9 |
| 11 | ES Sahel | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 7 |
| 12 | ES Zarzis | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 6 |
| 13 | CS Hammam-Lif | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | 6 | -3 | 1.3 | 5 |
| 14 | Olympique Beja | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.1 | 3 |
| 15 | ES Metlaoui | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | 12 | -10 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 10 |
| 2 | ES Tunis | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 3 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 9 |
| 4 | Club Africain | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 9 |
| 5 | AS Marsa | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 8 |
| 6 | CA Bizertin | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Jeunesse Sportive Omrane | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 8 | CS Sfaxien | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 9 | US Monastirienne | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 11 | Stade Tunisien | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 12 | ES Sahel | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 14 | CS Hammam-Lif | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 15 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 7 |
| 2 | Stade Tunisien | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 3 | US Monastirienne | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 4 | ES Tunis | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 5 | CS Hammam-Lif | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 6 | Club Africain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 7 | ES Sahel | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 9 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 10 | CS Sfaxien | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 11 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 2 |
| 12 | Olympique Beja | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| 13 | AS Marsa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 14 | ES Zarzis | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
EGS Gafsa Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.01.2025 | AS Gabes | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.12.2024 | ES Sahel | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.12.2024 | ES Tunis | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 20.12.2024 | CA Bizertin | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.12.2024 | ES Metlaoui | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 24.11.2024 | Stade Tunisien | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 10.11.2024 | AS Soliman | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.11.2024 | US Tataouine | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.10.2024 | US Monastirienne | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 20.10.2024 | Olympique Beja | H | 0-2 (0-1) | I | U |
US Ben Guerdane Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.01.2025 | Jeunesse Sportive Omrane | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.12.2024 | ES Zarzis | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 20.12.2024 | AS Gabes | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.12.2024 | ES Sahel | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 30.11.2024 | CA Bizertin | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.11.2024 | ES Tunis | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 10.11.2024 | ES Metlaoui | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 02.11.2024 | Stade Tunisien | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.10.2024 | AS Soliman | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.10.2024 | US Tataouine | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2024 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 1-0 (0-0) | EGS Gafsa | I | U |
| 07.02.2024 | Ligue 1 | EGS Gafsa | 0-0 (0-0) | US Ben Guerdane | N | U |
| 03.01.2024 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 5-0 (5-0) | EGS Gafsa | I | O |
| 21.10.2023 | Ligue 1 | EGS Gafsa | 1-1 (0-0) | US Ben Guerdane | N | U |
| 11.04.2016 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 1-1 (0-1) | EGS Gafsa | N | U |
| 31.10.2015 | Ligue 1 | EGS Gafsa | 0-0 (0-0) | US Ben Guerdane | N | U |