FK Liepaja 0 - 2 Austria Vienna — rezultat
23.07.2026 15:00 • UEFA Evropska liga konferencija
Mečevi iz lige UEFA Evropska liga konferencija
Forma i statistika timova
FK Liepaja Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2026 | Auda | A | 0-0 | I | U |
| 15.07.2026 | Decic | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 11.07.2026 | Auda | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.07.2026 | Decic | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.07.2026 | BFC Daugavpils | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 30.06.2026 | Ogre United | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 26.06.2026 | Rigas FS | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 21.06.2026 | Riga | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 16.06.2026 | Grobina | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 12.06.2026 | Super Nova | H | 2-1 (2-1) | P | O |
Austria Vienna Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Lask Linz | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Rapid Vienna | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 03.05.2026 | TSV Hartberg | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Sturm Graz | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.04.2026 | Red Bull Salzburg | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 19.04.2026 | Red Bull Salzburg | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 12.04.2026 | Rapid Vienna | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Lask Linz | A | 4-1 (4-1) | I | O |
| 22.03.2026 | TSV Hartberg | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 15.03.2026 | Sturm Graz | H | 2-5 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.6% | 93.2% | 90.2% | 91.9% | 93.6% | 92.6% | 92.1% |
| 1 | 6.85 13.3% | 6.73 13.7% | 6.50 9.7% | 6.10 9.0% | 7.30 13.1% | 7.20 4.3% | 6.80 5.6% |
| X | 4.84 2.1% | 4.75 2.2% | 4.00 3.6% | 4.45 4.3% | 4.40 7.6% | 5.00 5.3% | 4.10 1.2% |
| 2 | 1.42 1.4% | 1.40 2.2% | 1.42 3.6% | 1.43 3.6% | 1.42 5.2% | 1.35 2.2% | 1.44 5.1% |
| 0-2 | 2.02 0.0% | 2.00 0.0% | 1.95 0.0% | 1.97 0.0% | 2.00 1.0% | 1.88 4.6% | 1.93 1.0% |
| 3+ | 1.79 0.0% | 1.77 0.0% | 1.75 1.2% | 1.74 0.0% | 1.75 1.1% | 1.82 4.0% | 1.78 2.3% |
| 4+ | 3.19 1.6% | 2.88 1.8% | 3.00 1.7% | 2.85 1.7% | 2.98 1.3% | 3.10 6.9% | 3.05 3.4% |
| GG | 1.99 3.4% | 1.94 3.5% | 2.00 2.4% | 1.95 4.9% | 2.04 6.0% | 2.10 5.0% | 2.04 1.9% |
| NG | 1.82 3.4% | 1.77 2.9% | 1.68 3.1% | 1.76 4.1% | 1.70 4.9% | 1.66 3.5% | 1.67 2.5% |
| I2+ | 2.64 1.1% | 2.56 1.2% | 2.65 0.0% | 2.47 0.0% | 2.67 0.7% | 2.75 1.9% | 2.70 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice