IFK Goteborg 1 - 2 FC Levadia Tallinn — rezultat
21.07.2026 17:00 • UEFA Evropska liga konferencija
Mečevi iz lige UEFA Evropska liga konferencija
Forma i statistika timova
IFK Goteborg Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2026 | IF Brommapojkarna | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 12.07.2026 | Malmo FF | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 05.07.2026 | AIK Stockholm | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 31.05.2026 | Vasteras SK FK | A | 4-5 (2-4) | P | O |
| 25.05.2026 | Mjallby AIF | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.05.2026 | Orgryte IS | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 09.05.2026 | Hammarby FF | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.05.2026 | Djurgardens IF | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 26.04.2026 | Gais | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 23.04.2026 | Kalmar FF | A | 1-1 (1-1) | N | U |
FC Levadia Tallinn Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2026 | Tammeka | H | 0-0 | I | U |
| 16.07.2026 | Caernarfon Town | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 09.07.2026 | Caernarfon Town | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 04.07.2026 | Trans Narva | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 28.06.2026 | Flora Tallinn | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 20.06.2026 | Kalju Nomme | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.06.2026 | Nomme United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 13.06.2026 | Flora Tallinn | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 30.05.2026 | Tammeka | H | 0-0 | I | U |
| 30.05.2026 | Tammeka | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 94.5% | 90.1% | 92.0% | 94.4% | 92.6% | 91.7% |
| 1 | 1.52 2.0% | 1.51 3.4% | 1.53 12.5% | 1.49 4.2% | 1.45 2.1% | 1.48 1.3% | 1.44 2.7% |
| X | 4.30 11.9% | 4.28 10.8% | 4.15 7.8% | 4.40 4.3% | 4.80 3.2% | 4.50 0.0% | 4.45 7.2% |
| 2 | 6.15 9.8% | 6.16 11.4% | 4.65 28.5% | 5.30 9.4% | 6.20 6.1% | 5.50 4.8% | 5.85 2.6% |
| 0-2 | 2.43 10.5% | 2.40 10.6% | 2.35 4.4% | 2.35 8.3% | 2.55 11.8% | 2.30 7.0% | 2.50 14.7% |
| 3+ | 1.56 6.6% | 1.54 6.7% | 1.50 3.2% | 1.53 5.6% | 1.56 1.3% | 1.55 4.3% | 1.47 8.7% |
| 4+ | 2.32 14.7% | 2.33 9.0% | 2.35 6.0% | 2.32 9.0% | 2.29 0.0% | 2.40 7.7% | 2.25 13.5% |
| GG | 1.68 6.7% | 1.64 6.8% | 1.58 12.2% | 1.68 7.7% | 1.67 6.7% | 1.62 4.7% | 1.64 6.8% |
| NG | 2.18 8.5% | 2.13 8.7% | 2.20 17.0% | 2.07 10.1% | 2.18 11.8% | 2.15 4.9% | 2.12 8.2% |
| I2+ | 2.32 4.5% | 2.27 3.8% | 2.25 4.3% | 2.20 6.4% | 2.25 5.5% | 2.30 6.1% | 2.20 10.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice