Rigas FS 4 - 1 Vestri — rezultat
Mečevi iz lige UEFA Evropska liga konferencija
Forma i statistika timova
Rigas FS Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 | FS Jelgava | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 16.07.2026 | Glentoran | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.07.2026 | FS Jelgava | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.07.2026 | Glentoran | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 04.07.2026 | Auda | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.06.2026 | BFC Daugavpils | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 26.06.2026 | FK Liepaja | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 22.06.2026 | Ogre United | H | 6-0 (3-0) | P | O |
| 17.06.2026 | Riga | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 13.06.2026 | Grobina | A | 1-3 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.5% | 92.6% | 90.0% | 92.7% | 93.8% | 92.5% | 91.7% |
| 1 | 1.02 1.9% | 1.02 1.9% | 1.02 1.9% | 1.05 0.9% | 1.04 1.9% | 1.04 1.0% | 1.03 0.0% |
| X | 18.00 33.3% | 14.20 26.8% | 11.00 18.9% | 12.00 9.1% | 13.10 24.8% | 11.50 9.5% | 11.90 15.5% |
| 2 | 46.00 2.1% | 35.00 7.9% | 25.00 0.0% | 23.00 15.0% | 35.30 24.7% | 30.70 1.0% | 28.00 12.0% |
| 0-2 | 5.00 34.4% | 4.20 28.0% | 4.50 50.0% | 4.00 23.1% | 4.55 33.4% | 4.05 24.6% | 4.50 25.0% |
| 3+ | 1.17 8.6% | 1.16 7.2% | 1.15 12.9% | 1.20 7.0% | 1.17 7.9% | 1.20 7.7% | 1.16 5.7% |
| 4+ | 1.55 11.4% | 1.53 11.6% | 1.48 21.3% | 1.54 12.5% | 1.61 7.5% | 1.52 15.6% | 1.48 10.8% |
| GG | 2.39 16.7% | 2.33 16.8% | 2.40 17.2% | 2.25 10.7% | 2.33 14.7% | 2.20 24.1% | 2.45 14.0% |
| NG | 1.58 11.3% | 1.54 11.6% | 1.45 9.8% | 1.58 8.2% | 1.51 9.4% | 1.60 17.6% | 1.47 8.9% |
| I2+ | 1.74 10.3% | 1.70 11.0% | 1.60 17.9% | 1.63 8.4% | 1.61 9.6% | 1.65 10.8% | 1.60 7.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice