Uporedi kvote: Twente - FC Thun
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.4% | 96.2% | – | 90.9% | – | – | 90.4% |
| 1 | 1.20 0.0% | 1.22 0.0% | - | 1.21 0.0% | - | - | 1.18 0.0% |
| X | 7.20 0.0% | 7.33 0.0% | - | 6.30 0.0% | - | - | 6.00 0.0% |
| 2 | 11.50 0.0% | 12.00 0.0% | - | 8.70 0.0% | - | - | 10.80 0.0% |
| 0-2 | 2.80 0.0% | 2.80 0.0% | - | 2.85 0.0% | - | - | 2.75 0.0% |
| 3+ | 1.41 0.0% | 1.41 0.0% | - | 1.43 0.0% | - | - | 1.39 0.0% |
| 4+ | 2.05 0.0% | 2.07 0.0% | - | 2.10 0.0% | - | - | 2.03 0.0% |
| GG | 1.84 0.0% | 1.84 0.0% | - | 1.92 0.0% | - | - | 1.98 0.0% |
| NG | 1.88 0.0% | 1.88 0.0% | - | 1.80 0.0% | - | - | 1.70 0.0% |
| I2+ | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% | - | 2.00 0.0% | - | - | 2.07 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Mečevi iz lige UEFA Evropska liga konferencija
Forma i statistika timova
Twente Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | ADO Den Haag | H | 0-0 | I | U |
| 09.09.2026 | Telstar | H | 0-0 | I | U |
| 06.09.2026 | Groningen | A | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | Cambuur | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 27.08.2026 | Qarabag | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 20.08.2026 | Qarabag | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | PEC Zwolle | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 13.08.2026 | Dunajska Streda | A | 3-3 (0-1) | N | O |
| 09.08.2026 | Heerenveen | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.08.2026 | Dunajska Streda | H | 6-0 (2-0) | P | O |
FC Thun Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | FC Sion | A | 0-0 | I | U |
| 02.09.2026 | Lausanne | H | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | FC ST. Gallen | A | 3-4 (0-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Lech Poznan | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Servette FC | H | 0-0 | I | U |
| 20.08.2026 | Lech Poznan | A | 7-0 (5-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Saxon Sports | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 13.08.2026 | Vikingur Reykjavik | A | 3-2 (2-2) | I | O |
| 09.08.2026 | FC Basel 1893 | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 06.08.2026 | Vikingur Reykjavik | H | 3-0 (2-0) | P | O |