BSC Young Boys 0 - 1 Lyon — rezultat
22.01.2026 17:45 • UEFA - Liga Evrope
Mečevi iz lige UEFA - Liga Evrope
Forma i statistika timova
BSC Young Boys Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2026 | Lausanne | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 21.12.2025 | FC Lugano | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 17.12.2025 | Grasshoppers | H | 2-6 (1-3) | I | O |
| 14.12.2025 | FC Luzern | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 11.12.2025 | Lille | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.12.2025 | FC Sion | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Servette FC | A | 4-4 (2-2) | N | O |
| 27.11.2025 | Aston Villa | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 22.11.2025 | FC Winterthur | H | 5-0 (4-0) | P | O |
| 09.11.2025 | FC ST. Gallen | A | 1-4 (1-2) | P | O |
Lyon Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Stade Brestois 29 | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 11.01.2026 | Lille | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 03.01.2026 | Monaco | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 21.12.2025 | Saint-Cyr Collonges | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 14.12.2025 | Le Havre | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.12.2025 | GO Ahead Eagles | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Lorient | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Nantes | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 27.11.2025 | Maccabi Tel Aviv | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 23.11.2025 | Auxerre | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.4% | 98.4% | 96.5% | 95.0% | 95.7% | 95.2% | 95.3% |
| 1 | 4.66 26.6% | 4.66 26.6% | 4.55 35.8% | 4.45 32.8% | 4.58 14.5% | 4.70 16.0% | 4.45 39.1% |
| X | 3.97 2.3% | 3.97 2.3% | 3.70 2.8% | 3.75 1.3% | 3.78 0.8% | 3.85 2.7% | 3.60 2.9% |
| 2 | 1.82 11.7% | 1.82 11.7% | 1.83 5.2% | 1.78 13.2% | 1.78 2.7% | 1.73 5.5% | 1.83 6.6% |
| 0-2 | 2.13 7.0% | 2.13 7.0% | 2.05 4.7% | 2.05 7.7% | 2.10 8.3% | 2.12 2.3% | 2.07 2.4% |
| 3+ | 1.83 5.8% | 1.83 5.8% | 1.78 9.2% | 1.78 7.2% | 1.74 8.1% | 1.73 3.6% | 1.77 9.3% |
| 4+ | 2.73 7.1% | 2.73 7.1% | 3.00 13.2% | 2.95 12.6% | 2.91 13.2% | 2.85 7.5% | 3.00 13.2% |
| GG | 1.69 7.6% | 1.69 7.6% | 1.73 11.6% | 1.72 10.3% | 1.72 8.2% | 1.71 4.3% | 1.74 11.5% |
| NG | 2.07 9.2% | 2.07 9.2% | 2.10 6.7% | 2.00 11.9% | 2.13 8.2% | 2.10 4.5% | 2.12 5.8% |
| I2+ | 2.56 5.3% | 2.56 5.3% | 2.70 10.2% | 2.55 7.6% | 2.65 9.5% | 2.65 3.9% | 2.70 9.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice