Penarol 1 - 1 Danubio — rezultat
Mečevi iz lige Urugvaj - Primera Division (Apertura)
Tabele Urugvaj - Primera Division (Apertura)
Primera División - Apertura
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 32 | 19 | 7 | 6 | 51 | 26 | 25 | 2.4 | 63* |
| 2 | Deportivo Maldonado | 32 | 17 | 8 | 7 | 50 | 28 | 22 | 2.4 | 59 |
| 3 | Atletico Torque | 32 | 17 | 6 | 9 | 53 | 37 | 16 | 2.8 | 57 |
| 4 | Racing Montevideo | 33 | 15 | 11 | 7 | 39 | 27 | 12 | 2 | 56 |
| 5 | Club Nacional | 32 | 17 | 4 | 11 | 48 | 38 | 10 | 2.7 | 55 |
| 6 | Liverpool Montevideo | 32 | 13 | 11 | 8 | 43 | 31 | 12 | 2.3 | 50 |
| 7 | Wanderers | 33 | 14 | 8 | 11 | 41 | 42 | -1 | 2.5 | 50 |
| 8 | Albion FC | 32 | 11 | 7 | 14 | 42 | 42 | 0 | 2.6 | 40 |
| 9 | Juventud | 33 | 10 | 10 | 13 | 37 | 41 | -4 | 2.4 | 40 |
| 10 | Central Espanol | 32 | 10 | 8 | 14 | 32 | 43 | -11 | 2.3 | 38 |
| 11 | Boston River | 33 | 10 | 7 | 16 | 33 | 43 | -10 | 2.3 | 37 |
| 12 | Cerro | 33 | 10 | 7 | 16 | 27 | 48 | -21 | 2.3 | 37 |
| 13 | Defensor Sporting | 33 | 8 | 11 | 14 | 30 | 40 | -10 | 2.1 | 35 |
| 14 | Cerro Largo | 33 | 8 | 10 | 15 | 30 | 38 | -8 | 2.1 | 34 |
| 15 | Progreso | 33 | 9 | 5 | 19 | 30 | 47 | -17 | 2.3 | 32 |
| 16 | Danubio | 32 | 5 | 14 | 13 | 26 | 41 | -15 | 2.1 | 29 |
* Penarol: −1 bod — AUF Comision Disciplinaria 09.09.2026, incidenti posle klasika 30.08 - Penarol
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Maldonado | 17 | 11 | 5 | 1 | 30 | 11 | 19 | 2.4 | 38 |
| 2 | Racing Montevideo | 17 | 10 | 5 | 2 | 25 | 12 | 13 | 2.2 | 35 |
| 3 | Penarol | 17 | 9 | 4 | 4 | 29 | 18 | 11 | 2.8 | 31 |
| 4 | Club Nacional | 16 | 9 | 2 | 5 | 26 | 15 | 11 | 2.6 | 29 |
| 5 | Atletico Torque | 17 | 9 | 2 | 6 | 29 | 23 | 6 | 3.1 | 29 |
| 6 | Wanderers | 16 | 7 | 6 | 3 | 20 | 15 | 5 | 2.2 | 27 |
| 7 | Defensor Sporting | 17 | 7 | 3 | 7 | 17 | 21 | -4 | 2.2 | 24 |
| 8 | Liverpool Montevideo | 15 | 6 | 5 | 4 | 20 | 14 | 6 | 2.3 | 23 |
| 9 | Cerro | 16 | 6 | 4 | 6 | 12 | 13 | -1 | 1.6 | 22 |
| 10 | Central Espanol | 17 | 6 | 4 | 7 | 19 | 21 | -2 | 2.4 | 22 |
| 11 | Juventud | 16 | 6 | 3 | 7 | 18 | 18 | 0 | 2.2 | 21 |
| 12 | Boston River | 16 | 5 | 5 | 6 | 15 | 13 | 2 | 1.8 | 20 |
| 13 | Cerro Largo | 16 | 4 | 6 | 6 | 18 | 16 | 2 | 2.1 | 18 |
| 14 | Albion FC | 16 | 5 | 3 | 8 | 27 | 26 | 1 | 3.3 | 18 |
| 15 | Danubio | 15 | 3 | 8 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.1 | 17 |
| 16 | Progreso | 16 | 5 | 2 | 9 | 16 | 24 | -8 | 2.5 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 15 | 10 | 3 | 2 | 22 | 8 | 14 | 2 | 33 |
| 2 | Atletico Torque | 15 | 8 | 4 | 3 | 24 | 14 | 10 | 2.5 | 28 |
| 3 | Liverpool Montevideo | 17 | 7 | 6 | 4 | 23 | 17 | 6 | 2.4 | 27 |
| 4 | Club Nacional | 16 | 8 | 2 | 6 | 22 | 23 | -1 | 2.8 | 26 |
| 5 | Wanderers | 17 | 7 | 2 | 8 | 21 | 27 | -6 | 2.8 | 23 |
| 6 | Albion FC | 16 | 6 | 4 | 6 | 15 | 16 | -1 | 1.9 | 22 |
| 7 | Deportivo Maldonado | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 17 | 3 | 2.5 | 21 |
| 8 | Racing Montevideo | 16 | 5 | 6 | 5 | 14 | 15 | -1 | 1.8 | 21 |
| 9 | Juventud | 17 | 4 | 7 | 6 | 19 | 23 | -4 | 2.5 | 19 |
| 10 | Boston River | 17 | 5 | 2 | 10 | 18 | 30 | -12 | 2.8 | 17 |
| 11 | Central Espanol | 15 | 4 | 4 | 7 | 13 | 22 | -9 | 2.3 | 16 |
| 12 | Cerro Largo | 17 | 4 | 4 | 9 | 12 | 22 | -10 | 2 | 16 |
| 13 | Progreso | 17 | 4 | 3 | 10 | 14 | 23 | -9 | 2.2 | 15 |
| 14 | Cerro | 17 | 4 | 3 | 10 | 15 | 35 | -20 | 2.9 | 15 |
| 15 | Danubio | 17 | 2 | 6 | 9 | 11 | 25 | -14 | 2.1 | 12 |
| 16 | Defensor Sporting | 16 | 1 | 8 | 7 | 13 | 19 | -6 | 2 | 11 |
Forma i statistika timova
Penarol Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2020 | Atletico Paranaense | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.02.2020 | Defensor Sporting | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 15.02.2020 | Cerro | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 15.12.2019 | Club Nacional | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.12.2019 | Club Nacional | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 05.12.2019 | Cerro Largo | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 27.11.2019 | Progreso | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.11.2019 | Fenix | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 17.11.2019 | Club Nacional | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.11.2019 | CA River Plate | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Danubio Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2020 | Wanderers | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.02.2020 | Cerro Largo | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.12.2019 | Boston River | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 27.11.2019 | Racing Montevideo | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 21.11.2019 | Wanderers | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 16.11.2019 | Liverpool Montevideo | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 09.11.2019 | Juventud | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.11.2019 | Rampla Juniors | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.11.2019 | Defensor Sporting | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 25.10.2019 | Penarol | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2019 | Primera División - Clausura | Danubio | 0-2 (0-0) | Penarol | P | U |
| 27.07.2019 | Primera División - Clausura | Penarol | 2-0 (2-0) | Danubio | P | U |
| 06.04.2019 | Primera División | Penarol | 1-0 (1-0) | Danubio | P | U |
| 16.09.2018 | Primera División - Clausura | Danubio | 0-2 (0-0) | Penarol | P | U |
| 27.03.2018 | Primera División | Penarol | 1-1 (0-0) | Danubio | N | U |
| 16.11.2017 | Primera División - Clausura | Danubio | 0-2 (0-2) | Penarol | P | U |
| 16.04.2017 | Primera División | Penarol | 1-0 (0-0) | Danubio | P | U |
| 09.10.2016 | Primera División | Danubio | 3-2 (2-2) | Penarol | I | O |
| 09.04.2016 | Primera División - Clausura | Penarol | 2-1 (2-0) | Danubio | P | O |
| 03.10.2015 | Primera División | Danubio | 0-1 (0-0) | Penarol | P | U |
| 11.04.2015 | Primera División - Clausura | Penarol | 2-3 (1-2) | Danubio | I | O |
| 04.10.2014 | Primera División | Danubio | 1-1 (1-0) | Penarol | N | U |
| 01.03.2014 | Primera División - Clausura | Danubio | 0-2 (0-1) | Penarol | P | U |