Defensor Sporting 3 - 0 Racing Montevideo — rezultat
07.12.2021 00:45 • Urugvaj - Segunda División
Mečevi iz lige Urugvaj - Segunda División
Tabele Urugvaj - Segunda División
Segunda División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plaza Colonia | 28 | 12 | 9 | 7 | 36 | 24 | 12 | 2.1 | 45 |
| 2 | Oriental | 28 | 12 | 9 | 7 | 38 | 30 | 8 | 2.4 | 45 |
| 3 | Atenas | 28 | 13 | 6 | 9 | 36 | 30 | 6 | 2.4 | 45 |
| 4 | Rentistas | 28 | 11 | 9 | 8 | 33 | 30 | 3 | 2.2 | 42 |
| 5 | Colon | 28 | 11 | 9 | 8 | 31 | 29 | 2 | 2.1 | 42 |
| 6 | Fenix | 28 | 10 | 11 | 7 | 40 | 31 | 9 | 2.5 | 41 |
| 7 | Cerrito | 28 | 10 | 11 | 7 | 37 | 33 | 4 | 2.5 | 41 |
| 8 | CA River Plate | 28 | 10 | 7 | 11 | 40 | 40 | 0 | 2.9 | 37 |
| 9 | Sportivo Huracan | 28 | 9 | 10 | 9 | 31 | 34 | -3 | 2.3 | 37 |
| 10 | La Luz | 28 | 8 | 11 | 9 | 25 | 31 | -6 | 2 | 35 |
| 11 | Paysandu | 28 | 9 | 5 | 14 | 32 | 36 | -4 | 2.4 | 32 |
| 12 | Miramar | 28 | 7 | 10 | 11 | 27 | 34 | -7 | 2.2 | 31 |
| 13 | Tacuarembo | 28 | 6 | 9 | 13 | 22 | 34 | -12 | 2 | 27 |
| 14 | Uruguay Montevideo | 28 | 6 | 8 | 14 | 27 | 39 | -12 | 2.4 | 26 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cerrito | 14 | 8 | 4 | 2 | 21 | 11 | 10 | 2.3 | 28 |
| 2 | CA River Plate | 14 | 8 | 3 | 3 | 25 | 15 | 10 | 2.9 | 27 |
| 3 | Oriental | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 | 12 | 7 | 2.2 | 25 |
| 4 | Atenas | 14 | 7 | 4 | 3 | 22 | 15 | 7 | 2.6 | 25 |
| 5 | Fenix | 14 | 6 | 6 | 2 | 22 | 15 | 7 | 2.6 | 24 |
| 6 | Plaza Colonia | 13 | 6 | 4 | 3 | 18 | 10 | 8 | 2.2 | 22 |
| 7 | Sportivo Huracan | 14 | 6 | 4 | 4 | 18 | 18 | 0 | 2.6 | 22 |
| 8 | Colon | 14 | 6 | 3 | 5 | 17 | 16 | 1 | 2.4 | 21 |
| 9 | Paysandu | 14 | 5 | 3 | 6 | 16 | 16 | 0 | 2.3 | 18 |
| 10 | La Luz | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 | 21 | -3 | 2.8 | 18 |
| 11 | Tacuarembo | 14 | 4 | 5 | 5 | 9 | 12 | -3 | 1.5 | 17 |
| 12 | Uruguay Montevideo | 15 | 3 | 8 | 4 | 19 | 22 | -3 | 2.7 | 17 |
| 13 | Miramar | 14 | 3 | 7 | 4 | 10 | 12 | -2 | 1.6 | 16 |
| 14 | Rentistas | 14 | 4 | 4 | 6 | 11 | 15 | -4 | 1.9 | 16 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rentistas | 14 | 7 | 5 | 2 | 22 | 15 | 7 | 2.6 | 26 |
| 2 | Plaza Colonia | 15 | 6 | 5 | 4 | 18 | 14 | 4 | 2.1 | 23 |
| 3 | Colon | 14 | 5 | 6 | 3 | 14 | 13 | 1 | 1.9 | 21 |
| 4 | Oriental | 14 | 5 | 5 | 4 | 19 | 18 | 1 | 2.6 | 20 |
| 5 | Atenas | 14 | 6 | 2 | 6 | 14 | 15 | -1 | 2.1 | 20 |
| 6 | Fenix | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | 16 | 2 | 2.4 | 17 |
| 7 | La Luz | 14 | 3 | 8 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.2 | 17 |
| 8 | Sportivo Huracan | 14 | 3 | 6 | 5 | 13 | 16 | -3 | 2.1 | 15 |
| 9 | Miramar | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 22 | -5 | 2.8 | 15 |
| 10 | Paysandu | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | 20 | -4 | 2.6 | 14 |
| 11 | Cerrito | 14 | 2 | 7 | 5 | 16 | 22 | -6 | 2.7 | 13 |
| 12 | Tacuarembo | 14 | 2 | 4 | 8 | 13 | 22 | -9 | 2.5 | 10 |
| 13 | CA River Plate | 14 | 2 | 4 | 8 | 15 | 25 | -10 | 2.9 | 10 |
| 14 | Uruguay Montevideo | 13 | 3 | 0 | 10 | 8 | 17 | -9 | 1.9 | 9 |
Forma i statistika timova
Defensor Sporting Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2021 | Cerro | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.11.2021 | Cerro | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 24.11.2021 | Danubio | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.11.2021 | Rampla Juniors | A | 0-5 (0-5) | P | O |
| 10.11.2021 | Uruguay Montevideo | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.11.2021 | Juventud | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 29.10.2021 | Villa Teresa | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 20.10.2021 | Racing Montevideo | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.10.2021 | Atenas | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.10.2021 | Central Espanol | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Racing Montevideo Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2021 | Central Espanol | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 01.12.2021 | Central Espanol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.11.2021 | Juventud | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 17.11.2021 | Villa Teresa | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.11.2021 | Albion FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.11.2021 | Atenas | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.10.2021 | Central Espanol | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 20.10.2021 | Defensor Sporting | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.10.2021 | Cerro | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.10.2021 | Rocha | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2021 | Segunda División | Racing Montevideo | 0-1 (0-0) | Defensor Sporting | P | U |
| 08.07.2021 | Segunda División | Defensor Sporting | 1-4 (0-2) | Racing Montevideo | I | O |
| 20.10.2019 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 4-0 (1-0) | Racing Montevideo | P | O |
| 31.03.2019 | Primera División | Racing Montevideo | 4-2 (1-2) | Defensor Sporting | I | O |
| 16.09.2018 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 2-1 (0-1) | Racing Montevideo | P | O |
| 28.03.2018 | Primera División | Racing Montevideo | 2-2 (1-2) | Defensor Sporting | N | O |
| 08.11.2017 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 4-2 (3-0) | Racing Montevideo | P | O |
| 02.04.2017 | Primera División | Racing Montevideo | 0-0 (0-0) | Defensor Sporting | N | U |
| 04.12.2016 | Primera División | Defensor Sporting | 2-1 (1-1) | Racing Montevideo | P | O |
| 14.02.2016 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 1-3 (0-2) | Racing Montevideo | I | O |
| 22.08.2015 | Primera División | Racing Montevideo | 0-2 (0-1) | Defensor Sporting | P | U |
| 12.04.2015 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 2-1 (1-1) | Racing Montevideo | P | O |
| 05.10.2014 | Primera División | Racing Montevideo | 1-6 (1-2) | Defensor Sporting | P | O |
| 28.03.2014 | Primera División - Clausura | Defensor Sporting | 2-1 (1-0) | Racing Montevideo | P | O |