Aragua FC 2 - 4 Monagas SC — rezultat
14.07.2022 23:15 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| utorak, 3. novembar 2026. | ||||
| Monagas SC - Caracas FC | 03.11.2026 21:30 | 2.19 | 3.4 | 3.15 |
| Deportivo Tachira FC - Puerto Cabello | 03.11.2026 23:30 | 2 | 3.25 | 3.55 |
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Tachira FC | 16 | 11 | 3 | 2 | 35 | 18 | 17 | 3.3 | 36 |
| 2 | Metropolitanos FC | 15 | 10 | 4 | 1 | 32 | 13 | 19 | 3 | 34 |
| 3 | Carabobo FC | 15 | 8 | 4 | 3 | 21 | 12 | 9 | 2.2 | 28 |
| 4 | Puerto Cabello | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | 15 | 6 | 2.2 | 26 |
| 5 | Monagas SC | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 | 23 | -2 | 2.8 | 21 |
| 6 | Portuguesa FC | 15 | 4 | 8 | 3 | 15 | 15 | 0 | 2 | 20 |
| 7 | Caracas FC | 16 | 5 | 5 | 6 | 19 | 21 | -2 | 2.5 | 20 |
| 8 | Real Esppor Club | 15 | 5 | 3 | 7 | 25 | 23 | 2 | 3.2 | 18 |
| 9 | Estudiantes de Merida FC | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.4 | 17 |
| 10 | UCV | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.2 | 16 |
| 11 | Trujillanos FC | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 20 | -6 | 2.6 | 14 |
| 12 | Rayo Zuliano | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 | 29 | -11 | 3.6 | 11 |
| 13 | Academia Anzoategui | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 | 22 | -14 | 2.3 | 8 |
| 14 | Zamora FC | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 27 | -15 | 3 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 7 | 6 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.1 | 19 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | 5 | 9 | 2.7 | 17 |
| 3 | Carabobo FC | 7 | 5 | 2 | 0 | 10 | 3 | 7 | 1.9 | 17 |
| 4 | Puerto Cabello | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 14 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 7 | 3 | 4 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2 | 13 |
| 6 | UCV | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 4 | 4 | 1.7 | 12 |
| 7 | Portuguesa FC | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 12 |
| 8 | Monagas SC | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 1.7 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 8 | 2 | 1 | 5 | 15 | 15 | 0 | 3.8 | 7 |
| 11 | Caracas FC | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | 13 | -1 | 3.1 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 14 | -5 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Tachira FC | 9 | 6 | 1 | 2 | 21 | 13 | 8 | 3.8 | 19 |
| 2 | Metropolitanos FC | 8 | 4 | 3 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 15 |
| 3 | Caracas FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 14 |
| 4 | Puerto Cabello | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 12 |
| 5 | Carabobo FC | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | 2.5 | 11 |
| 6 | Real Esppor Club | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 11 |
| 7 | Monagas SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 11 |
| 8 | Portuguesa FC | 8 | 1 | 5 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 8 |
| 9 | Trujillanos FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 8 |
| 10 | Academia Anzoategui | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 11 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 12 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Aragua FC Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.07.2022 | UCV | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 30.06.2022 | Metropolitanos FC | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 16.06.2022 | Portuguesa FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.06.2022 | Deportivo Tachira FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.06.2022 | Deportivo Tachira FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.05.2022 | Portuguesa FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 22.05.2022 | Metropolitanos FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.05.2022 | UCV | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 06.05.2022 | Monagas SC | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 28.04.2022 | Deportivo Lara | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Monagas SC Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.07.2022 | Real Esppor Club | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 01.07.2022 | Estudiantes de Merida FC | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 18.06.2022 | Deportivo Tachira FC | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 11.06.2022 | Zamora FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.06.2022 | Zamora FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.05.2022 | Deportivo Tachira FC | A | 4-2 (1-2) | I | O |
| 20.05.2022 | Estudiantes de Merida FC | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 15.05.2022 | Real Esppor Club | A | 1-5 (1-2) | P | O |
| 06.05.2022 | Aragua FC | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 30.04.2022 | Caracas FC | A | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2022 | Primera División | Monagas SC | 3-1 (2-1) | Aragua FC | I | O |
| 30.11.2020 | Primera División | Aragua FC | 3-2 (1-1) | Monagas SC | P | O |
| 05.11.2020 | Primera División | Monagas SC | 1-0 (1-0) | Aragua FC | I | U |
| 07.10.2020 | Primera División | Monagas SC | - | Aragua FC | - | U |
| 10.05.2020 | Primera División | Aragua FC | - | Monagas SC | - | U |
| 23.08.2019 | Primera División | Aragua FC | 1-1 (0-1) | Monagas SC | N | U |
| 03.03.2019 | Primera División | Monagas SC | 0-1 (0-1) | Aragua FC | P | U |
| 26.09.2018 | Primera División | Aragua FC | 0-1 (0-0) | Monagas SC | I | U |
| 25.03.2018 | Primera División | Monagas SC | 2-2 (1-1) | Aragua FC | N | O |
| 22.07.2017 | Primera División | Monagas SC | 1-0 (1-0) | Aragua FC | I | U |
| 05.02.2017 | Primera División | Aragua FC | 0-0 (0-0) | Monagas SC | N | U |
| 17.08.2016 | Primera División | Monagas SC | 2-1 (2-0) | Aragua FC | I | O |
| 16.03.2016 | Primera División | Aragua FC | 0-0 (0-0) | Monagas SC | N | U |