SV Kapfenberg 1 - 4 FC Liefering — rezultat
02.05.2026 12:30 • Austrija - 2. liga
Mečevi iz lige Austrija - 2. liga
Tabele Austrija - 2. liga
2. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 5 | 16 | 3.2 | 19 |
| 2 | First Vienna | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 8 | 9 | 3.1 | 19 |
| 3 | Austria Vienna (Am) | 8 | 5 | 0 | 3 | 14 | 11 | 3 | 3.1 | 15 |
| 4 | Wacker Innsbruck | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 14 |
| 5 | SKU Amstetten | 8 | 3 | 4 | 1 | 15 | 12 | 3 | 3.4 | 13 |
| 6 | Austria Salzburg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 13 | 3 | 3.6 | 13 |
| 7 | Floridsdorfer AC | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 13 |
| 8 | FC Liefering | 8 | 4 | 1 | 3 | 17 | 16 | 1 | 4.1 | 13 |
| 9 | Admira Wacker | 8 | 4 | 0 | 4 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 12 |
| 10 | Schwarz-Weiss Bregenz | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 3 | 10 |
| 11 | SKN ST. Polten | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 9 | -2 | 2 | 9 |
| 12 | Voitsberg | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 9 |
| 13 | Sturm Graz II | 8 | 2 | 2 | 4 | 16 | 21 | -5 | 4.6 | 8 |
| 14 | WSPG Wels | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 7 |
| 15 | Rapid Wien II | 8 | 2 | 0 | 6 | 8 | 19 | -11 | 3.4 | 6 |
| 16 | SV Kapfenberg | 8 | 1 | 0 | 7 | 9 | 18 | -9 | 3.4 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC BW Linz | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 2 | 13 | 4.2 | 12 |
| 2 | First Vienna | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 3.2 | 10 |
| 3 | Floridsdorfer AC | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 10 |
| 4 | Austria Salzburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 7 | 5 | 4.8 | 10 |
| 5 | Schwarz-Weiss Bregenz | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 4.3 | 9 |
| 6 | Austria Vienna (Am) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 7 | SKU Amstetten | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 8 |
| 8 | Wacker Innsbruck | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 7 |
| 9 | Sturm Graz II | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 10 | FC Liefering | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 4 | 6 |
| 11 | Admira Wacker | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 12 | SKN ST. Polten | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 6 |
| 13 | Voitsberg | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 14 | WSPG Wels | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 3 |
| 15 | SV Kapfenberg | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 3 |
| 16 | Rapid Wien II | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | First Vienna | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 2 | FC BW Linz | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 7 |
| 3 | FC Liefering | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 7 |
| 4 | Wacker Innsbruck | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 7 |
| 5 | Admira Wacker | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 6 | Austria Vienna (Am) | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 6 |
| 7 | Rapid Wien II | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | -4 | 4 | 6 |
| 8 | SKU Amstetten | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 9 | WSPG Wels | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 4 | 4 |
| 10 | Voitsberg | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 4.2 | 4 |
| 11 | Austria Salzburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 12 | SKN ST. Polten | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 13 | Floridsdorfer AC | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 14 | Sturm Graz II | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 13 | -8 | 4.5 | 1 |
| 15 | Schwarz-Weiss Bregenz | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.2 | 1 |
| 16 | SV Kapfenberg | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
SV Kapfenberg Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Austria Salzburg | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 17.04.2026 | Schwarz-Weiss Bregenz | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 10.04.2026 | Austria Klagenfurt | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Rapid Wien II | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 03.04.2026 | First Vienna | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 22.03.2026 | SKU Amstetten | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.03.2026 | WSPG Wels | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 06.03.2026 | Stripfing | H | - | I | U |
| 01.03.2026 | Sturm Graz II | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 20.02.2026 | Austria Lustenau | A | 2-1 (0-0) | I | O |
FC Liefering Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.5
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Austria Vienna (Am) | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.04.2026 | SKN ST. Polten | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Floridsdorfer AC | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 06.04.2026 | SKU Amstetten | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 03.04.2026 | Stripfing | A | - | I | U |
| 20.03.2026 | WSPG Wels | H | 2-5 (2-1) | I | O |
| 13.03.2026 | Austria Salzburg | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 10.03.2026 | Sturm Graz II | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 06.03.2026 | Schwarz-Weiss Bregenz | H | 4-3 (3-2) | P | O |
| 27.02.2026 | First Vienna | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (33 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2025 | 2. Liga | FC Liefering | 5-2 (5-0) | SV Kapfenberg | I | O |
| 11.04.2025 | 2. Liga | FC Liefering | 2-0 (0-0) | SV Kapfenberg | I | U |
| 27.09.2024 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-2 (0-1) | FC Liefering | I | U |
| 20.05.2024 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 1-3 (1-0) | FC Liefering | I | O |
| 12.11.2023 | 2. Liga | FC Liefering | 0-1 (0-0) | SV Kapfenberg | P | U |
| 01.04.2023 | 2. Liga | FC Liefering | 1-3 (1-2) | SV Kapfenberg | P | O |
| 05.11.2022 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 3-2 (1-1) | FC Liefering | P | O |
| 27.11.2021 | 2. Liga | FC Liefering | 3-2 (1-1) | SV Kapfenberg | I | O |
| 23.07.2021 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-2 (0-0) | FC Liefering | I | U |
| 23.04.2021 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-3 (0-1) | FC Liefering | I | O |
| 20.11.2020 | 2. Liga | FC Liefering | 6-1 (3-0) | SV Kapfenberg | I | O |
| 27.06.2020 | 2. Liga | FC Liefering | 3-2 (2-2) | SV Kapfenberg | I | O |
| 27.09.2019 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-2 (0-2) | FC Liefering | I | U |
| 29.03.2019 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-3 (0-0) | FC Liefering | I | O |
| 24.08.2018 | 2. Liga | FC Liefering | 0-0 (0-0) | SV Kapfenberg | N | U |
| 13.04.2018 | 2. Liga | FC Liefering | 1-1 (0-0) | SV Kapfenberg | N | U |
| 24.11.2017 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-5 (0-1) | FC Liefering | I | O |
| 12.09.2017 | 2. Liga | FC Liefering | 2-1 (1-0) | SV Kapfenberg | I | O |
| 21.07.2017 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 1-2 (1-1) | FC Liefering | I | O |
| 05.05.2017 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-3 (0-2) | FC Liefering | I | O |
| 14.03.2017 | 2. Liga | FC Liefering | 1-1 (1-1) | SV Kapfenberg | N | U |
| 21.10.2016 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 1-0 (0-0) | FC Liefering | P | U |
| 19.08.2016 | 2. Liga | FC Liefering | 2-0 (0-0) | SV Kapfenberg | I | U |
| 26.04.2016 | 2. Liga | FC Liefering | 1-0 (0-0) | SV Kapfenberg | I | U |
| 04.03.2016 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 2-1 (1-1) | FC Liefering | P | O |
| 02.10.2015 | 2. Liga | FC Liefering | 5-1 (1-1) | SV Kapfenberg | I | O |
| 04.08.2015 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 5-2 (2-0) | FC Liefering | P | O |
| 12.05.2015 | 2. Liga | FC Liefering | 1-4 (1-2) | SV Kapfenberg | P | O |
| 17.03.2015 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 3-2 (3-1) | FC Liefering | P | O |
| 21.10.2014 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 0-1 (0-1) | FC Liefering | I | U |
| 15.08.2014 | 2. Liga | FC Liefering | 3-2 (1-1) | SV Kapfenberg | I | O |
| 13.05.2014 | 2. Liga | FC Liefering | 1-0 (1-0) | SV Kapfenberg | I | U |
| 28.03.2014 | 2. Liga | SV Kapfenberg | 1-3 (1-0) | FC Liefering | I | O |