Uporedi kvote: Santiago Wanderers - Rangers de Talca
16.10.2026 21:00 • Cile - Primera B
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,7 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | – | 92.5% | – | – | 90.0% |
| 1 | 2.15 0.0% | 2.15 0.0% | - | 2.30 12.2% | - | - | 2.25 0.0% |
| X | 3.24 0.0% | 3.24 0.0% | - | 3.25 4.4% | - | - | 3.05 0.0% |
| 2 | 3.01 0.0% | 3.01 0.0% | - | 2.95 10.6% | - | - | 2.95 0.0% |
| 0-2 | 1.76 0.0% | 1.76 0.0% | - | 1.74 15.9% | - | - | 1.72 0.0% |
| 3+ | 1.92 0.0% | 1.92 0.0% | - | 1.97 17.3% | - | - | 1.98 0.0% |
| 4+ | 3.34 0.0% | 3.34 0.0% | - | 3.40 25.9% | - | - | 3.65 0.0% |
| GG | 1.73 0.0% | 1.73 0.0% | - | 1.80 13.9% | - | - | 1.79 0.0% |
| NG | 1.97 0.0% | 1.97 0.0% | - | 1.92 13.5% | - | - | 1.91 0.0% |
| I2+ | 2.83 0.0% | 2.83 0.0% | - | 2.82 16.5% | - | - | 3.00 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Santiago Wanderers
Rangers de Talca
H2H serije
Mečevi iz lige Cile - Primera B
Tabele Cile - Primera B
Primera B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | San Luis | 27 | 14 | 8 | 5 | 42 | 29 | 13 | 2.6 | 50 |
| 2 | Cobreloa | 27 | 13 | 9 | 5 | 45 | 29 | 16 | 2.7 | 48 |
| 3 | Magallanes | 27 | 13 | 7 | 7 | 44 | 39 | 5 | 3.1 | 46 |
| 4 | Antofagasta | 27 | 12 | 8 | 7 | 47 | 26 | 21 | 2.7 | 44 |
| 5 | Santiago Wanderers | 27 | 12 | 8 | 7 | 42 | 30 | 12 | 2.7 | 44 |
| 6 | Recoleta | 27 | 11 | 8 | 8 | 39 | 36 | 3 | 2.8 | 41 |
| 7 | Deportes Copiapo | 27 | 11 | 7 | 9 | 42 | 40 | 2 | 3 | 40 |
| 8 | San Marcos de Arica | 27 | 10 | 9 | 8 | 33 | 27 | 6 | 2.2 | 39 |
| 9 | Union Espanola | 27 | 10 | 6 | 11 | 32 | 35 | -3 | 2.5 | 36 |
| 10 | Deportes Temuco | 27 | 9 | 8 | 10 | 42 | 37 | 5 | 2.9 | 35 |
| 11 | Deportes Iquique | 27 | 8 | 10 | 9 | 36 | 30 | 6 | 2.4 | 34 |
| 12 | D. Puerto Montt | 27 | 10 | 4 | 13 | 26 | 35 | -9 | 2.3 | 34 |
| 13 | Curico Unido | 27 | 7 | 9 | 11 | 24 | 40 | -16 | 2.4 | 27* |
| 14 | Deportes Santa Cruz | 27 | 4 | 10 | 13 | 28 | 42 | -14 | 2.6 | 22 |
| 15 | Union San Felipe | 27 | 5 | 7 | 15 | 16 | 48 | -32 | 2.4 | 22 |
| 16 | Rangers de Talca | 27 | 5 | 6 | 16 | 27 | 42 | -15 | 2.6 | 21 |
* Curico Unido: −3 boda — ANFP: neispunjena kvota minuta U21 igraca - Curico Unido
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cobreloa | 13 | 10 | 2 | 1 | 30 | 9 | 21 | 3 | 32 |
| 2 | San Luis | 14 | 9 | 4 | 1 | 29 | 14 | 15 | 3.1 | 31 |
| 3 | Antofagasta | 14 | 8 | 4 | 2 | 26 | 9 | 17 | 2.5 | 28 |
| 4 | Deportes Copiapo | 14 | 8 | 3 | 3 | 24 | 17 | 7 | 2.9 | 27 |
| 5 | Magallanes | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 | 19 | 5 | 3.3 | 24 |
| 6 | Union Espanola | 13 | 7 | 3 | 3 | 19 | 14 | 5 | 2.5 | 24 |
| 7 | Recoleta | 14 | 7 | 3 | 4 | 21 | 20 | 1 | 2.9 | 24 |
| 8 | Santiago Wanderers | 13 | 6 | 5 | 2 | 25 | 17 | 8 | 3.2 | 23 |
| 9 | San Marcos de Arica | 13 | 6 | 4 | 3 | 16 | 9 | 7 | 1.9 | 22 |
| 10 | D. Puerto Montt | 14 | 7 | 1 | 6 | 17 | 16 | 1 | 2.4 | 22 |
| 11 | Deportes Iquique | 14 | 5 | 6 | 3 | 18 | 9 | 9 | 1.9 | 21 |
| 12 | Deportes Temuco | 14 | 5 | 4 | 5 | 25 | 20 | 5 | 3.2 | 19 |
| 13 | Curico Unido | 13 | 5 | 4 | 4 | 14 | 14 | 0 | 2.2 | 19 |
| 14 | Union San Felipe | 13 | 3 | 5 | 5 | 8 | 12 | -4 | 1.5 | 14 |
| 15 | Deportes Santa Cruz | 13 | 1 | 7 | 5 | 15 | 21 | -6 | 2.8 | 10 |
| 16 | Rangers de Talca | 14 | 2 | 4 | 8 | 14 | 20 | -6 | 2.4 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Magallanes | 14 | 6 | 4 | 4 | 20 | 20 | 0 | 2.9 | 22 |
| 2 | Santiago Wanderers | 14 | 6 | 3 | 5 | 17 | 13 | 4 | 2.1 | 21 |
| 3 | San Luis | 13 | 5 | 4 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.2 | 19 |
| 4 | Recoleta | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | 16 | 2 | 2.6 | 17 |
| 5 | San Marcos de Arica | 14 | 4 | 5 | 5 | 17 | 18 | -1 | 2.5 | 17 |
| 6 | Antofagasta | 13 | 4 | 4 | 5 | 21 | 17 | 4 | 2.9 | 16 |
| 7 | Deportes Temuco | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | 17 | 0 | 2.6 | 16 |
| 8 | Cobreloa | 14 | 3 | 7 | 4 | 15 | 20 | -5 | 2.5 | 16 |
| 9 | Deportes Iquique | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | 21 | -3 | 3 | 13 |
| 10 | Deportes Copiapo | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | 23 | -5 | 3.2 | 13 |
| 11 | Union Espanola | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | 21 | -8 | 2.4 | 12 |
| 12 | Deportes Santa Cruz | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | 21 | -8 | 2.4 | 12 |
| 13 | D. Puerto Montt | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | 19 | -10 | 2.2 | 12 |
| 14 | Rangers de Talca | 13 | 3 | 2 | 8 | 13 | 22 | -9 | 2.7 | 11 |
| 15 | Curico Unido | 14 | 2 | 5 | 7 | 10 | 26 | -16 | 2.6 | 11 |
| 16 | Union San Felipe | 14 | 2 | 2 | 10 | 8 | 36 | -28 | 3.1 | 8 |
Forma i statistika timova
Santiago Wanderers Domaćin
- Dao
- 0.5
- Primio
- 2
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Curico Unido | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 03.10.2026 | Recoleta | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 26.09.2026 | Cobreloa | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.09.2026 | Cobreloa | A | - | I | U |
| 08.09.2026 | Deportes Temuco | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 04.09.2026 | Deportes Iquique | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Magallanes | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 24.08.2026 | San Luis | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 16.08.2026 | D. Puerto Montt | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 13.08.2026 | Antofagasta | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Rangers de Talca Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Union San Felipe | H | 4-0 (4-0) | P | O |
| 04.10.2026 | Antofagasta | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.09.2026 | Deportes Iquique | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | D. Puerto Montt | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 04.09.2026 | Deportes Temuco | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Union Espanola | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | San Marcos de Arica | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Magallanes | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 12.08.2026 | Recoleta | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Curico Unido | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Primera B | Rangers de Talca | 0-2 (0-1) | Santiago Wanderers | P | U |
| 31.08.2025 | Primera B | Santiago Wanderers | 0-0 (0-0) | Rangers de Talca | N | U |
| 26.04.2025 | Primera B | Rangers de Talca | 3-3 (0-3) | Santiago Wanderers | N | O |
| 17.08.2024 | Primera B | Santiago Wanderers | 4-0 (2-0) | Rangers de Talca | P | O |
| 06.04.2024 | Primera B | Rangers de Talca | 1-0 (1-0) | Santiago Wanderers | I | U |
| 27.09.2023 | Primera B | Rangers de Talca | 0-0 (0-0) | Santiago Wanderers | N | U |
| 16.04.2023 | Primera B | Santiago Wanderers | 0-1 (0-0) | Rangers de Talca | I | U |
| 02.08.2022 | Primera B | Rangers de Talca | 1-2 (1-1) | Santiago Wanderers | P | O |
| 16.03.2022 | Primera B | Santiago Wanderers | 1-3 (0-1) | Rangers de Talca | I | O |
| 19.10.2019 | Primera B | Rangers de Talca | 0-1 (0-1) | Santiago Wanderers | P | U |
| 17.02.2019 | Primera B | Santiago Wanderers | 0-0 (0-0) | Rangers de Talca | N | U |
| 21.07.2018 | Primera B | Rangers de Talca | - | Santiago Wanderers | - | U |
| 08.04.2018 | Primera B | Santiago Wanderers | 2-1 (1-1) | Rangers de Talca | P | O |