Laagri 2 - 0 Nomme United — rezultat
13.10.2026 15:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Paide | 31 | 16 | 6 | 9 | 50 | 38 | 12 | 2.8 | 54 |
| 4 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 5 | Tammeka | 31 | 15 | 2 | 14 | 42 | 49 | -7 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 31 | 10 | 5 | 16 | 34 | 49 | -15 | 2.7 | 35 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 31 | 5 | 5 | 21 | 24 | 68 | -44 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Paide | 15 | 9 | 1 | 5 | 22 | 15 | 7 | 2.5 | 28 |
| 3 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 16 | 4 | 3 | 9 | 17 | 26 | -9 | 2.7 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 16 | 7 | 1 | 8 | 21 | 32 | -11 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 16 | 4 | 2 | 10 | 14 | 27 | -13 | 2.6 | 14 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
Laagri Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Kalju Nomme | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.10.2026 | FC Tallinn | A | 0-10 (0-3) | P | O |
| 18.09.2026 | Kuressaare | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Paide | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 09.09.2026 | Vaprus | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 06.09.2026 | Tammeka | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 29.08.2026 | Nomme United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Kalju Nomme | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 11.08.2026 | Tamper | H | 3-1 (2-1) | P | O |
Nomme United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Tammeka | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Paide | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Flora Tallinn | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Kalju Nomme | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Vaprus | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.09.2026 | Vaprus | H | 3-2 (3-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Laagri | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Paide | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Hiiumaa | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 14.08.2026 | Tammeka | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Meistriliiga | Nomme United | 1-2 (0-1) | Laagri | P | O |
| 20.06.2026 | Meistriliiga | Laagri | 1-3 (1-0) | Nomme United | I | O |
| 18.04.2026 | Meistriliiga | Nomme United | 1-2 (1-1) | Laagri | P | O |
| 30.10.2025 | Cup | Laagri | 0-1 (0-0) | Nomme United | I | U |
| 14.08.2024 | Cup | Laagri | 3-0 (1-0) | Nomme United | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 90.1% | 91.7% | 91.9% | 91.7% | 90.0% |
| 1 | 1.89 14.5% | 1.89 14.5% | 1.88 10.5% | 1.97 13.2% | 1.89 4.1% | 1.93 1.0% | 1.91 15.1% |
| X | 3.82 0.5% | 3.82 0.5% | 4.00 1.3% | 3.70 0.0% | 4.00 1.0% | 3.85 2.7% | 3.85 0.0% |
| 2 | 3.16 21.5% | 3.16 21.5% | 3.05 15.1% | 3.20 20.8% | 3.24 6.6% | 3.20 0.0% | 3.05 23.5% |
| 0-2 | 2.78 8.6% | 2.78 8.6% | 2.90 6.5% | 2.70 7.5% | - | 2.75 1.8% | 2.90 6.5% |
| 3+ | 1.34 3.9% | 1.34 3.9% | 1.34 2.3% | 1.37 4.6% | - | 1.40 1.4% | 1.35 3.1% |
| 4+ | 1.93 6.6% | 1.93 6.6% | 1.93 4.3% | 1.95 6.6% | 1.94 1.0% | 2.05 2.5% | 1.93 5.5% |
| GG | 1.35 3.8% | 1.35 3.8% | 1.34 2.3% | 1.37 3.0% | 1.35 0.0% | 1.40 3.7% | 1.34 3.1% |
| NG | 2.90 8.2% | 2.90 8.2% | 2.90 4.9% | 2.85 6.6% | 2.92 0.3% | 2.65 7.0% | 2.90 7.9% |
| I2+ | 1.93 4.3% | 1.93 4.3% | 2.00 2.6% | 1.95 2.6% | 2.00 0.5% | 2.05 0.0% | 2.00 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice