Lyon 2 - 1 Stade Brestois 29 — rezultat
18.01.2026 19:45 • Francuska - Ligue 1
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 2 | Paris FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 3 | Lille | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 4 | Lyon | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 6 | Estac Troyes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 7 | Marseille | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Lens | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 5 | 3 |
| 9 | Angers | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Strasbourg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 11 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 12 | Stade Brestois 29 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 13 | Lorient | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 14 | Le Havre | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Le Mans | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 16 | Toulouse | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 1 |
| 18 | Auxerre | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 2 | Marseille | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Paris FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | Lens | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 5 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Strasbourg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Lille | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 8 | Lyon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Estac Troyes | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Le Mans | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Nice | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Paris Saint Germain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Lorient | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Angers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Toulouse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lille | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 2 | Lyon | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Angers | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Estac Troyes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 7 | Paris FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 9 | Lorient | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Le Havre | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Toulouse | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Rennes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Le Mans | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 15 | Marseille | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Nice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 18 | Strasbourg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Lyon Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Lille | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 03.01.2026 | Monaco | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 21.12.2025 | Saint-Cyr Collonges | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 14.12.2025 | Le Havre | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.12.2025 | GO Ahead Eagles | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Lorient | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Nantes | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 27.11.2025 | Maccabi Tel Aviv | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 23.11.2025 | Auxerre | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.11.2025 | Paris Saint Germain | H | 2-3 (1-2) | I | O |
Stade Brestois 29 Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Auxerre | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.12.2025 | Avranches | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.12.2025 | Rennes | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 05.12.2025 | Monaco | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Strasbourg | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 23.11.2025 | Metz | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 08.11.2025 | Marseille | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 02.11.2025 | Lyon | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.10.2025 | Le Havre | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.10.2025 | Paris Saint Germain | H | 0-3 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 0-0 (0-0) | Lyon | N | U |
| 02.03.2025 | Ligue 1 | Lyon | 2-1 (1-1) | Stade Brestois 29 | P | O |
| 11.01.2025 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 2-1 (2-1) | Lyon | I | O |
| 14.04.2024 | Ligue 1 | Lyon | 4-3 (1-0) | Stade Brestois 29 | P | O |
| 23.09.2023 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 1-0 (0-0) | Lyon | I | U |
| 01.02.2023 | Ligue 1 | Lyon | 0-0 (0-0) | Stade Brestois 29 | N | U |
| 28.12.2022 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 2-4 (1-3) | Lyon | P | O |
| 20.04.2022 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 2-1 (1-0) | Lyon | I | O |
| 07.08.2021 | Ligue 1 | Lyon | 1-1 (0-1) | Stade Brestois 29 | N | U |
| 19.02.2021 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 2-3 (0-3) | Lyon | P | O |
| 16.12.2020 | Ligue 1 | Lyon | 2-2 (0-1) | Stade Brestois 29 | N | O |
| 23.05.2020 | Ligue 1 | Lyon | 0-0 | Stade Brestois 29 | N | U |
| 08.01.2020 | Coupe de la Ligue | Lyon | 3-1 (1-0) | Stade Brestois 29 | P | O |
| 25.09.2019 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 2-2 (1-1) | Lyon | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.5% | 98.5% | 96.0% | 96.9% | 95.8% | 96.2% | 95.1% |
| 1 | 1.73 4.2% | 1.73 4.2% | 1.73 4.8% | 1.72 6.2% | 1.73 2.4% | 1.68 3.1% | 1.73 8.1% |
| X | 3.98 4.3% | 3.98 4.3% | 3.95 8.2% | 3.90 2.5% | 3.79 0.3% | 4.00 5.9% | 3.60 2.7% |
| 2 | 5.38 7.9% | 5.38 7.9% | 4.75 1.1% | 5.15 1.9% | 4.96 0.4% | 5.15 1.9% | 5.10 8.5% |
| 0-2 | 1.98 9.2% | 1.98 9.2% | 1.93 3.5% | 1.92 9.4% | 1.92 7.2% | 1.97 9.6% | 1.93 7.2% |
| 3+ | 1.96 9.5% | 1.96 9.5% | 1.88 10.6% | 1.88 8.7% | 1.89 8.6% | 1.88 9.3% | 1.88 13.9% |
| 4+ | 3.12 16.4% | 3.12 16.4% | 3.30 15.8% | 3.20 15.5% | 3.28 12.3% | 3.25 16.1% | 3.30 22.2% |
| GG | 1.83 5.2% | 1.83 5.2% | 1.85 6.9% | 1.85 6.9% | 1.86 5.1% | 1.83 3.4% | 1.87 9.4% |
| NG | 1.89 5.5% | 1.89 5.5% | 1.95 1.5% | 1.85 7.5% | 1.95 3.9% | 1.95 2.5% | 1.94 3.0% |
| I2+ | 2.80 7.7% | 2.80 7.7% | 2.85 9.6% | 2.65 7.3% | 2.86 7.9% | 2.85 7.5% | 2.88 15.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice