Uporedi kvote: Larisa - Panserraikos
18.10.2026 11:45 • Grcka - Super liga 2
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,3 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.0% | 91.8% | 91.8% | – | 90.3% |
| 1 | 2.23 13.2% | 2.23 13.2% | 2.20 0.0% | 2.25 7.1% | 2.18 0.0% | - | 2.22 9.9% |
| X | 2.96 3.3% | 2.96 3.3% | 2.95 0.0% | 3.05 1.6% | 2.99 0.0% | - | 2.95 3.3% |
| 2 | 3.10 14.8% | 3.10 14.8% | 3.15 0.0% | 3.15 8.7% | 3.38 0.0% | - | 3.15 11.3% |
| 0-2 | 1.54 0.0% | 1.54 0.0% | 1.53 0.0% | 1.55 2.5% | 1.55 0.0% | - | 1.55 0.0% |
| 3+ | 2.27 0.0% | 2.27 0.0% | 2.25 0.0% | 2.30 3.6% | 2.28 0.0% | - | 2.25 0.0% |
| 4+ | 4.20 0.0% | 4.20 0.0% | 4.40 0.0% | 4.20 5.0% | - | - | 4.45 0.0% |
| GG | 1.92 2.5% | 1.92 2.5% | 1.95 0.0% | 2.00 2.6% | 2.00 0.0% | - | 1.99 2.5% |
| NG | 1.75 1.7% | 1.75 1.7% | 1.68 0.0% | 1.73 1.7% | 1.69 0.0% | - | 1.69 1.8% |
| I2+ | 3.06 0.0% | 3.06 0.0% | 3.35 0.0% | 3.30 0.0% | 3.40 0.0% | - | 3.40 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Larisa
Panserraikos
H2H serije
Mečevi iz lige Grcka - Super liga 2
Tabele Grcka - Super liga 2
Super League 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marko | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 18 |
| 2 | Kallithea | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 15 |
| 3 | Panionios | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 2 | 5 | 1.5 | 13 |
| 4 | Larisa | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 11 |
| 5 | Ellas Syros | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 9 |
| 6 | Panthrakikos | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 8 |
| 7 | Apollon Pontou | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 8 |
| 8 | Niki Volos | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 7 |
| 9 | Asteras Tripolis II | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | -2 | 1.7 | 7 |
| 10 | Panserraikos | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 6* |
| 11 | Anagennisi Karditsas | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 5 |
| 12 | Pyrgos 1968 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1.3 | 5 |
| 13 | PAOK II | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 5 |
| 14 | Olympiakos Piraeus II | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 12 | -5 | 3.2 | 5 |
| 15 | Nestos Chrisoupolis | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 4 |
| 16 | Zakynthos | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 2 |
* Panserraikos: −4 boda — EPO Eticka komisija 01.10.2026, slucaj Sundgren (playout 2024-25) - Panserraikos
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Panionios | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 1.8 | 12 |
| 2 | Kallithea | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Marko | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 12 |
| 4 | Panserraikos | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 5 | Panthrakikos | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 6 | Larisa | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 7 |
| 7 | Asteras Tripolis II | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 8 | Apollon Pontou | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 9 | Ellas Syros | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 5 |
| 10 | PAOK II | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 11 | Anagennisi Karditsas | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 12 | Niki Volos | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 13 | Nestos Chrisoupolis | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 14 | Pyrgos 1968 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 15 | Olympiakos Piraeus II | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| 16 | Zakynthos | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marko | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 2 | Larisa | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| 3 | Ellas Syros | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Olympiakos Piraeus II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 5 | Kallithea | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 6 | Niki Volos | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 7 | Apollon Pontou | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 2 |
| 8 | Pyrgos 1968 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.5 | 2 |
| 9 | Panionios | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 10 | Panserraikos | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | Asteras Tripolis II | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 1 |
| 12 | Zakynthos | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 1 |
| 13 | Anagennisi Karditsas | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
| 14 | Panthrakikos | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 15 | Nestos Chrisoupolis | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 0 |
| 16 | PAOK II | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Larisa Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Marko | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.10.2026 | Niki Volos | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 27.09.2026 | PAOK II | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.09.2026 | Pyrgos 1968 | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 17.09.2026 | Kalamata | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Zakynthos | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 06.09.2026 | Anagennisi Karditsas | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.09.2026 | Olympiakos Piraeus | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 17.08.2026 | Kallithea | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 11.08.2026 | Trikala | A | 0-4 (0-2) | P | O |
Panserraikos Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Nestos Chrisoupolis | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 03.10.2026 | Panthrakikos | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 27.09.2026 | Olympiakos Piraeus II | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 20.09.2026 | Kallithea | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 17.09.2026 | AEK Athens FC | A | 8-1 (6-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Asteras Tripolis II | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.09.2026 | Marko | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.09.2026 | Atromitos | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 19.08.2026 | Panthrakikos | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 21.05.2026 | Atromitos | A | 6-0 (4-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Super League 1 | Panserraikos | 1-1 (0-0) | Larisa | N | U |
| 26.04.2026 | Super League 1 | Larisa | 0-1 (0-0) | Panserraikos | I | U |
| 24.01.2026 | Super League 1 | Larisa | 1-0 (0-0) | Panserraikos | P | U |
| 25.10.2025 | Super League 1 | Panserraikos | 0-2 (0-2) | Larisa | P | U |
| 26.09.2024 | Cup | Larisa | 0-1 (0-1) | Panserraikos | I | U |
| 03.05.2023 | Super League 2 | Larisa | 0-0 (0-0) | Panserraikos | N | U |
| 22.12.2022 | Super League 2 | Panserraikos | 2-1 (0-1) | Larisa | I | O |
| 09.03.2022 | Super League 2 | Larisa | - | Panserraikos | - | U |
| 27.02.2022 | Super League 2 | Panserraikos | 0-1 (0-1) | Larisa | P | U |
| 05.12.2021 | Super League 2 | Panserraikos | - | Larisa | - | U |
| 24.11.2021 | Super League 2 | Larisa | 2-0 (1-0) | Panserraikos | P | U |
| 07.05.2016 | Football League | Larisa | 1-0 (0-0) | Panserraikos | P | U |
| 09.01.2016 | Football League | Panserraikos | 0-2 (0-0) | Larisa | P | U |