FC Volendam 3 - 0 Heracles — rezultat
25.10.2025 18:00 • Holandija - Eredivisie
Mečevi iz lige Holandija - Eredivisie
Tabele Holandija - Eredivisie
Eredivisie
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | 20 | 4.2 | 20 |
| 2 | PSV Eindhoven | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | 16 | 4.5 | 19 |
| 3 | AZ Alkmaar | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 19 |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | 8 | 3 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | 12 | 4 | 15 |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | 6 | 4.2 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3.8 | 11 |
| 9 | GO Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | 2 | 4.5 | 11 |
| 10 | Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 9 |
| 11 | NEC Nijmegen | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 9 |
| 12 | Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 3.8 | 8 |
| 13 | Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 4.9 | 8 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 4.1 | 6 |
| 15 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 3.4 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3.5 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 3.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twente | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 12 |
| 2 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 4.2 | 10 |
| 3 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Feyenoord | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 5 | GO Ahead Eagles | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 8 |
| 6 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 7 | Ajax | 5 | 1 | 3 | 1 | 11 | 9 | 2 | 4 | 6 |
| 8 | Heerenveen | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 9 | Fortuna Sittard | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 10 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 14 | -6 | 5.5 | 4 |
| 11 | Excelsior | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 12 | Cambuur | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 13 | -7 | 4.8 | 3 |
| 13 | NEC Nijmegen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 2 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 2 |
| 15 | Telstar | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | -6 | 4 | 2 |
| 16 | ADO Den Haag | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 17 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
| 18 | PEC Zwolle | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 4.8 | 12 |
| 2 | Fortuna Sittard | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 10 |
| 3 | Ajax | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 4 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 5 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 6 | Excelsior | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 7 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 8 | NEC Nijmegen | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Twente | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 5 |
| 10 | Heerenveen | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 5 |
| 11 | Cambuur | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 5 |
| 12 | Telstar | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 13 | Sparta Rotterdam | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 14 | PEC Zwolle | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 15 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 16 | GO Ahead Eagles | 4 | 0 | 3 | 1 | 8 | 11 | -3 | 4.8 | 3 |
| 17 | ADO Den Haag | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 18 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
Forma i statistika timova
FC Volendam Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Utrecht | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 04.10.2025 | Fortuna Sittard | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 27.09.2025 | PEC Zwolle | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 20.09.2025 | Excelsior | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 13.09.2025 | GO Ahead Eagles | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 30.08.2025 | Ajax | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.08.2025 | Telstar | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 17.08.2025 | AZ Alkmaar | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 09.08.2025 | Heerenveen | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 09.05.2025 | Dordrecht | A | 4-1 (2-0) | I | O |
Heracles Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Feyenoord | H | 0-7 (0-4) | I | O |
| 05.10.2025 | Twente | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 27.09.2025 | Sparta Rotterdam | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 20.09.2025 | NAC Breda | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 14.09.2025 | AZ Alkmaar | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 29.08.2025 | Groningen | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 24.08.2025 | Ajax | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2025 | NEC Nijmegen | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 10.08.2025 | Utrecht | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 18.05.2025 | NEC Nijmegen | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2024 | Eredivisie | Heracles | 1-1 (0-1) | FC Volendam | N | U |
| 23.09.2023 | Eredivisie | FC Volendam | 2-2 (0-0) | Heracles | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 96.1% | 94.1% | 95.0% | 94.5% | 95.2% | 94.2% |
| 1 | 2.09 10.7% | 2.11 11.0% | 2.10 8.7% | 2.05 12.8% | 2.14 1.4% | 2.10 6.7% | 2.12 7.0% |
| X | 3.70 2.6% | 3.76 2.6% | 3.65 0.0% | 3.75 1.3% | 3.57 5.6% | 3.75 2.6% | 3.60 1.4% |
| 2 | 3.28 19.3% | 3.32 19.4% | 3.20 12.3% | 3.35 20.9% | 3.22 7.3% | 3.25 12.1% | 3.20 11.1% |
| 0-2 | 2.16 5.3% | 2.18 5.2% | 2.20 0.0% | 2.12 4.5% | 2.19 9.1% | 2.15 8.5% | 2.15 2.3% |
| 3+ | 1.70 4.3% | 1.71 3.6% | 1.65 0.0% | 1.65 3.8% | 1.66 7.1% | 1.70 6.3% | 1.63 1.2% |
| 4+ | 2.54 1.6% | 2.54 1.6% | 2.70 1.9% | 2.57 4.0% | 2.70 11.6% | 2.75 7.8% | 2.65 1.9% |
| GG | 1.56 2.0% | 1.56 2.0% | 1.58 1.9% | 1.57 2.6% | 1.58 5.3% | 1.65 6.5% | 1.56 2.0% |
| NG | 2.28 3.8% | 2.28 3.8% | 2.35 1.3% | 2.25 4.3% | 2.34 7.9% | 2.25 8.2% | 2.30 3.4% |
| I2+ | 2.39 0.4% | 2.39 0.4% | 2.55 2.0% | 2.40 2.1% | 2.53 8.6% | 2.60 8.3% | 2.50 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice