Feyenoord 3 - 2 Utrecht — rezultat
Mečevi iz lige Holandija - Eredivisie
Tabele Holandija - Eredivisie
Eredivisie
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 7 | 20 | 4.2 | 20 |
| 2 | PSV Eindhoven | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 10 | 16 | 4.5 | 19 |
| 3 | AZ Alkmaar | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 19 |
| 4 | Twente | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 8 | 8 | 3 | 17 |
| 5 | Ajax | 8 | 4 | 3 | 1 | 22 | 10 | 12 | 4 | 15 |
| 6 | Groningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 14 | 6 | 4.2 | 14 |
| 7 | Fortuna Sittard | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 14 |
| 8 | Excelsior | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3.8 | 11 |
| 9 | GO Ahead Eagles | 8 | 2 | 5 | 1 | 19 | 17 | 2 | 4.5 | 11 |
| 10 | Heerenveen | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 9 |
| 11 | NEC Nijmegen | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 9 |
| 12 | Cambuur | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 19 | -8 | 3.8 | 8 |
| 13 | Utrecht | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 25 | -11 | 4.9 | 8 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 4.1 | 6 |
| 15 | Telstar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 6 |
| 16 | PEC Zwolle | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 21 | -15 | 3.4 | 4 |
| 17 | ADO Den Haag | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 3.5 | 3 |
| 18 | Willem II | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 23 | -16 | 3.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twente | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 12 |
| 2 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 4.2 | 10 |
| 3 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 4 | Feyenoord | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 5 | GO Ahead Eagles | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 8 |
| 6 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 7 | Ajax | 5 | 1 | 3 | 1 | 11 | 9 | 2 | 4 | 6 |
| 8 | Heerenveen | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 9 | Fortuna Sittard | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 10 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 14 | -6 | 5.5 | 4 |
| 11 | Excelsior | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 12 | Cambuur | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 13 | -7 | 4.8 | 3 |
| 13 | NEC Nijmegen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 2 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 2 |
| 15 | Telstar | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | -6 | 4 | 2 |
| 16 | ADO Den Haag | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 17 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
| 18 | PEC Zwolle | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 4.8 | 12 |
| 2 | Fortuna Sittard | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 10 |
| 3 | Ajax | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 4 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 4.8 | 9 |
| 5 | AZ Alkmaar | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 6 | Excelsior | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 8 |
| 7 | Groningen | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 7 |
| 8 | NEC Nijmegen | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Twente | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 5 |
| 10 | Heerenveen | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 5 |
| 11 | Cambuur | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 5 |
| 12 | Telstar | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 13 | Sparta Rotterdam | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 14 | PEC Zwolle | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 15 | Utrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 16 | GO Ahead Eagles | 4 | 0 | 3 | 1 | 8 | 11 | -3 | 4.8 | 3 |
| 17 | ADO Den Haag | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 18 | Willem II | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
Forma i statistika timova
Feyenoord Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2025 | Aston Villa | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Groningen | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 24.09.2025 | SC Braga | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.09.2025 | AZ Alkmaar | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 17.09.2025 | Fortuna Sittard | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 13.09.2025 | Heerenveen | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Sparta Rotterdam | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 16.08.2025 | Excelsior | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 12.08.2025 | Fenerbahce | A | 5-2 (2-1) | I | O |
| 09.08.2025 | NAC Breda | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Utrecht Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2025 | Brann | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Heerenveen | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 25.09.2025 | Lyon | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.09.2025 | Fortuna Sittard | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.09.2025 | Groningen | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 31.08.2025 | PEC Zwolle | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 28.08.2025 | Zrinjski | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Excelsior | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 21.08.2025 | Zrinjski | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 17.08.2025 | Sparta Rotterdam | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (27 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.01.2025 | Eredivisie | Feyenoord | 1-2 (0-0) | Utrecht | I | O |
| 27.10.2024 | Eredivisie | Utrecht | 0-2 (0-1) | Feyenoord | P | U |
| 31.03.2024 | Eredivisie | Feyenoord | 4-2 (1-2) | Utrecht | P | O |
| 20.12.2023 | KNVB Beker | Feyenoord | 2-1 (2-1) | Utrecht | P | O |
| 03.09.2023 | Eredivisie | Utrecht | 1-5 (1-2) | Feyenoord | P | O |
| 23.04.2023 | Eredivisie | Feyenoord | 3-1 (1-0) | Utrecht | P | O |
| 08.01.2023 | Eredivisie | Utrecht | 1-1 (1-0) | Feyenoord | N | U |
| 24.04.2022 | Eredivisie | Feyenoord | 2-1 (0-0) | Utrecht | P | O |
| 29.08.2021 | Eredivisie | Utrecht | 3-1 (1-1) | Feyenoord | I | O |
| 23.05.2021 | Eredivisie | Feyenoord | 2-0 (1-0) | Utrecht | P | U |
| 11.04.2021 | Eredivisie | Utrecht | 1-2 (1-1) | Feyenoord | P | O |
| 29.11.2020 | Eredivisie | Feyenoord | 1-1 (0-0) | Utrecht | N | U |
| 19.04.2020 | KNVB Beker | Utrecht | 0-0 | Feyenoord | N | U |
| 22.12.2019 | Eredivisie | Utrecht | 1-2 (1-1) | Feyenoord | P | O |
| 18.08.2019 | Eredivisie | Feyenoord | 1-1 (0-1) | Utrecht | N | U |
| 31.03.2019 | Eredivisie | Utrecht | 3-2 (1-0) | Feyenoord | I | O |
| 20.12.2018 | KNVB Beker | Feyenoord | 1-0 (1-0) | Utrecht | P | U |
| 23.09.2018 | Eredivisie | Feyenoord | 1-0 (0-0) | Utrecht | P | U |
| 15.04.2018 | Eredivisie | Feyenoord | 3-1 (2-1) | Utrecht | P | O |
| 24.01.2018 | Eredivisie | Utrecht | 1-1 (1-1) | Feyenoord | N | U |
| 16.04.2017 | Eredivisie | Feyenoord | 2-0 (0-0) | Utrecht | P | U |
| 27.11.2016 | Eredivisie | Utrecht | 3-3 (1-1) | Feyenoord | N | O |
| 28.02.2016 | Eredivisie | Utrecht | 1-2 (1-2) | Feyenoord | P | O |
| 08.08.2015 | Eredivisie | Feyenoord | 3-2 (1-0) | Utrecht | P | O |
| 01.03.2015 | Eredivisie | Utrecht | 0-0 (0-0) | Feyenoord | N | U |
| 24.08.2014 | Eredivisie | Feyenoord | 1-2 (1-1) | Utrecht | I | O |
| 19.01.2014 | Eredivisie | Utrecht | 2-5 (2-3) | Feyenoord | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 97.0% | 94.9% | 95.1% | 94.4% | 95.0% | 94.2% |
| 1 | 1.45 6.5% | 1.48 5.7% | 1.48 4.5% | 1.48 5.1% | 1.46 3.9% | 1.50 3.2% | 1.46 5.2% |
| X | 4.68 6.8% | 4.79 7.9% | 4.55 3.4% | 4.50 1.1% | 4.63 4.0% | 4.50 0.0% | 4.60 3.4% |
| 2 | 6.65 20.9% | 6.83 22.6% | 6.30 17.8% | 6.50 20.4% | 6.30 9.6% | 6.10 13.0% | 6.30 18.9% |
| 0-2 | 2.34 1.7% | 2.36 0.8% | 2.30 6.1% | 2.25 8.9% | 2.31 1.3% | 2.25 2.2% | 2.28 5.0% |
| 3+ | 1.60 8.8% | 1.60 8.8% | 1.60 3.2% | 1.57 6.1% | 1.60 0.6% | 1.65 1.9% | 1.57 4.0% |
| 4+ | 2.40 7.1% | 2.42 7.1% | 2.55 6.3% | 2.45 11.4% | 2.54 1.6% | 2.65 1.9% | 2.50 7.8% |
| GG | 1.74 3.6% | 1.74 3.6% | 1.78 7.9% | 1.73 9.5% | 1.77 1.7% | 1.80 2.9% | 1.75 8.7% |
| NG | 2.09 4.1% | 2.09 4.1% | 2.00 9.1% | 2.00 9.9% | 2.02 2.4% | 2.00 2.4% | 1.99 9.5% |
| I2+ | 2.31 11.1% | 2.33 12.0% | 2.40 4.3% | 2.30 8.5% | 2.41 1.6% | 2.50 2.0% | 2.38 4.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice