Uporedi kvote: Shams Azar Qazvin - Sepahan FC
18.10.2026 14:00 • Iran - Persijski zaliv Pro liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,0 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.9% | 89.9% | – | – | – | – | – |
| 1 | 8.00 0.0% | 8.00 0.0% | - | - | - | - | - |
| X | 3.42 0.0% | 3.42 0.0% | - | - | - | - | - |
| 2 | 1.44 0.0% | 1.44 0.0% | - | - | - | - | - |
| 0-2 | 1.34 0.0% | 1.34 0.0% | - | - | - | - | - |
| 3+ | 2.89 0.0% | 2.89 0.0% | - | - | - | - | - |
| I2+ | 3.99 0.0% | 3.99 0.0% | - | - | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Shams Azar Qazvin
Sepahan FC
H2H serije
Mečevi iz lige Iran - Persijski zaliv Pro liga
Tabele Iran - Persijski zaliv Pro liga
Persian Gulf Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis FC | 8 | 5 | 2 | 1 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 17 |
| 2 | Tractor Sazi | 8 | 5 | 2 | 1 | 9 | 2 | 7 | 1.4 | 17 |
| 3 | Esteghlal FC | 8 | 4 | 4 | 0 | 10 | 2 | 8 | 1.5 | 16 |
| 4 | Sepahan FC | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | 6 | 7 | 2.4 | 16 |
| 5 | Foolad FC | 8 | 4 | 3 | 1 | 9 | 5 | 4 | 1.8 | 15 |
| 6 | Aluminium Arak | 8 | 3 | 4 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2 | 13 |
| 7 | Gol Gohar | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 7 | 3 | 2.1 | 13 |
| 8 | Fajr Sepasi | 8 | 2 | 4 | 2 | 6 | 10 | -4 | 2 | 10 |
| 9 | Paykan | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 9 |
| 10 | Nassaji Mazandaran | 8 | 2 | 3 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 9 |
| 11 | Chadormalu SC | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.1 | 9 |
| 12 | Kheybar Khorramabad | 8 | 1 | 5 | 2 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 8 |
| 13 | Malavan | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 8 |
| 14 | ZOB Ahan | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 8 | -3 | 1.6 | 7 |
| 15 | Shams Azar Qazvin | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 10 | -3 | 2.1 | 6 |
| 16 | Esteghlal Khuzestan | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 12 | -8 | 2 | 6 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 8 | 0 | 5 | 3 | 6 | 12 | -6 | 2.2 | 5 |
| 18 | Sanat Naft | 8 | 0 | 4 | 4 | 3 | 11 | -8 | 1.8 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis FC | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Esteghlal FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 10 |
| 3 | Tractor Sazi | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 4 | Sepahan FC | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Gol Gohar | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 9 |
| 6 | Foolad FC | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 7 | Paykan | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 6 |
| 8 | Fajr Sepasi | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 9 | Kheybar Khorramabad | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 10 | ZOB Ahan | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 11 | Esteghlal Khuzestan | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 12 | Aluminium Arak | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 4 |
| 13 | Nassaji Mazandaran | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 14 | Chadormalu SC | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 15 | Mes Shahr-e Babak | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 16 | Malavan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 17 | Sanat Naft | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 18 | Shams Azar Qazvin | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aluminium Arak | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 2 | Tractor Sazi | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 7 |
| 3 | Foolad FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 4 | Sepahan FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Esteghlal FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0.8 | 6 |
| 6 | Persepolis FC | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 5 |
| 7 | Shams Azar Qazvin | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 5 |
| 8 | Nassaji Mazandaran | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 9 | Chadormalu SC | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Malavan | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 11 | Gol Gohar | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 12 | Fajr Sepasi | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 4 |
| 13 | Kheybar Khorramabad | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 3 |
| 14 | Paykan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 3 |
| 15 | ZOB Ahan | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| 16 | Sanat Naft | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 2 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 2 |
| 18 | Esteghlal Khuzestan | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | -7 | 2.2 | 1 |
Forma i statistika timova
Shams Azar Qazvin Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Paykan | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.09.2026 | Gol Gohar | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 06.09.2026 | Chadormalu SC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.09.2026 | Tractor Sazi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Nassaji Mazandaran | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 23.08.2026 | Aluminium Arak | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Foolad FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Persepolis FC | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 07.03.2026 | Sepahan FC | A | - | I | U |
| 27.02.2026 | Foolad FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Sepahan FC Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | ZOB Ahan | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 08.10.2026 | Fajr Sepasi | H | 6-1 (2-1) | P | O |
| 06.09.2026 | Esteghlal Khuzestan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Sanat Naft | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Gol Gohar | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Esteghlal FC | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 18.08.2026 | Tractor Sazi | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Chadormalu SC | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 14.03.2026 | ZOB Ahan | A | - | I | U |
| 07.03.2026 | Shams Azar Qazvin | H | - | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Persian Gulf Pro League | Sepahan FC | - | Shams Azar Qazvin | - | U |
| 31.10.2025 | Persian Gulf Pro League | Shams Azar Qazvin | 0-1 (0-1) | Sepahan FC | I | U |
| 01.02.2025 | Persian Gulf Pro League | Shams Azar Qazvin | 1-1 (1-1) | Sepahan FC | N | U |
| 30.08.2024 | Persian Gulf Pro League | Sepahan FC | 1-0 (1-0) | Shams Azar Qazvin | I | U |
| 01.06.2024 | Persian Gulf Pro League | Sepahan FC | 4-1 (3-0) | Shams Azar Qazvin | I | O |
| 04.03.2024 | Hazfi Cup | Sepahan FC | 3-0 (1-0) | Shams Azar Qazvin | I | O |
| 01.01.2024 | Persian Gulf Pro League | Shams Azar Qazvin | 1-0 (1-0) | Sepahan FC | P | U |