Monza 3 - 0 Avellino — rezultat
Mečevi iz lige Italija - Kup Italije
Forma i statistika timova
Monza Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | Catanzaro | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 24.05.2026 | Catanzaro | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 19.05.2026 | Juve Stabia | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Juve Stabia | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 08.05.2026 | Empoli | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.05.2026 | Mantova | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 24.04.2026 | Modena | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 17.04.2026 | Sampdoria | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Bari | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Catanzaro | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Avellino Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Catanzaro | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.05.2026 | Modena | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Empoli | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.04.2026 | Bari | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Mantova | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Palermo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Sampdoria | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Sudtirol | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Virtus Entella | A | 1-2 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 93.4% | 95.0% | 93.4% | 94.5% | 95.2% |
| 1 | 1.87 14.7% | 1.87 14.7% | 1.83 10.9% | 1.90 17.3% | 1.89 11.2% | 1.88 15.3% | 1.92 11.6% |
| X | 3.40 10.1% | 3.40 10.1% | 3.50 9.1% | 3.50 6.7% | 3.36 5.1% | 3.50 9.1% | 3.40 5.6% |
| 2 | 4.10 19.6% | 4.10 19.6% | 4.20 12.5% | 4.15 15.3% | 4.09 19.0% | 4.15 22.4% | 4.25 19.0% |
| 0-2 | 1.76 2.2% | 1.76 2.2% | 1.75 2.8% | 1.77 0.0% | 1.74 2.8% | 1.80 0.0% | 1.79 2.2% |
| 3+ | 2.01 2.6% | 2.01 2.6% | 1.98 4.2% | 1.95 0.0% | 1.99 3.1% | 1.98 0.0% | 2.04 3.0% |
| 4+ | 3.34 1.8% | 3.34 1.8% | 3.60 5.9% | 3.30 1.5% | 3.63 4.0% | 3.55 0.0% | 3.70 2.8% |
| GG | 1.84 4.2% | 1.84 4.2% | 1.88 2.6% | 1.82 6.7% | 1.87 3.1% | 1.84 5.6% | 1.92 3.0% |
| NG | 1.86 3.9% | 1.86 3.9% | 1.80 1.1% | 1.88 6.8% | 1.81 2.8% | 1.90 6.1% | 1.86 2.8% |
| I2+ | 2.90 1.8% | 2.90 1.8% | 3.00 3.4% | 2.75 1.1% | 2.99 1.7% | 3.00 0.0% | 3.10 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice