Torino 1 - 0 Carrarese — rezultat
Mečevi iz lige Italija - Kup Italije
Forma i statistika timova
Torino Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Juventus | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 17.05.2026 | Cagliari | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 08.05.2026 | Sassuolo | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Udinese | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Inter | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 19.04.2026 | Cremonese | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Verona | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 05.04.2026 | Pisa | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.03.2026 | AC Milan | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 13.03.2026 | Parma | H | 4-1 (1-1) | P | O |
Carrarese Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Virtus Entella | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 01.05.2026 | Cesena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Frosinone | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 19.04.2026 | Pescara | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 12.04.2026 | Reggiana | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Spezia | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Bari | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Sampdoria | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Palermo | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.1% | 93.1% | 93.6% | 94.5% | 93.6% | 94.4% | 95.1% |
| 1 | 1.29 7.9% | 1.29 7.9% | 1.34 5.6% | 1.31 6.4% | 1.34 5.6% | 1.30 8.5% | 1.34 6.3% |
| X | 5.10 13.3% | 5.10 13.3% | 4.75 10.5% | 5.40 17.4% | 4.77 10.9% | 5.50 15.8% | 5.05 11.0% |
| 2 | 9.75 33.0% | 9.75 33.0% | 9.00 20.0% | 9.10 40.0% | 8.90 19.5% | 9.20 33.3% | 9.30 20.0% |
| 0-2 | 2.15 7.0% | 2.15 7.0% | 2.12 6.0% | 2.10 4.0% | 2.11 5.5% | 2.17 5.9% | 2.15 4.9% |
| 3+ | 1.67 5.1% | 1.67 5.1% | 1.65 4.6% | 1.66 2.4% | 1.66 4.6% | 1.67 4.6% | 1.70 4.5% |
| 4+ | 2.52 8.0% | 2.52 8.0% | 2.75 6.8% | 2.65 5.4% | 2.73 7.5% | 2.65 8.6% | 2.80 6.7% |
| GG | 2.08 6.7% | 2.08 6.7% | 2.10 2.4% | 2.10 7.7% | 2.09 3.0% | 2.05 5.1% | 2.15 3.4% |
| NG | 1.67 5.1% | 1.67 5.1% | 1.65 1.8% | 1.66 5.7% | 1.65 2.4% | 1.72 3.9% | 1.69 2.3% |
| I2+ | 2.41 5.9% | 2.41 5.9% | 2.55 3.8% | 2.37 2.1% | 2.53 4.2% | 2.55 5.6% | 2.60 3.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice