Venezia 3 - 2 Modena — rezultat
Mečevi iz lige Italija - Kup Italije
Forma i statistika timova
Venezia Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Palermo | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Spezia | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 25.04.2026 | Empoli | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Bari | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Virtus Entella | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Juve Stabia | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 21.03.2026 | Monza | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Padova | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Sampdoria | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Reggiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Modena Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Juve Stabia | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.05.2026 | Avellino | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 01.05.2026 | Reggiana | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.04.2026 | Monza | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Frosinone | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 14.04.2026 | Catanzaro | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Bari | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | Spezia | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2026 | Serie B | Venezia | 0-2 (0-2) | Modena | I | U |
| 20.12.2025 | Serie B | Modena | 1-2 (0-1) | Venezia | P | O |
| 18.02.2024 | Serie B | Venezia | 2-2 (1-0) | Modena | N | O |
| 30.09.2023 | Serie B | Modena | 1-3 (0-0) | Venezia | P | O |
| 01.05.2023 | Serie B | Venezia | 5-0 (1-0) | Modena | P | O |
| 08.12.2022 | Serie B | Modena | 2-2 (1-0) | Venezia | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 93.1% | 94.8% | 93.4% | 94.4% | 95.1% |
| 1 | 1.53 2.7% | 1.53 2.7% | 1.53 2.0% | 1.55 0.6% | 1.55 2.0% | 1.53 0.0% | 1.52 2.0% |
| X | 4.05 3.6% | 4.05 3.6% | 4.05 0.0% | 4.30 7.5% | 3.98 1.5% | 4.00 0.0% | 4.50 4.3% |
| 2 | 5.80 4.8% | 5.80 4.8% | 5.75 7.3% | 5.65 4.6% | 5.75 5.0% | 6.40 0.0% | 5.85 3.3% |
| 0-2 | 2.04 1.5% | 2.04 1.5% | 2.00 0.0% | 2.00 7.0% | 2.02 0.0% | 2.05 5.1% | 2.07 0.0% |
| 3+ | 1.74 1.1% | 1.74 1.1% | 1.73 0.0% | 1.72 7.0% | 1.72 0.0% | 1.75 4.4% | 1.76 0.0% |
| 4+ | 2.69 1.8% | 2.69 1.8% | 2.90 1.7% | 2.80 9.7% | 2.90 0.0% | 2.90 7.9% | 2.95 0.0% |
| GG | 1.82 1.6% | 1.82 1.6% | 1.83 3.7% | 1.85 3.6% | 1.83 2.1% | 1.84 3.2% | 1.88 2.1% |
| NG | 1.88 1.6% | 1.88 1.6% | 1.88 5.6% | 1.85 3.9% | 1.88 3.9% | 1.90 3.3% | 1.93 3.8% |
| I2+ | 2.53 1.2% | 2.53 1.2% | 2.60 1.9% | 2.47 7.5% | 2.62 0.0% | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice