Avellino 1 - 1 Catanzaro — rezultat
Forma i statistika timova
Avellino Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | Palermo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Sampdoria | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Sudtirol | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Virtus Entella | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 07.03.2026 | Padova | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Venezia | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 28.02.2026 | Juve Stabia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Reggiana | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.02.2026 | Pescara | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.02.2026 | Frosinone | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Catanzaro Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Monza | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Cesena | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Padova | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Empoli | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 04.03.2026 | Carrarese | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 21.02.2026 | Virtus Entella | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Mantova | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Pescara | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 07.02.2026 | Reggiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.1% | 93.2% | 95.1% | 95.3% | 94.1% | 92.9% |
| 1 | 2.73 7.1% | 2.73 7.1% | 2.55 1.9% | 2.72 10.1% | 2.68 1.1% | 2.50 3.8% | 2.62 4.8% |
| X | 3.22 2.4% | 3.23 2.1% | 3.15 0.0% | 3.10 3.1% | 3.23 0.3% | 3.15 1.6% | 3.15 1.6% |
| 2 | 2.66 4.3% | 2.66 4.3% | 2.75 1.9% | 2.77 8.6% | 2.73 1.5% | 2.90 1.8% | 2.65 1.9% |
| 0-2 | 1.66 4.6% | 1.66 4.6% | 1.70 1.7% | 1.68 1.8% | 1.74 0.6% | 1.75 0.0% | 1.71 0.6% |
| 3+ | 2.22 8.3% | 2.24 9.3% | 2.05 2.5% | 2.07 2.5% | 2.06 1.0% | 2.05 0.0% | 2.03 1.5% |
| 4+ | 4.02 16.9% | 4.05 17.7% | 3.75 1.4% | 3.55 2.9% | 3.80 1.6% | 3.75 0.0% | 3.75 2.7% |
| GG | 1.82 2.8% | 1.84 4.0% | 1.80 1.1% | 1.78 0.6% | 1.83 0.5% | 1.83 0.5% | 1.81 1.1% |
| NG | 1.98 2.1% | 1.99 2.6% | 1.90 1.6% | 1.92 1.5% | 1.95 0.5% | 1.90 0.0% | 1.92 0.0% |
| I2+ | 3.34 11.7% | 3.37 12.7% | 3.05 0.0% | 2.95 0.0% | 3.10 1.0% | 3.10 0.0% | 3.05 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice