Catanzaro 2 - 2 Modena — rezultat
Forma i statistika timova
Catanzaro Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Avellino | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.04.2026 | Monza | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Cesena | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Padova | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Empoli | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 04.03.2026 | Carrarese | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 21.02.2026 | Virtus Entella | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Mantova | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Pescara | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Modena Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Bari | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | Spezia | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Cesena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Virtus Entella | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Padova | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 22.02.2026 | Juve Stabia | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 14.02.2026 | Carrarese | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Venezia | A | 0-2 (0-2) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2025 | Serie B | Modena | 1-2 (1-0) | Catanzaro | P | O |
| 29.03.2025 | Serie B | Modena | 2-1 (1-0) | Catanzaro | I | O |
| 06.10.2024 | Serie B | Catanzaro | 2-2 (1-1) | Modena | N | O |
| 12.04.2024 | Serie B | Modena | 1-3 (1-2) | Catanzaro | P | O |
| 04.11.2023 | Serie B | Catanzaro | 1-2 (1-1) | Modena | I | O |
| 31.07.2022 | Coppa Italia | Modena | 3-1 (2-0) | Catanzaro | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 97.9% | 97.9% | 97.5% | 100.2% | 99.9% | 100.3% | 97.7% |
| 1 | 2.78 7.9% | 2.78 7.9% | 2.70 3.6% | 2.80 4.1% | 2.77 7.7% | 2.90 3.3% | 2.75 11.3% |
| X | 3.22 0.9% | 3.22 0.9% | 3.35 3.1% | 3.25 4.8% | 3.39 2.7% | 3.25 4.8% | 3.30 4.8% |
| 2 | 2.85 19.7% | 2.85 19.7% | 2.80 16.7% | 3.00 22.4% | 2.90 5.1% | 2.90 0.0% | 2.80 14.3% |
| 0-2 | 1.98 19.3% | 1.98 19.3% | 1.98 7.0% | 1.95 2.6% | 2.01 11.0% | 1.98 8.2% | 1.98 7.0% |
| 3+ | 2.04 2.9% | 2.04 2.9% | 2.00 2.4% | 2.00 3.4% | 2.03 1.9% | 2.10 0.0% | 2.05 1.0% |
| 4+ | 3.38 4.5% | 3.38 4.5% | 3.65 2.7% | 3.40 4.2% | 3.71 2.9% | 3.80 0.0% | 3.80 1.3% |
| GG | 1.75 2.2% | 1.75 2.2% | 1.78 1.1% | 1.75 1.7% | 1.81 1.6% | 1.85 0.0% | 1.82 0.0% |
| NG | 2.18 1.4% | 2.18 1.4% | 2.15 4.9% | 2.20 4.8% | 2.21 9.4% | 2.15 7.5% | 2.18 6.3% |
| I2+ | 2.94 3.3% | 2.94 3.3% | 3.00 1.6% | 2.90 1.7% | 3.05 1.9% | 3.15 0.0% | 3.10 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice