Avellino 1 - 0 Modena — rezultat
Forma i statistika timova
Avellino Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Empoli | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.04.2026 | Bari | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Mantova | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Palermo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Sampdoria | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Sudtirol | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Virtus Entella | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 07.03.2026 | Padova | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Venezia | A | 4-0 (3-0) | I | O |
Modena Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Reggiana | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.04.2026 | Monza | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Frosinone | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 14.04.2026 | Catanzaro | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Bari | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | Spezia | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Cesena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Virtus Entella | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.0% | 93.1% | 94.8% | 95.1% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 1.49 24.4% | 1.49 24.4% | 1.53 19.5% | 1.50 23.1% | 1.57 18.7% | 1.53 20.3% | 1.54 21.4% |
| X | 4.36 28.2% | 4.36 28.2% | 3.90 16.4% | 4.15 27.7% | 3.93 15.9% | 3.85 10.0% | 3.95 21.5% |
| 2 | 6.55 74.2% | 6.55 74.2% | 6.10 52.5% | 6.80 83.8% | 6.25 47.8% | 6.80 72.2% | 5.95 60.8% |
| 0-2 | 1.82 1.1% | 1.83 1.7% | 1.90 9.8% | 1.85 8.8% | 1.88 6.8% | 1.89 8.0% | 1.85 8.2% |
| 3+ | 1.98 0.0% | 1.99 0.5% | 1.80 10.0% | 1.85 8.4% | 1.89 6.9% | 1.88 8.3% | 1.86 7.0% |
| 4+ | 3.34 1.2% | 3.37 2.1% | 3.15 13.7% | 3.15 10.0% | 3.35 9.5% | 3.25 13.3% | 3.30 10.8% |
| GG | 2.04 14.0% | 2.05 14.5% | 1.95 3.7% | 2.00 8.1% | 2.03 6.8% | 1.95 2.6% | 2.00 7.0% |
| NG | 1.78 7.3% | 1.79 6.8% | 1.73 3.9% | 1.73 6.5% | 1.74 5.4% | 1.79 2.7% | 1.71 5.5% |
| I2+ | 2.99 3.8% | 3.00 4.2% | 2.75 8.3% | 2.72 6.2% | 2.88 5.6% | 2.85 8.1% | 2.85 6.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice