Modena 0 - 1 Juve Stabia — rezultat
12.05.2026 16:45 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Modena Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Avellino | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 01.05.2026 | Reggiana | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.04.2026 | Monza | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Frosinone | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 14.04.2026 | Catanzaro | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Bari | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | Spezia | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Cesena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Juve Stabia Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 01.05.2026 | Frosinone | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Pescara | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Venezia | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Spezia | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Mantova | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Serie B | Juve Stabia | 1-2 (0-2) | Modena | P | O |
| 02.11.2025 | Serie B | Modena | 3-0 (1-0) | Juve Stabia | P | O |
| 15.03.2025 | Serie B | Juve Stabia | 2-1 (1-0) | Modena | I | O |
| 21.09.2024 | Serie B | Modena | 3-0 (2-0) | Juve Stabia | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 96.4% | – | – | – | 94.2% | – |
| 1 | 2.26 3.2% | 2.30 3.1% | - | - | - | 2.20 2.3% | - |
| X | 2.99 0.7% | 3.04 0.7% | - | - | - | 3.00 3.2% | - |
| 2 | 3.60 4.3% | 3.66 4.7% | - | - | - | 3.65 0.0% | - |
| 0-2 | 1.65 1.8% | 1.67 1.2% | - | - | - | 1.58 2.5% | - |
| 3+ | 2.23 1.8% | 2.25 1.8% | - | - | - | 2.35 4.4% | - |
| 4+ | 3.76 0.0% | 3.76 0.0% | - | - | - | 4.50 5.9% | - |
| GG | 1.88 0.5% | 1.88 0.5% | - | - | - | 2.00 2.6% | - |
| NG | 1.84 0.5% | 1.84 0.5% | - | - | - | 1.75 2.2% | - |
| I2+ | 3.28 0.9% | 3.28 0.9% | - | - | - | 3.50 4.5% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice