Bari 3 - 1 Modena — rezultat
Forma i statistika timova
Bari Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Carrarese | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Frosinone | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Reggiana | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 08.03.2026 | Pescara | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Empoli | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Sampdoria | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.02.2026 | Padova | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.02.2026 | Sudtirol | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 11.02.2026 | Spezia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.02.2026 | Mantova | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Modena Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | Spezia | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Cesena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Virtus Entella | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Padova | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 22.02.2026 | Juve Stabia | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 14.02.2026 | Carrarese | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Venezia | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 07.02.2026 | Sampdoria | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 31.01.2026 | Empoli | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Serie B | Modena | 3-0 (1-0) | Bari | I | O |
| 25.04.2025 | Serie B | Bari | 1-2 (1-2) | Modena | I | O |
| 23.08.2024 | Serie B | Modena | 2-1 (1-1) | Bari | I | O |
| 01.04.2024 | Serie B | Modena | 1-1 (0-0) | Bari | N | U |
| 21.10.2023 | Serie B | Bari | 1-1 (0-0) | Modena | N | U |
| 06.05.2023 | Serie B | Modena | 1-1 (0-1) | Bari | N | U |
| 11.12.2022 | Serie B | Bari | 4-1 (2-0) | Modena | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 93.3% | 94.9% | 95.2% | 94.4% | 93.5% |
| 1 | 4.94 19.6% | 4.94 19.6% | 4.80 17.1% | 5.25 31.3% | 4.96 14.8% | 5.35 23.0% | 4.85 21.3% |
| X | 3.58 4.7% | 3.58 4.7% | 3.50 6.1% | 3.55 12.7% | 3.53 5.1% | 3.65 9.0% | 3.50 6.1% |
| 2 | 1.71 9.0% | 1.71 9.0% | 1.73 8.0% | 1.72 7.0% | 1.77 6.3% | 1.67 11.2% | 1.73 7.5% |
| 0-2 | 1.85 8.2% | 1.85 8.2% | 1.83 7.6% | 1.80 7.8% | 1.85 6.9% | 1.79 4.7% | 1.83 8.3% |
| 3+ | 1.92 8.6% | 1.92 8.6% | 1.88 8.3% | 1.90 8.2% | 1.92 8.1% | 2.00 4.8% | 1.88 7.8% |
| 4+ | 3.18 14.1% | 3.18 14.1% | 3.35 11.8% | 3.15 14.9% | 3.43 11.1% | 3.60 5.3% | 3.35 11.8% |
| GG | 1.84 2.6% | 1.84 2.6% | 1.85 4.1% | 1.83 4.7% | 1.89 3.6% | 1.95 2.6% | 1.87 2.6% |
| NG | 1.86 2.8% | 1.86 2.8% | 1.80 2.9% | 1.87 3.9% | 1.85 3.4% | 1.79 2.7% | 1.82 3.4% |
| I2+ | 2.81 9.4% | 2.81 9.4% | 2.85 8.1% | 2.87 4.3% | 2.92 6.7% | 3.05 3.2% | 2.88 5.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice