Monza 2 - 0 Bari — rezultat
Forma i statistika timova
Monza Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Catanzaro | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Venezia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Reggiana | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Palermo | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Spezia | A | 4-2 (2-2) | I | O |
| 03.03.2026 | Cesena | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 27.02.2026 | Virtus Entella | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 21.02.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.02.2026 | Juve Stabia | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 11.02.2026 | Sudtirol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Bari Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Modena | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Carrarese | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Frosinone | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Reggiana | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 08.03.2026 | Pescara | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Empoli | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Sampdoria | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.02.2026 | Padova | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.02.2026 | Sudtirol | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 11.02.2026 | Spezia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 95.3% | 92.7% | 94.6% | 95.2% | 94.4% | 93.2% |
| 1 | 1.30 8.5% | 1.30 8.5% | 1.32 0.8% | 1.31 5.8% | 1.32 3.6% | 1.30 1.5% | 1.30 8.5% |
| X | 5.50 27.9% | 5.53 28.6% | 4.90 2.1% | 5.25 25.0% | 5.25 8.7% | 5.25 5.0% | 5.10 25.9% |
| 2 | 10.00 37.9% | 10.10 39.3% | 8.50 3.0% | 9.70 51.6% | 9.80 13.3% | 10.00 2.6% | 9.30 29.2% |
| 0-2 | 2.24 3.2% | 2.25 3.7% | 2.25 2.3% | 2.22 4.7% | 2.30 5.5% | 2.25 4.7% | 2.25 22.3% |
| 3+ | 1.65 1.2% | 1.66 0.6% | 1.58 1.3% | 1.59 3.6% | 1.60 3.6% | 1.62 3.6% | 1.58 15.1% |
| 4+ | 2.62 3.1% | 2.63 3.5% | 2.50 3.8% | 2.47 5.0% | 2.55 6.3% | 2.60 3.7% | 2.50 24.2% |
| GG | 2.04 3.0% | 2.05 3.5% | 1.98 1.0% | 2.02 0.0% | 2.05 1.0% | 2.00 2.4% | 2.03 5.6% |
| NG | 1.78 2.3% | 1.79 2.9% | 1.73 1.8% | 1.71 0.0% | 1.72 0.6% | 1.75 1.7% | 1.69 5.6% |
| I2+ | 2.42 0.8% | 2.44 0.0% | 2.38 2.9% | 2.32 4.1% | 2.41 5.1% | 2.45 3.9% | 2.38 16.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice