Bari 0 - 3 Venezia — rezultat
Forma i statistika timova
Bari Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Monza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Modena | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Carrarese | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Frosinone | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Reggiana | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 08.03.2026 | Pescara | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Empoli | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Sampdoria | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.02.2026 | Padova | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.02.2026 | Sudtirol | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Venezia Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Virtus Entella | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Juve Stabia | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 21.03.2026 | Monza | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Padova | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Sampdoria | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Reggiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Avellino | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Pescara | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Cesena | A | 0-4 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | Serie B | Venezia | 2-1 (2-1) | Bari | I | O |
| 10.03.2024 | Serie B | Venezia | 3-1 (2-1) | Bari | I | O |
| 25.11.2023 | Serie B | Bari | 0-3 (0-1) | Venezia | I | O |
| 01.03.2023 | Serie B | Bari | 1-0 (0-0) | Venezia | P | U |
| 08.10.2022 | Serie B | Venezia | 1-2 (0-0) | Bari | P | O |
| 03.02.2018 | Serie B | Venezia | 3-1 (3-0) | Bari | I | O |
| 09.09.2017 | Serie B | Bari | 0-2 (0-1) | Venezia | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 92.7% | 94.5% | 95.2% | 94.3% | 93.3% |
| 1 | 7.37 15.2% | 7.37 15.2% | 6.70 11.7% | 7.20 22.0% | 7.10 10.9% | 9.05 22.3% | 6.75 19.5% |
| X | 4.85 14.1% | 4.85 14.1% | 5.00 6.4% | 5.00 17.6% | 4.87 8.0% | 4.25 0.0% | 4.90 19.5% |
| 2 | 1.38 6.8% | 1.38 6.8% | 1.37 5.5% | 1.39 4.1% | 1.42 4.7% | 1.40 3.4% | 1.39 4.1% |
| 0-2 | 2.29 2.7% | 2.29 2.7% | 2.50 6.4% | 2.40 8.1% | 2.53 8.6% | 2.50 8.7% | 2.50 14.7% |
| 3+ | 1.50 8.0% | 1.50 8.0% | 1.48 3.3% | 1.51 5.0% | 1.59 0.0% | 1.52 5.0% | 1.48 7.5% |
| 4+ | 2.38 1.7% | 2.38 1.7% | 2.25 6.3% | 2.27 7.3% | 2.30 1.7% | 2.30 9.8% | 2.25 13.5% |
| GG | 1.74 0.6% | 1.74 0.6% | 1.70 0.0% | 1.74 0.0% | 1.73 1.1% | 1.72 2.3% | 1.70 4.0% |
| NG | 1.98 1.0% | 1.98 1.0% | 2.05 0.0% | 1.97 0.0% | 2.08 2.0% | 2.05 2.5% | 2.05 6.2% |
| I2+ | 2.29 4.2% | 2.29 4.2% | 2.20 4.3% | 2.27 0.9% | 2.26 5.4% | 2.25 6.3% | 2.22 9.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice