Carrarese 0 - 0 Cesena — rezultat
Forma i statistika timova
Carrarese Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Frosinone | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 19.04.2026 | Pescara | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 12.04.2026 | Reggiana | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Spezia | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Bari | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Sampdoria | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Palermo | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.03.2026 | Catanzaro | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Mantova | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Cesena Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Sampdoria | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Palermo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Juve Stabia | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Sudtirol | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.03.2026 | Catanzaro | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Mantova | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.03.2026 | Modena | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Monza | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 28.02.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.7% | 95.2% | 95.2% | 94.5% | 93.3% |
| 1 | 2.41 5.2% | 2.41 5.2% | 2.40 9.1% | 2.50 8.7% | 2.47 9.3% | 2.40 4.3% | 2.32 4.5% |
| X | 3.24 6.6% | 3.24 6.6% | 3.35 1.5% | 3.15 8.6% | 3.48 4.2% | 3.30 1.5% | 3.40 3.0% |
| 2 | 2.91 12.1% | 2.91 12.1% | 2.75 11.3% | 3.00 7.7% | 2.79 14.2% | 2.95 6.3% | 2.88 8.6% |
| 0-2 | 2.19 15.3% | 2.19 15.3% | 1.98 5.3% | 2.07 11.9% | 2.11 9.9% | 2.12 8.7% | 2.07 9.5% |
| 3+ | 1.65 11.8% | 1.65 11.8% | 1.75 4.4% | 1.68 9.2% | 1.71 7.6% | 1.70 7.1% | 1.68 7.7% |
| 4+ | 2.42 15.1% | 2.42 15.1% | 3.00 6.3% | 2.55 12.7% | 2.84 12.3% | 2.75 12.7% | 2.80 12.5% |
| GG | 1.50 8.5% | 1.50 8.5% | 1.63 3.0% | 1.54 4.9% | 1.60 6.4% | 1.59 5.4% | 1.58 6.5% |
| NG | 2.42 13.6% | 2.42 13.6% | 2.15 4.9% | 2.32 7.9% | 2.29 8.5% | 2.25 7.1% | 2.25 8.7% |
| I2+ | 2.39 11.2% | 2.39 11.2% | 2.65 5.4% | 2.40 8.4% | 2.60 7.8% | 2.60 7.1% | 2.55 8.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice