Carrarese 2 - 2 Pescara — rezultat
Forma i statistika timova
Carrarese Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | Reggiana | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Spezia | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Bari | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Sampdoria | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Palermo | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.03.2026 | Catanzaro | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Mantova | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Monza | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.02.2026 | Modena | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Pescara Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Sampdoria | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 06.04.2026 | Reggiana | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 22.03.2026 | Empoli | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 18.03.2026 | Virtus Entella | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Sudtirol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Bari | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 04.03.2026 | Frosinone | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Palermo | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 21.02.2026 | Venezia | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 15.02.2026 | Avellino | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 93.4% | 95.4% | 95.2% | 94.3% | 93.6% |
| 1 | 2.21 10.5% | 2.21 10.5% | 2.35 6.8% | 2.22 15.6% | 2.20 2.2% | 2.20 2.2% | 2.20 11.7% |
| X | 3.38 4.5% | 3.38 4.5% | 3.40 1.4% | 3.45 1.4% | 3.59 2.0% | 3.35 0.0% | 3.50 2.9% |
| 2 | 3.13 11.3% | 3.13 11.3% | 2.85 5.0% | 3.25 7.1% | 3.15 1.6% | 3.25 3.2% | 3.05 6.2% |
| 0-2 | 2.18 4.8% | 2.18 4.8% | 2.05 3.3% | 2.07 0.0% | 2.20 2.3% | 2.12 0.0% | 2.18 7.4% |
| 3+ | 1.66 3.5% | 1.66 3.5% | 1.70 3.0% | 1.67 0.6% | 1.65 1.8% | 1.70 0.0% | 1.63 3.0% |
| 4+ | 2.45 6.1% | 2.45 6.1% | 2.85 5.6% | 2.57 3.0% | 2.69 2.9% | 2.75 0.0% | 2.65 5.4% |
| GG | 1.53 3.8% | 1.53 3.8% | 1.58 1.9% | 1.54 4.3% | 1.57 1.3% | 1.57 0.6% | 1.55 3.1% |
| NG | 2.35 6.3% | 2.35 6.3% | 2.20 2.2% | 2.32 6.9% | 2.36 1.7% | 2.30 0.0% | 2.32 7.9% |
| I2+ | 2.41 2.4% | 2.41 2.4% | 2.60 4.0% | 2.42 0.0% | 2.52 1.9% | 2.60 0.0% | 2.47 3.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice