Pescara 1 - 1 Juve Stabia — rezultat
25.04.2026 13:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Pescara Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Carrarese | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Sampdoria | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 06.04.2026 | Reggiana | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 22.03.2026 | Empoli | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 18.03.2026 | Virtus Entella | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Sudtirol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Bari | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 04.03.2026 | Frosinone | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Palermo | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 21.02.2026 | Venezia | A | 3-2 (2-1) | I | O |
Juve Stabia Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Venezia | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Spezia | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Mantova | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Sampdoria | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Avellino | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Modena | H | 1-2 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Serie B | Juve Stabia | 2-2 (0-1) | Pescara | N | O |
| 20.06.2020 | Serie B | Pescara | 3-1 (0-0) | Juve Stabia | P | O |
| 29.10.2019 | Serie B | Juve Stabia | 2-1 (1-1) | Pescara | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 93.0% | 95.5% | 95.1% | 94.3% | 93.0% |
| 1 | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% | 2.20 2.3% | 2.27 5.6% | 2.22 1.8% | 2.25 0.0% | 2.15 1.4% |
| X | 3.24 5.8% | 3.24 5.8% | 3.25 1.5% | 3.20 3.0% | 3.31 0.0% | 3.35 0.0% | 3.30 3.1% |
| 2 | 3.28 5.8% | 3.28 5.8% | 3.20 0.0% | 3.40 9.7% | 3.35 2.4% | 3.15 0.0% | 3.25 4.8% |
| 0-2 | 1.86 1.6% | 1.86 1.6% | 1.85 1.6% | 1.82 0.5% | 1.88 0.5% | 1.89 0.5% | 1.85 0.5% |
| 3+ | 1.91 1.1% | 1.91 1.1% | 1.85 1.1% | 1.88 0.5% | 1.89 0.5% | 1.88 0.5% | 1.86 0.0% |
| 4+ | 3.08 0.0% | 3.08 0.0% | 3.25 1.6% | 3.10 1.6% | 3.34 0.6% | 3.25 1.6% | 3.30 0.0% |
| GG | 1.70 0.6% | 1.70 0.6% | 1.70 1.2% | 1.70 0.0% | 1.74 0.6% | 1.70 1.8% | 1.72 0.6% |
| NG | 2.04 0.5% | 2.04 0.5% | 2.05 0.0% | 2.02 0.0% | 2.06 1.0% | 2.10 0.0% | 2.03 0.5% |
| I2+ | 2.77 1.5% | 2.77 1.5% | 2.80 0.0% | 2.70 1.8% | 2.88 0.3% | 2.85 0.0% | 2.85 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice