Carrarese 3 - 1 Spezia — rezultat
Forma i statistika timova
Carrarese Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Bari | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Sampdoria | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Palermo | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.03.2026 | Catanzaro | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Mantova | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Monza | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.02.2026 | Modena | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Padova | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Sudtirol | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Spezia Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Juve Stabia | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 17.03.2026 | Empoli | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.03.2026 | Modena | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Monza | H | 4-2 (2-2) | P | O |
| 03.03.2026 | Padova | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.02.2026 | Reggiana | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.02.2026 | Cesena | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 15.02.2026 | Frosinone | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.02.2026 | Bari | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.02.2026 | Virtus Entella | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 92.6% | 95.0% | 95.3% | 94.5% | 93.1% |
| 1 | 2.32 11.5% | 2.32 11.5% | 2.25 9.8% | 2.42 15.2% | 2.27 4.6% | 2.30 9.5% | 2.28 7.5% |
| X | 2.91 2.0% | 2.91 2.0% | 3.15 6.0% | 2.90 9.4% | 3.19 2.6% | 3.00 0.0% | 3.10 3.1% |
| 2 | 3.41 14.8% | 3.41 14.8% | 3.15 8.7% | 3.40 15.0% | 3.38 6.6% | 3.45 13.8% | 3.20 3.0% |
| 0-2 | 1.70 4.0% | 1.70 4.0% | 1.70 8.1% | 1.69 2.9% | 1.73 8.5% | 1.75 7.9% | 1.70 3.4% |
| 3+ | 2.11 5.0% | 2.11 5.0% | 2.05 10.8% | 2.05 4.1% | 2.07 9.5% | 2.05 9.6% | 2.04 4.6% |
| 4+ | 3.44 8.2% | 3.44 8.2% | 3.75 13.6% | 3.45 6.2% | 3.83 14.7% | 3.75 17.2% | 3.75 5.6% |
| GG | 1.80 1.7% | 1.80 1.7% | 1.83 5.8% | 1.77 5.4% | 1.86 5.7% | 1.84 6.4% | 1.83 2.2% |
| NG | 1.90 2.1% | 1.90 2.1% | 1.88 6.0% | 1.95 5.8% | 1.92 5.9% | 1.90 7.3% | 1.89 1.6% |
| I2+ | 3.04 3.4% | 3.04 3.4% | 3.05 7.0% | 2.92 3.5% | 3.12 8.3% | 3.10 8.8% | 3.05 3.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice