Reggiana 2 - 0 Carrarese — rezultat
Forma i statistika timova
Reggiana Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Pescara | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 22.03.2026 | Virtus Entella | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 17.03.2026 | Monza | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Bari | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Venezia | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Sudtirol | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Spezia | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.02.2026 | Avellino | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.02.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.02.2026 | Mantova | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Carrarese Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Spezia | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Bari | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Sampdoria | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Palermo | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.03.2026 | Catanzaro | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Mantova | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Monza | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.02.2026 | Modena | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Padova | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 94.9% | 93.0% | 95.4% | 95.2% | 94.3% | 93.5% |
| 1 | 3.42 18.8% | 3.42 18.8% | 3.25 1.6% | 3.45 22.3% | 3.40 4.3% | 3.35 3.1% | 3.30 6.5% |
| X | 3.12 0.6% | 3.12 0.6% | 3.10 0.0% | 3.05 1.6% | 3.15 0.3% | 3.15 0.0% | 3.10 1.6% |
| 2 | 2.27 7.3% | 2.27 7.3% | 2.25 0.0% | 2.32 4.1% | 2.28 3.0% | 2.25 2.2% | 2.25 1.3% |
| 0-2 | 1.72 2.4% | 1.72 2.4% | 1.68 0.0% | 1.67 1.2% | 1.70 0.6% | 1.71 1.8% | 1.68 1.8% |
| 3+ | 2.12 0.9% | 2.14 0.0% | 2.10 0.0% | 2.07 2.4% | 2.11 1.4% | 2.10 2.3% | 2.08 1.0% |
| 4+ | 4.02 8.6% | 4.05 9.5% | 3.90 0.0% | 3.50 5.4% | 3.95 2.0% | 3.80 5.0% | 3.90 1.3% |
| GG | 1.82 1.1% | 1.84 0.0% | 1.85 1.6% | 1.78 2.7% | 1.90 0.5% | 1.83 3.7% | 1.87 0.5% |
| NG | 1.98 6.5% | 1.99 7.0% | 1.80 0.0% | 1.92 2.7% | 1.85 1.1% | 1.90 3.3% | 1.82 1.1% |
| I2+ | 3.16 1.9% | 3.18 2.6% | 3.10 1.6% | 3.00 1.6% | 3.17 1.2% | 3.15 1.6% | 3.15 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice